https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Ptáte se

Proč vznikl projekt ZnamyTerapeut.cz?

Mimo jiné také v reakci na nový zákon o zdravotní péči, který celkem výrazně represuje léčitele a terapeuty nelékaře a ať se to alternativnímu světu líbi, či nikoliv, tak si za to mohou terapeuté většinou sami. Bohužel se mezi opravdu dobrými rádci a průvodci za harmonií člověka ukrývají i egoisté a šarlatáni, kterým nejde o blaho klienta v první řadě, ale jde jim jen a pouze o profit a nasycení jejich ega. Tím se dostali do hledáčku rovnováhy, která zajistila logicky toto opatření. Chceme, abychom společně oddělili zrno od plev a žádáme všechny poctivé a otevřené terapeuty, nesnažte se uplatňovat prvky klasické západní medicíny do alternativního a veskrze celostního světa, to zde opravdu nepatří! Kdo pochopí tento rozdíl, tak se nemusí represí autorit obávat.

Jak pracovat s portálem ZnamyTerapeut.cz?

Klient: Jako klient máte možnost vyhledávat terapeuty dle místa a příslušných metod a oborů činnosti. Můžete číst příspěvky a hodnocení, články a blogy. Dále bez přihlášení můžete dávat "palce" jednotlivým příspěvkům v diskuzích pod články a blogy. Po přihlášení, které zabere jen pár vteřin, můžete přidávat vlastní hodnocení jak terapeutů, tak i jejich blogů a dále můžete hodnotit i metody a obory, se kterými máte vlastní zkušenost.

Terapeut: Jste-li terapeut a najdete se v seznamu dostupných terapeutů na portálu, tak máte možnost požádat o přiřazení Vašeho profilu s profilem terapeuta, stačí po přihlášení na portál kliknout na tlačítko "Jste tento terapeut?" a po ověření Vám bude profil přidělen. Pakliže se nenajdete na portálu, tak si profil jendoduše založte, čím lépe a přesněji se popíšete, tím větší důvěru budete jako terapeut vzbuzovat. Zkuste vybírat pouze ty metody, které opravdu ovládáte, není cílem vybrat co největší množství metod, vypadá to velmi nedůvěryhodně.

Jsou komentáře a hodnocení důvěryhodné?

Vložit hodnocení a komentář k terapeutovi či metodě mohou pouze přihlášení uživatelé, u kterých se ověřuje emailová adresa, případně se registrují přes Facebook či Google Plus, zde existuje průkazná totožnost. Navíc každý může vložit pouze jeden komentář a hodnocení k jednomu terapeutovi, blogu či metodě. Pochopitelně se i tak může stát, že někdo bude cíleně zkreslovat hodnocení, v tomto případě bychom na základě stížnosti celou věc prošetřili a sjednali nápravu takového podvodného jednání, což by mohlo vést až k vymazání takového účtu. Každý registrovaný terapeut má možnost se ke komentářům a hodnocením vyjadřovat.

Přínosy registrace na portálu www.znamyterapeut.cz?

Registrací na našem portálu získáte jednoznačně konkurenční výhodu a pokud máte za sebou významný počet spokojených klientů, tak se zájem o Vás jednoznačně rozroste. Ukažte, že jste kvalitní terapeut. Využijte silného potenciálu jediného oficiálního portálu alternativní medicíny svého druhu v ČR a SR, který svojí komplexností a dosahem nemá konkurenci, buďte mezi prvními a zapište se do povědomí více jak jednoho milionu sympatizantů alternativní medicíny v Česku a na Slovensku.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20