https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Předvánoční slevy na dárkové poukázky

14. 11. 2019

Studio Daja

Předvánoční slevy na dárkové poukázky

Nevíte o co si napsat Ježíškovi ? Nevíte jaký dárek nadělit svým blízkým?

Všichni si vzájemně přejeme na vánoce štěstí, zdraví, hojnost, klid, mír a lásku. Místo toho si mnohdy kupujeme nesmyslné dárky. Možná si ani neuvědomujeme, že ten klid, hojnost, láska a zdraví nepřicházejí ze všech těch materiálních věci, které ve velkém množství nakupujeme. Stává se, že hledáme stále něco, co nás udělá konečně v životě udělá tím šťastným a spokojeným.

Co kdyby opravdu bylo možné si něco takového nadělit ?

Co kdyby opravdu šlo zlepšit vaše zdraví, vzájemné vztahy, najít svou vlastní vnitřní rovnováhu, sebevědomí a radost ze života?

Možná, že jste na vánoce sami a prožíváte spousty skrytých emočních bolestí. Možná je na čase se zbavit svých neustálých strachů a omezení.Možná toužíte po změně a nevíte jak to udělat ? Možná, že je tato nabídka vhodná právě pro vás nebo někoho z vaší rodiny, či přátel.

Pro vás je tato předvánoční velká slevová nabídka. Pojďte sobě, či druhým nadělit cestu ke štěstí, zdraví, hojnosti, klidu, míru a lásce. Po té cestě ale musíte jít sami a já ráda budu vaším průvodcem.

1.Poukázka cena 500,- Kč - na tuto poukázku můžete využít 2 hodiny terapii - v běžné ceně 1.300,- Kč (ušetříte 800,- Kč)2.Poukázka cena 1.000,- Kč na tuto poukázku můžete využít 2 hodiny emočního koučinku v běžné ceně 2.000,-Kč (ušetříte 1.000,- Kč)

3. Poukázka cena 1.500,- Kč na tuto poukázku můžete využít 3 hodiny- terapie + emoční koučink v běžné ceně 2.400,- (ušetříte 900,-)

Více informací na www.studiodaja.cz
 


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20