https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Naše schované emoční kufry

24. 10. 2019

Studio Daja

Naše schované emoční kufry

Někdy se stane, že potřebujete udělat ve svém životě změnu, protože se necítíte šťastní a spokojení. Můžete změnit partnera, zaměstnání, bydliště, práci a pod.  Budete se chvíli cítit v pohodě a pak najednou jako by bylo vše ve starých kolejích. V našich životech prožíváme mnoho situací a ovlivňuje nás spousty lidí. Někdy se cítíme šťastní a spokojení a jindy najednou zažíváme bolest, zklamání, strach, nepřijetí a další nevítané  emoce. Samozřejmě ty pozitivní situace jsou pro nás dobré, ale co s těmi negativními, nad kterými jsme nuceni stále přemýšlet, zabývat se s nimi a stejně většinou nevíme jak je vyřešit? ( po pravdě tyto situace jsou pro nás učební lekce  a posunují naše úrovně vědomí, ale mnohdy  nechápeme). Každá naše myšlenka a emoce je energie a nikam nemizí a zůstává v našem těle.

Pokud nevíme jak je uvolnit a pracovat s nimi, blokujeme si těmito emocemi naši energii a to způsobuje mnoho fyzických a psychických problémů  a někdy i vztahových potíží. Vnímáme, že to pro nás není  bezpečné, abychom je měli stále na očích, proto je potřebujeme  někam vytěsnit a schovat.  Je to jako s věcmi v našem bytě, když už na ně nechceme koukat a nevíme kam s nimi, tak je schováme ( třeba na půdu nebo do sklepa). No a pak se někdy stane, že na té půdě máme staré zaprášené kufry  nevyřešených bolestných emočních  vzpomínek. Představte si, že jdete na půdu a tam jsou ve starých kufrech schované vaše myšlenky a emoce. Každý z kufrů,  má na štítku jiný  nápis. Na některém je BEZMOC, na dalším třeba KŘIVDA, ZLOBA-VZTEK, LÍTOST, NEODPUŠTĚNÍ, ZRADA, PONÍŽENÍ,  NENÁVIST a pod.

Stále ty kufry v životě taháme sebou  (ať se stěhujeme kamkoliv) a stále nás to co je schované uvnitř ovlivňuje. Mnoho těchto emočních událostí máme schovaných už od dětství, například uvedu situaci. Když jsem byla malá tak jsme si s malým bráchou hráli na schovávanou a on shodil drahou vázu a rozbila se. Táta se moc zlobil a bráška to svedl na mě. Dostala  jsem od táty facku v kuchyně. Brácha se nikdy nepřiznal a oni mě nevěřili, že mluvím pravdu, že jsem ji nerozbila. Dodnes, když vidím u našich doma v rohu slepenou vázu, tak cítím tu hroznou křivdu, co mi způsobil táta a zlobu na bráchu, že je lhář. V mém emočním kufru Křivda- je tato bolest stále schovaná a nevyřešená. V dalším emočním kufru je schovaná  zloba na brášku a v dalším co má nápis  Bezmoc, může být schovaná  emoce z toho, že jsem se cítila bezmocná, že mi nikdo nevěří. Vidíte a to je jen jedna životní situace. A co jich tam musíme mít poskládaných.

A proč bychom se vlastně měli těmito emocemi a starými kufry zabývat?  Jelikož je každá naše emoce a myšlenka energií a neztrácí se, má vliv na naše vibrační nastavení. To, jak jsme vibračně nastaveni velice ovlivňuje náš život. Ať chceme, či nechceme, věříme, či nevěříme ovlivňují nás Zákony Vesmíru. Nejmocnější je Zákon Přitažlivosti. Jelikož jsme vibrační bytosti a opravdu naše myšlenky a emoce vysílají vibrace, tak to co vibrujeme to také do svého života přitahujeme. Pokud budeme delší dobu v pocitu a myšlence bezmoci, začneme na vibrační úrovni k sobě přitahovat, takové situace, kde se opravdu budeme cítit bezmocní to je Zákon. Proto je velice důležité občas udělat velký emoční úklid. Dostat odvahu otevřít tyto zaprášené kufry a udělat si ve svém životě pořádek. Můžeme to udělat tak, že si namalujeme na papír svoje kufry, dáme jim nápisy a zkusíme si vzpomenout na  situace a vzpomínky, které  jsou tam uloženy. Jako kdyby tam byli schované kotouče filmů našeho života ( jako měli dříve v biografu). Každému tomu krátkému filmu dáme výstižný název. např. Tátovo nehoda v autě, Facka v kuchyni, Rozvod, Znásilnění, Ukradená peněženka, Rozšlapané bábovičky na písku a pod. Je skvělé, když si uvědomíte, co je v každém kufru je schované.

Tyto kufry je třeba vyčistit a vysypat všechnu tu tíhu pryč. Pokud chcete ráda vám pomohu vaše emoční kufry uklidit. Technika emoční svobody, které se již několik let věnuji se nazývá technikou, protože na fyzické úrovni se pracuje s energií v našem energetickém systému ( soustava koncových bodů meridiánových drah, které se jemným poťukáváním stimulují)  a hlavně v propojení našich emocí s  podvědomými programy a přesvědčeními. Emoční svobodou se nazývá právem. Osvobodíte  se od vlastní  emoční zátěže, najdete svoji duševní svobodu, zlepšíte vztahy a začne se uzdravovat vaše tělo. Pozor, některé  naše kufry jsou pro nás velice důležité! Je to kufr našich radostných pocitů a vzpomínek. I ty máme určitě uložené z našeho dětství a života. Tento kufr oprašte, otevřete a prociťte všechny tyto radostné vzpomínky a emoce a hlavně k nim nepřestávejte přidávat další, vložte do toho svoji hravost, nadšení, lásku a věřte, že pokud budete mít své negativní kufry vysypané, tak váš kufr radosti a nadšení může začít i přetékat a klidně můžete rozdávat dál.  

www.studiodaja.cz  Jana Grohmanová - certifikovaný terapeut energetické psychologie

 


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20