Pavla Hlavinková

Ing. Pavla Hlavinková

100 %

O terapeutovi

Za posledních 8 let jsem přišla do bližšího či povrchnějšího kontaktu se spoustou metod alternativní medicíny a každá z nich mě něco naučila a odkryla další dílek puzzle z celkového obrazu fungování života a jeho souvislostí. Nejdříve jsem se rozhodla proniknout do tajů metody Kineziologie-One Brain, následně jsem si zamilovala tradiční čínskou medicínu a do dnes jsem za toto rozhodnutí ráda, protože se neustále přesvědčuji o tom, že tento cca 5000 let starý systém opravdu skvěle funguje a pomáhá lidem navracet zdraví i tam, kde klasická medicína narazila na svoje limity a neví si s pacientem rady, protože podle jejich pohledu je přece zdravý, ač má ale problémy....

Na diagnostice dle TČM mě baví, jak logicky a analyticky se lze dopátrat až k jádru daného zdravotního problému. Někdy rozklíčování pravé příčiny připomíná hotovou detektivku a vnímám jako velmi moudré, když se někdo rozhodne podívat se svým obtížím více za oponu, pochopit souvislosti vzniku zdravotních problémů a tímpádem začít léčit skutečnou příčinu obtíží - ne jen ten problém, co je na povrchu.

Postupem času mě ale začala lákat ženská témata, chtěla jsem pracovat se ženami, které se chystají otěhotnět, dále s těhotnými ženami, s rodícími přímo během porodu a následně se ženami v šestinedělí. Dává mi smysl pomáhat právě v této klíčové etapě života ženy a jejího děťátka. Protože jak proběhne těhotenství, porod a šestinedělí – má neskutečně obrovský dopad na budoucí život matky i dítěte.

Proto jsem se přihlásila i na školu pro duly, abych se mohla stát průvodkyní žen v tomto magickém, krásném, ale náročném období a uplatňovat v této oblasti znalosti získané studiem tradiční čínské medicíny a bylinné léčby.

www.tcmolomouc.cz
www.dulaolomouc.cz

Certifikáty


Soubor typu pdfAkademie TČM Brno(776,5 kB)zobrazit

Mé články

Názory a hodnocení

Lenka 20. 8. 2017
 

Zvolili jsme si paní Pavlu jako svoji dulu včetně doprovodu k porodu. Aby byla informace kompletní, nutno uvést, že původně jsme měli v plánu vybrat si z některých soukromých porodních asistentek, ale shodou okolností v době termínu porodu nebyla žádná námi oslovená k dispozici a tudíž jsme nakonec šli tzv. o "level níž" a začali se poohlížet po DULE. A musím říct, že v žádném případě nelituji já ani manžel a zřejmě to přesně takto mělo být. Nejen, že se Pavla Hlavinková osvědčila jako skvělá dula, ale i osobností jako báječný člověk a už před porodem a hlavně pak následně při něm byla úžasnou podporou pro nás oba. Nechyběl profesionální, ani lidský přístup a jako člověk nám také sedla, což považuju za dost podstatné - navíc při tak důležité a intimní záležitosti, jakou porod bezesporu je. Přiznám se, že jsem měla i trošku obavy z toho, jak bude reagovat personál Olomoucké porodnice, když bude u porodu přítomna kromě manžela jako druhý doprovod i dula, ale poté, co jsme dostali od některých tamních porodních asistentek pozitivní zpětnou vazbu, když se následně k naší dule vyjadřovali, tak mě to navíc velmi potěšilo. Jelikož můj porod byl vyvolávaný a tudíž mnohem delší a bohužel i s následnými komplikacemi, strávila s námi naše dula docela dost času a po celou dobu bylo cítit její podporu nejen fyzicky, ale i po psychické stránce. A za to vše jsme opravdu vděční a můžeme jen doporučit. Má navíc zkušenosti s čínskou medicínou a v kombinaci s porodnickou praxí a zkušenostmi je to vše dohromady s její povahou a osobností ve výsledku pro člověka s profesí duly skvělý mix :)

Staňka 23. 5. 2017
 

Miloš 26. 1. 2017
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Olomouckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím