https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Alergie z pohledu energetické psychologie

26. 5. 2021

Studio Daja

Alergie z pohledu energetické psychologie

Kdykoliv se dostanete do nepříjemné situace, stane něco traumatického nebo se vás něco emocionálně dotkne vnímáte jen tuto situaci, své reakce v těle a svoje emoce. Ale váš mozek a podvědomí dostává veškeré informace z vašeho okolí (vůni, obsah, vzduch, který dýcháte, barvy, květiny, stromy, kvetoucí trávy, jídlo, zvířata, která jsou poblíž apod.) Toto všechno se ukládá do podvědomé mysli.

Na nepříjemný zážitek časem vědomě zapomenete ale vaše podvědomí se pamatuje úplně všechno. Někdy pak podvědomí propojí programy ochrany s celkovým obrazem dané situace. Může se stát, že jakým si omylem přiřadí význam i ostatním aspektům, které byly přítomné v ten daný okamžik (nebo mu stačí jakákoliv1 podobnost).

Může o být třeba pyl trávy, srst zvířete, jídlo v trávicím ústrojí apod.)  

Podvědomí může vyhodnotit, že aspekt mohl být příčinou emocionálního dopadu na vaše tělo a mysl a vyšle obranu proti němu, jako by byl hrozbou.

Vám se spustí rýma, naskočí vyrážka, udělá se vám nevolno apod. Podvědomí se snaží vás přimět, abyste se k takovým věcem nepřibližovali, aby se situace neopakovala. Emoce jsou součástí těchto situací a příběhů.

Emoce je energie. Pokud na energetické a emoční úrovni zpracujeme tyto vzpomínky, uvolňujeme zároveň tyto alergické reakce. 

Alergie nezpůsobují alergeny, ale naše vědomí. Metoda EFT má a s alergiií velmi dobré výsledky. 

www. studiodaja.cz   www.studio-daja.cz

 


Zaujal vás článek?    

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20