https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Štěstí a radost schované za slovem AŽ

3. 10. 2019

Studio Daja

Štěstí a radost schované za slovem AŽ

Také vám jsou povědomá tato slova?

budu mít ten nový dům, budu konečně šťastný. si pořídím to nové auto budu šťastná a spokojená. budu mít tu partnerku, kterou tolik chci, budu konečně šťastný. pojedeme na tu vysněnou dovolenou budeme spokojení a šťastní. si koupím ty nové boty po kterých toužím budu konečně spokojená.

Já jsem v těchto AŽ jela také dlouho. Toužila jsem například po nových záclonách do bytu. Když jsem si je koupila, tak jsem byla opravdu v tu chvíli šťastná a spokojená a měla jsem radost, jak je náš byt hezký a útulný. Ale za pár dnů tato radost vyprchala a opět jsem potřebovala si koupit „něco“ co mi udělá šťastnou, další hrníček, boty, kabelku a pod.

A tak se nám může stát, že ve svém životě potřebujeme stále nové partnery, aby nás udělali šťastnými( po pravdě partneři se mění hůř než záclony), stále nové věci, oblečení apod. Často žijeme v luxusních bytech, nosíme značkové oblečení, jezdíme na drahé dovolené. Chvilku se můžeme cítit spokojenější, radostnější a šťastnější. Ale proč to po čase nějak vše vyprchá a mi potřebujeme opět dostat něco zvenčí, abychom se cítili dobře?

Štěstí a radost hledané venku nejsou trvalé. Štěstí a radost hledejte uvnitř svého nitra. Hledejte ho v každodenní vděčnosti v lásce a pokoře k životu. Možná, že si ani neuvědomuje, jaké máme právě TEĎ štěstí, že prostě JSME. Jsme zdravý, máme co jíst, máme střechu nad hlavou, máme kolem sebe lidi které milujeme a kteří milují nás. Možná, že někdo toto nemá, ale určitě se najde něco, za co právě teď můžete být vděční právě TEĎ.

Poradím vám zahrajte si Hru na radost, teď hned a uvidíte, že na to aby jste se cítili radostní a šťastní nepotřebujete čekat na AŽ.

https://www.studiodaja.cz/home/novinky/166-hra-na-radost


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20