https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
100 %


Minulost ovlivňuje přítomnost. V přítomnosti můžeme změnit svoji minulost. Změnou minulosti, můžeme ovlivnit svoji budoucnost.

4. 9. 2019

Studio Daja

Minulost ovlivňuje přítomnost. V přítomnosti můžeme změnit svoji minulost. Změnou minulosti,  můžeme ovlivnit svoji budoucnost.

Zdá se vám nadpis článku podivný? Zkuste se zamyslet jak vám vaše minulost ovlivňuje váš život. Určitě mi dáte za pravdu, že ano. Ale jak mohu změnit svou minulost, ve své přítomnosti? Minulost se stala a tu už přeci nemohu změnit. Mohu změnit ale úhel pohledu na to co se stalo, mohu změnit vnímání. Zkuste se ale na to podívat z jiného pohledu. Z pohledu kvantové fyziky. Vše je ve vesmíru je propojené, vše je energie. Žijeme v propojeném kvantovém poli vědomí. Pokud nás ovlivňuje naše minulost a jsme s ní propojeni příjemnými zážitky a vzpomínkami, bude v nás vyvolávat pozitivní emoce, je to v naprostém pořádku. Ale spousty z nás ve svých životech zažila emoce negativní. Strach, zlobu, lítost, bezmoc, křivdu, nenávist, žárlivost, pocit viny apod. Pokud naše emoce nebyli v minulosti dostatečně pochopené, prožité nebo dokonce zůstali potlačené jsou energetické úrovni jsou stále aktivní. Ovlivňují náš život, ať si to jsme schopni uvědomit nebo ne.

Uvedu alespoň jeden příklad z praxe. Klientka 30 let, žije v láskyplném vztahu z partnerem. Ze strany partnera je nabídka k sňatku a návrh, že by si spolu mohli pořídit dítě. Od této doby začala slečna trpět pocity strachu a úzkosti. Nedává to souvislost, protože každá jiná by byla nadšená a plánovala by svatbu. Zde byl pravý opak. Její neodůvodněné strachy a úzkosti začali ovlivňovat její vztah a vypadalo to, že se místo svatby asi rozejdou. Slečna přišla ke mně na doporučení. Uvedla, že se nemůže zbavit stálého pocitu úzkosti a strachu, že ji partner opustí. Neměla k tomu ale vůbec žádný důvod. V průběhu terapie upřesnila svůj strach. Mám strach, že mi partner opustí, když budeme mít dítě. Jelikož s klienty pracuji už nějaký ten pátek, došlo mi, že se musíme podívat do jejího dětství.

Trochu to zkrátím. Naladili jsme se na její podvědomí a stejnou emoci z dětství. Najednou se jí vybavil zážitek, že jako malé dítě se drží tátových nohavic u kalhot. Táta se hádá s mámou. Ona nechce, aby tatínek odešel. On jí odstrčí, bouchne dveřmi a odejde. Malé dvouleté dítě hrozně pláče, protože má strach, že už se táta nikdy nevrátí. Maminka sama plná nepřiměřených emocí strčí dítě do postýlky spát. Emoce malé holčičky nebyli přijaté a pochopené. Z energetického hlediska zůstali uložené v buněčné paměti.

Technikou zpracování emocí pomocí metody EFT, přerámování, přepsání minulosti na energetické úrovni, scelováním nepřijatých částí přes vizuální techniku srdce jsme minulost přepsali a opravili. Slečně se okamžitě uvolnil všechen strach, který před tím cítila. Chtěla jsem, aby znovu přečetla větu, kterou napsala na začátku terapie. Mám strach mít dítě, že mě partner opustí. Na větu se podívala, usmála se a lístek roztrhla. Prohlásila. „ To není ale vůbec žádná pravda, svého partnera přeci miluji“. Ten den pospíchala domů, aby mu mohla říci své ano.

Asi po dvou létech, jsem potkala paní, která ji ke mně poslala. Dnes je šťastně vdaná, mají chlapečka a staví dům. Tak vidíte, jak můžeme přepsat svou minulost a změnit tím svou budoucnost.


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Petr 30. 9. 2019
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20