https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Tajemný svět uvězněných emocí

19. 9. 2019

Studio Daja

Tajemný svět uvězněných emocí

Od svého raného dětství neustále prožíváme emoce. Emoce jsou barevným tónem našeho života a bez nich by byl život opravdu fádní. Zkuste se jeden den ve vašem životě vědomě zaměřit na své emoce. Prožíváme je všichni, ale málo kdy z nás je schopen je vědomě vnímat a chápat. Co mě právě tato emoce říká? Co mě má naučit? Proč se ve vztahu s určitým člověkem cítím jinak než s tím druhým?

Emoce můžeme prožívat opravdu silně. Někdy emoce dáváme najevo, někdy ne. Často se je bojíme projevit s obavou, co by řeklo okolí. Některé emoce jsou dokonce společensky nepřijatelné a proto je vědomě potlačujeme. Nemůžeme přeci svému šéfovi na poradě nebo na večírku před všemi říci, že se chová jako kretén, přesto,že si to právě myslíme. Nebo můžeme ale pak neseme určité následky.

Co je to vlastně uvězněná emoce? Je to právě taková emoce, která byla svým způsobem, nedostatečně prožitá, nebo potlačená. Emoce je energie a může být doslova uvězněna v našem těle. Někdy i několik let. Vaše tělo má emoční a buněčnou paměť. Ze své vlastní zkušenosti vím, že emoce může načítat i ze svých minulých životů. Proč je vlastně třeba se emocemi zabývat?

Uvězněné emoce mohou být příčinou našich špatných domněnek, přehnaných reakcí na nevinné poznámky druhých. Emoce mohou doslova ničit naše vztahy i naše tělo. Mohou způsobovat celou řadu psychosomatických problémů, pocitů úzkosti a depresí. Často vám léky, které na své fyzické, či psychické problémy dostanete, dokážou potlačit symptomy, ale skutečná příčina je někde jinde.

Naše uvězněné emoce volají po osvobození. Energetická nerovnováha se projevuje na fyzické úrovni a projevuje se v našich tělech. Mohou být doslova uvězněny v našich fyzických problémech a bolestech našeho těla.

Osvobozením se od našich nezpracovaných a potlačených emocích ( často na podvědomé úrovni), dokážeme nalézt svou osobní emoční svobodu. Dokážeme tak uzdravit nejen svoje tělo ale i svou duši a své vztahy.


 


 


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20