https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jitka Vosátková

Mgr. Jitka Vosátková

90 %
Střelnická 246/1 Tábor 390 01
jkyptova@seznam.cz
607 589 100
http://www.kyptova-terapie.cz/

O terapeutovi

Dělají vám vaše děti starosti?

Nevíte jak přistupovat ke svým dětem?

Mají vaše děti problémy a vy nevíte jak jim pomoci?

Máte partnerské problémy?

Každý problém, každá nemoc má svou příčinu. Pokud se chcete přímo podívat na příčinu té vaší, doporučuji tyto informace získat pomocí  individuální konstalace, která poskytne náhled a pomocí techniky EFT dochází k odstraňování blokád v energetickém systému. Způsob této práce několikanásobně zrychluje proces poznání a léčení příčin nemomocí dětí i dospělých. 

Naše společné setkání vám poskytne náhled nad vaší situací. Pomohu vám změnit přístup k sobě i k vašim blízkým. Svůj život uvidíte z jiného úhlu pohledu a získáte nové nabídky k řešení situací, ve kterých jste se doposud necítili dobře.

Názory a hodnocení

Eva 30. 7. 2019
 

Behem jedineho sezeni ze me pani Jitka sejmula me trapeni, odchazela jsem jako jiny clovek, nabita pozitivni energii a virou lepsi budoucnost. Moc dekuji. Eva Neugebauerova

Petra 6. 10. 2018
 

Lucie 24. 3. 2018
 

Úžasná ,velice účinná terapie..pani Jitka je neskutečně milá a ochotná.

Lenka Zelenková 24. 5. 2017
 

S paní Jitkou jsem velmi spokojená. Díky ní jsem se dozvěděla víc o sobě a o mém vztahu k dětem. Oceňuji také rady s řešením běžných denních situací, které pak pomáhají celkovému úspěchu terapie. Odcházím od ní vždy nabitá pozitivní energií.

Renata 23. 2. 2017
 

Děkuji Jitce s úctou za ty všechny terapie, kterými jsem s ní prošla a začaly se dít zázraky.

Daniel Brabec 18. 2. 2016
 

Musím přiznat, že jsem nikdy moc nevěřil, že by mi terapie mohla pomoci, zároveň jsem ji považoval za něco ne zrovna radostného. Jitka mě ale přesvědčila o opaku. Její terapie nejenom pomáhají, ale čas strávený v její kanceláři a v její přítomnosti je navíc velmi příjemný, takže se na terapie těším. Jitka mi byla doporučena a já můžu s klidným svědomím její terapie také doporučit.

Jitka Holubová 17. 2. 2016
 

Paní Jitka je ochotná a vstřícná. Její terapie zabírá velmi rychle. Svého času mi velice pomohla a určitě do budoucna její služby ještě využiji. Děkuji.

Veronika Vacková 17. 2. 2016
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Jihočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20