https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
100 %


Boříte mosty své minulosti?

2. 3. 2020

Studio Daja

Boříte mosty své minulosti?

Někdy člověk dojde do určité životní etapy, kdy si řekne, že je třeba udělat v životě změnu a začít prostě jinak. Je to přirozený proces našeho vývoje. Život je změna. Někdy při této změně používáme výrazy jako „ uzavírám svoji špatnou minulost, již na to špatné nechci myslet, bořím za sebou most minulosti apod.“

Řekne si „ od teď budu jen a jen pozitivně myslet, budu optimista, nenechám se rozčílit, potlačím svoje negativní emoce a prostě budu pozitivní člověk, kterého nic nerozhází“. Tak pokud chcete takové rozhodnutí udělat nebo jste ho již udělali, dovoluji si vás upozornit, že jdete špatným směrem.

Proč? Protože než „zboříte most“ své minulosti je třeba se do té minulosti ještě jednou a naposledy podívat. Proč? Protože, pokud chcete bořit a pálit mosty za vaší minulostí předpokládám, že nebyla zrovna „růžová“. Často na cestě svého života prožíváme situace, kde cítíme zlost, smutek, bezmoc, křivdu, pocit viny a další negativní emoce. Pokud ale tato emoce není dostatečně prožita, pochopena a uvolněna ( emoce je energetické povahy), zanechává v našem energetickém systému blokády a ty pak negativně ovlivňují nejen naši psychiku, fyzické tělo ale i naše další vztahy. Proč? Protože na základě zákona o zachování energie a zákona přitažlivosti, si do života budete (pokud tuto energii nebudete mít zpracovanou), přitahovat opět situace, kde budete zažívat podobné emoce. Ty samé před kterými chcete utéci a zbořit za nimi mosty.

Proč je ještě důležité mít zpracované emoce? Protože nepochopené a energeticky nezpracované emoce se ukládají nejen v našem energetickém systému, ale i v buněčné paměti našeho fyzického těla a mohou způsobovat celou řadu chronických onemocnění ( poruchy štítné žlázy, astma, vysoký tlak, kožní problémy, deprese apod.)

Tak dobrá rada. Než zboříte mosty, požádejte někoho (nejlépe odborníka přes práci s emocemi a energií), ať s vámi vaší minulost projde a vyčistí. Možná budete potřebovat poradit, jak pracovat se svými emocemi. Není dobré být za každou cenu pozitivní. S emocemi je třeba umět zacházet a porozumět jejich signálům.

Pokud i vy chcete změnit svůj život a nastartovat tak své zdraví a emoční rovnováhu nabízím své služby a letitou zkušenost s emočním koučinkem.

http://www.studiodaja.cz/

Autor článku: Jana G.

 


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

David Z. 3. 3. 2020
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20