https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Mějte se jak chcete

15. 1. 2020

Studio Daja

Mějte se jak chcete

Když mě někdo potká a optá se mě jak se mám říkám, jak chci. Situace v našem životě jsou takové jaké jsou a jen my si vybíráme jak se budeme cítit. Někdy nejsme schopni ovlivnit, to co nám den přinese. Může přinést dobré zprávy a také špatné a zprávy a v nás to může vyvolat  dobré emoce (radost, nadšení, touhu) a špatné emoce (lítost, vztek, strach, bezmoc).

Někdy mám den,kdy jsem prostě smutná. Když mě potká tragická nebo nečekaná událost a cítím smutek – dovolím si ho. Dovoluji si, být smutná. Jak to říkala princezna Helena, která se rozhodla hrát smutek v pohádce šíleně smutná princezna….budu smutná jak pondělí, jak Hamlet. Proč bych měla být veselá a převařovat se, když je v mém srdci bolest ze ztráty blízkého člověka.

Dovolte si cítit, to co právě cítíte. Pokud jste smutní buďte smutní. Někdy se pod smutkem z určité události může skrývat i jiná emoce. Třeba vztek na člověka, že vám odešel a nechal vás samotnou, pocit bezmoci, vinny apod. Osobně se neztotožňuji s tím, že když vám někdo náhle zemře, tak vám lékař předepíše léky na potlačení emoční bolesti a uklidnění. Naopak s touto energií je třeba pracovat.

Emoce jsou energie a pokud je budeme potlačovat a utíkat před nimi, stejně nás za čas doženou v podobě fyzických problémů. Pokud máte z něčeho strach, zastavte se a postavte se tomu strachu, nechte se pohltit touto energií. Zkuste si přehrát ten hrozný scénář ve vaší hlavě. Čeho všeho se bojíte ? Většinou se 80% z toho vůbec nestane. Ponořte se do vaší lítosti a vzteku. Plačte, vztekejte se u vnímejte tuto energii ve svém těle. Nechte se jí, prostě jak říkám, tou emocí sežrat. Najednou zjistíte, že pořád jste. Ten hrozný strach vás nesežral, ta lítost vás nerozmočila…naučte se se svými emocemi pracovat. Jelikož jsou emoce energetické povahy a spouštěčem naše mysl, je důležité se naučit pracovat se svojí myslí. Sami můžeme ovlivnit, přes energetické dráhy v našem těle tuto energii. Nedovolte, aby se vaše negativní emoce usadily ve vašem těle a zůstaly zablokované ve vaší buněčné paměti. Situace je vždy taková jaká je. A jen vy reagujete na to jak se budete cítit. Je dobré cítit emoci smutku či vzteku. Ale opět jsem to já, kdo přebírá odpovědnost, jestli v této emoci budu půl hodiny, hodinu, celý den, týden nebo i měsíce.

Pokud se chcete naučit pracovat se svými emocemi a odblokovat emoční traumata nabízím vám svou pomoc. Více nahttps://www.studiodaja.cz/


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20