Vybíráme z vašich nejnovějších hodnocení terapeutů

“Pan terapeut se sice tváři jako hodný, milý a empaticky, ale dokáže pěkně podrazit. Není profesionální a už vůbec ne diskrétní. Mluví přede mnou o ostatních kli...”

Lenka

“Slecna Hana je nejenom vyborna maserka, ktera sve praci opravdu rozumi, ale take velice sympaticka, empaticka a prijemna dama. Pri masazi se diky tomu citim vel...”

Radka

“S paní Charlottou jsem se setkala vlastně náhodně, na základě negativní zkušenosti s klasickými psychology. Hledala jsem tudíž dá se říci alternativní způsoby k...”

Lenka Štíbrová

Vybíráme z naposledy hodnocených metod

  Holotropní dýchání

Psychoterapeutické metody

Holotropní dýchání™, které bylo vyvinuto manžely Stanislavem a Christinou Grofovými, je jedním ze způsobů vstupu do rozš...

  Šamanismus

Východní léčebné systémy

Zahnuje mystické, náboženské, magické a rituální praktiky v různých kulturách v různýh oblastech světa. Šamanské technik...

  Metoda RUŠ

Alternativní psychoterapie

Tato moderní metoda je vědomá práce s lidským podvědomím. RUŠ je zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Slibuje ...

Nejlépe hodnocené metody

Poslední otázky v poradně

Nadměrné pocení

22. 5. 2018 - Dobrý den, několik měsíců mám problém s pocením, hlavně v dopoledních hodinách. V noci to jde, navečer také, ale ráno mi ani antiperspirant nepomáhá. Kafe raději už nepiji, protože po tom je to vždycky horíší Díky za tipy P.

Hormonální jóga, Lunární jóga  - Martina Mangová

22.5.2018 21:48

1x

Otevřít diskuzi

prosim o radu

11. 5. 2018 - mam na rukou lipomy a delaji se mi dalsi pomohla by mi TCM dekuji za odpoved

11.5.2018 15:20

1x

Otevřít diskuzi

opakované záněty moč. měchýře

10. 5. 2018 - Dobrý den, již od roku 2010 trpím opakovanými záněty moč. měchýře. V roce 2013 jsem byla i hospitalizována se zánětem ledvin. V posledních dnech mě nemoc opět trápí. Všechna podrobnější vyšetření byla v pořádku a žádná příčina se nenašla. Může…

Pavla Hlavinková

11.5.2018 08:23

11.5.2018 15:19

2x

Otevřít diskuzi

jste pětihvězdičkový terapeut?

Registrujte se ZDARMA a buďte více vidět. Ukažte lidem, co umíte! Je prokázáno, že aktivní a vyplněný profil osloví více klientů.

Sdílejte Váš profil na svém webu a se svými spokojenými klienty. Lepší hodnocení Vám zaručí i lepší dohledatelnost.

Kvalitní terapeut má nejen výborné hodnocení, ale také sdílí informace s hledajícími klienty, poskytněte na profilu maximum informací.


Zaregistrujte se

a získejte stovky nových potenciálních klientů

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím