Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Naše vnitřní dítě

5. 7. 2021

Naše vnitřní dítě

Když jsme byli dětmi, tak jsme si většinou přáli, abychom mohli být co nejdříve dospělými. Stali jsme se dospělými, ale to naše dětské JÁ v nás žije stále. Je to tzv. naše vnitřní dítě. Můžeme ji nazvat také jako určitou části naší vlastní osobnosti (sub-osobnosti), která se energeticky odštěpí, aby se izolovala od traumatické události, která v daný okamžik byla pro dítě nesnesitelná a nepochopená.

Tato energetická část a její emoční složka, jako kdyby byla vytlačena do nevědomí, a je zde energeticky zaseklá. Většinou je to potřeba jí dát přijetí bezpodmínečné lásky, objetí a porozumění, které jsme jako děti, když jsme potřebovaly, nedostaly.

Často nám nebylo umožněno projevit svou prožívající emoci, byli jsme s touto emocí nepřijati a potlačily jsme ji. Tyto potlačené emoční části zůstávají hluboko uložené v našem energetickém těle a doslova volají po uzdravení.

Jelikož energie nezná část ani prostor, můžeme tyto části uzdravit a doslova přenastavit vnímání minulosti. Většina těchto částí vnitřního dítěte potřebuje lásku a přijetí. A tu potřebujeme nabídnouti sami, abychom ho uzdravili. Často se  mnoho lidí se stává závislými na lásce zvenčí. Ale ta správná uzdravující energie musí přijít zevnitř našeho vlastního srdce. Proto je na cestě k vlastní sebelásce a přijetí velice důležité mít uzdravené všechny aspekty našeho vnitřního dítěte.


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím