https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

VIP členství

Vážení kolegové, terapeuté alternativní a celostní medicíny,

badge VIP ZnamyTerapeut

Přinášíme nový VIP profil, který Vám jednak velmi usnadní a zpříjemní terapeutickou práci a navíc Vás může více zviditelnit! A můžete ho mít zcela ZDARMA!

 

Co Vám tento VIP profil nabízí navíc, oproti klasickému profilu?

  • ► Můžete vložit více obrázků do profilu a zaujmout tak více klientů
  • ► Možnost vybrat více kategorií a oborů alternativní medicíny
  • ► Sledování statistik návštěvnosti Vašeho profilu
  • ► Možnost psát vlastní články a blogy, které se zobrazují na titulní stránce a výrazně zviditelňují Váš profil na našem portálu
  • ​► Možnost reagovat a odpovídat na dotazy v online poradně
  • ► Můžete využívat on-line kalendář, který si jednoduše vyplníte dle Vašich „ordinačních“ hodin a spravujete si lehce rezervace klientů, včetně upozornění na email
  • ► Možnost být „on-line“ terapeut, rozlišení profilu pro terapeuty, kteří poskytují online poradenství (tam, kde je to možné)
  • ► Plus připravujeme další výhody a nástroje pro VIP profil


Pokud ještě nemáte svůj základní, ale už kompletní, krásný a přehledný profil na našem portálu www.znamyterapeut.cz, či jej nemáte spárovaný, tak na nic nečekejte a podle tohoto video návodu se pusťte do práce, je to velmi snadné.


Podmínky získání a udržení VIP členství:

Možná se ptáte, proč tohle všechno děláme a co z toho budeme mít? Samozřejmě musí být energie v rovnováze, toho jsme si vědomi, a proto VIP profil nabízíme pouze terapeutům, kteří s námi budou aktivně spolupracovat a to formou příspěvků – blogů na svém VIP profilu a přispívání v online poradně. A to minimálně v objemu 3 unikátní články/blogy nebo příspěvky v online poradně za měsíc (na délce nám nezáleží), jen je potřeba si uvědomit, že kvalitní články s originálním obsahem Vám mohou výrazně pomoci se zviditelnit. Ze zkušeností je výborné psát osobní poutavé příběhy úspěšných terapií a vyléčení pomocí účinků Vašich metod. 


A další podmínka je umístění Vaší známky s hvězdičkami na váš web (naleznete u vašeho profilu vedle hodnocení, pokud máte již nějaké hvězdičky a jste přihlášeni na portál), nebo alespoň www odkaz našeho portálu, nebo přímo Vašeho profilu, samozřejmě pouze v případě, že máte vlastní webové stránky, které máte uvedené na svém profilu u nás.


Pokud tuhle velice snadnou podmínku nebudete schopni nebo ochotni splnit, tak nezoufejte, máme pro Vás ještě jednu alternativu jak využívat těchto unikátních výhod a tou je měsíční platba za VIP profil pouze 199,-/měsíc, nebo akčních 1990,- na celý rok - 2 měsíce zdarma! (7,39 EUR/měsíc a 73,9 EUR/rok).


Všechny zapálené a nadšené příznivce alternativní a celostní medicíny vyzýváme, spojte se s námi a společnými silami dostaneme alternativní medicínu na výsluní, kam právem patří! Její místo je hned vedle té západní klasické, tak jako je to všude v západních vyspělých zemích! (více zde)


Děkujeme a budeme se těšit na vzájemnou efektivní a synergickou spolupráci.

Ing. Antonín Hlavinka, správce a autor portálu a
Ing. Pavla Hlavinková, terapeutka, dula a spoluautorka portálu
ZnámýTerapeut.cz

 


Pokud splňujete podmínku VIP členství zdarma viz. výše, tak přesto nás můžete v tvorbě a vylepšování služeb pro vás podpořit a to zakoupením členství ve formě daru na tomto odkazu. Moc děkujeme a vážíme si toho!
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20