Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Jarní alergie

5. 5. 2020

Studio Daja

Jarní alergie

Jaro je jedno z nejkrásnějších ročních období. Pro někoho ale může být i obdobím zdravotních problémů a tou jsou alergiie.

Alergie jsou mentálním problémem. Naše psychika z nějakého důvodu naprogramuje své vlastní tělo tak, aby působilo proti sobě samému tím, že imunitní systém vyvolá nepřiměřenou reakci na obecně neškodné podněty, alergeny.

Kdykoliv se stane v našem životě něco traumatického nebo se dostaneme do emočně nepříjemné situace, náš mozek dostává  veškeré informace z vašeho okolí. Může to být vůně trávy, obsah vzduchu, který dýcháte, třeba i to, že je přítomen pes nebo kočka a mnohdy i to, co jste měli v tu dobu v žaludku.

Někdy pak podvědomí propojí programy ochrany s celkovým obrazem situace a omylem přiřadí význam i ostatním aspektům.

Podvědomí mylně vyhodnotí situaci jako emočně ohrožující a vyšle obranu, vaše podvědomí vás chce vlastně ochránit. Vám se může spustit rýma, pálení v očích, kýchání, vyrážka a pod.

Pokud máte zájem řešit své alergické problémy jinou cestou než léky je zde řešení. Hledáme společně příčinu - nepotlačujeme pouze aspekty problému léky.

Metoda EFT pracuje s emocemi a naším podvědomými programy. Je velice dobrým řešením na problémy nejen s alergiemi ale i celou řadou psychosomatických onemocnění. Chcete se zapojit do květnové studie?https://www.studiodaja.cz/home/novinky/336-alergie-na-repku-testovaci-studie

 


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím