Partneři

  • SwallowEnterprise.com - koncentruje různé zájmové projekty ze všemožných oborů lidské činnosti sloužící aktivním lidem a to jak pro práci, vzdělávání či zábavu. Pojďme společně růst a bavit se.

 

Cílem této hry pro mobilní telefony je soutěžení v hodu vlaštovkou. Vlaštovku si nejdříve musíte poskládat podle libosti, systém skládání je velmi inovativní a intuitivní. Při skládání je kladen velký důraz na přesnost složení! Máte omezený počet skladů a jakmile máte vlaštovku poskládanou, tak musíte uchopit telefon do horizontální polohy a švihem ruky s telefonem směrem dopředu vlaštovku "hodíte". Okamžitě vidíte v denním, týdenním a měsíčním žebříčku, jak jste na tom!

POZOR, aby vám nevyletěl telefon z ruky! To se totiž občas může stát, když jste ponořeni do hry :-). Důležitá je přitom síla a rychlost hodu, ale počítá se také plynulost hodu, takže to není pouze o rychlosti švihu. Využívá se zde opět zcela inovativně akcelerometrů mobilního telefonu či tabletu v kombinaci s fyzikálním modelem a prostředím.

Pokud nemá vlaštovka ideální tvar, tak může různě zatáčet a rychle padat k zemi. Navíc let vlaštovky silně ovlivňují aktuální povětrnostní podmínky v místě odkud házíte! :-) ano je to tak, simulace hodu je téměř dokonalá. 

To vše je možné díky unikátnímu fyzikálnímu modelu, který se snaží co nejvíce přiblížit reálnému skládání, ale zároveň si hra zachovala perfektní a originální hratelnost.

Hru najdete na Google Play a App Store

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím