https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová

Studio DAJA- emoční koučink a poradenství
Jana Grohmanová certifikovaný terapeut EFT

100 %
Holečkova 19 Strakonice 386 01
736670603
http://www.studiodaja.cz

O terapeutovi

Pořádám přednášky, workshopy, semináře, emoční koučink, výukové a vzdělávací programy pro děti a mládež.  Věnuji se osobní konzultaci a terapeutické činnosti.

Upřednostňuji individuální a osobitý přístup. Mám deset let praxe v oboru energetické psychologie, práce s klienty. Specializace - metoda EFT, Faster EFT, práce s vizualizací a s energiií technikou otevřeného srdce. 

Zaměřuji se na práci s dětmi .Formou terapie hrou řešíme stávající emoční problémy. Strachy, obavy, úzkost, nízké sebevědomí, poruchy učení a pod. 

Vědomosti a znalosti předávám s pokorou, láskou, citlivostí a empatií. https://www.studiodaja.cz/

 


 

Mé články

Zobrazit všechny články

Názory a hodnocení

Jarka 5. 10. 2020
 

Terapeut, který pracuje s citem a bohatou zkušeností. Mohu jen doporučit.

Iveta 30. 3. 2020
 

Krásná nedělní setkání s Janou a dalšími- Únorovo březnový Seminář pro osobní rozvoj. Fráze práce se sebou ve mě často vyvolávala zmatenost. Na semináři jsem vše skvěle pochopila, doskládala jsem si puzzle a už vím, jak na sobě pracovat.

Jana vede kurz výborně, vtipně, zajímavě. Ne všem sedne každý člověk, to je v pohodě... Mě Jana sedne, po prvním setkání jsem se těšila na další.

Průběh- Poslouchat nebo se více zapojovat, to je individuální podle situace, rozpoložení,... Nikdo nikoho nikam netlačí, je to čisté.

Markéta Nováková 4. 3. 2020
 

Jana je při terapii neskutečně citlivým, empatickým a láskyplným průvodcem. Dokáže skvěle "objevit" problém, se kterým jsme za ní přišli, pojmenovat ho (ve spolupráci s námi) a pak nám pomoci se ponořit do emocí, které se objeví. A některé mé emoce vystoupily opravdu z veliké hloubky.....po terapii s Janou jsem vždy cítila sice mírnou únavu, ale hlavně radost, lehkost, klid. Děkuji za vše!

Jarka 3. 3. 2020
 

S paní terapeutkou se mi vždy velmi dobře pracuje. Je laskavá a vnímavá, dokáže rychle rozklíčit problém a následně metodou EFT zcela odstranit. Ze své osobní zkušenosti je práce s ní přínosná a vždy s výborným výsledkem. A také si musíme i přiznat, co nepochopíme hned, přijde k řešení až třeba za dva roky, jako v mém případě. Mohu jen doporučit.

David Z. 29. 1. 2020
 

Určitě mohu jen doporučit

David Fojtík 4. 11. 2019
 

Jsem velice spokojen. Jana umí velice pečlivě stejně jako citlivě pomocí, a do hloubky. Nijak nezasahuje do klientovy integrity a respektuje jeho tempo, ale zároveň umí správným způsobem klienta dostat ze zacyklení a posunout jej dál. Rovněž skvělým způsobem pomáhá zbavit se traumatu. To vše jsem měl možnost si na vlastní zkušenost ověřit a jsem za tu zkušenost vděčný.

Věra 3. 9. 2019
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Jihočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20