Vybíráme z vašich nejnovějších hodnocení terapeutů

“Pokud jste došli až sem, tak věřte, že jste u správného terapeuta a kauče, který svými jedinečnými analytickými schopnostmi přijde na příčinu Vašeho problému a ...”

Hedvika

“Dobrý den, velmi mě mrzí, že jsem neobjevila dříve tuto stránku, na které je možné ocenit práci terapeutů. Paní Světlanu Novotnou jsem objevila před několika le...”

Ing. Erna Jaklová

“K paní Jelínkové chodíme celá rodina, vždy nám pomůže. Řešili jsme rozsáhlé ekzémy, ale i neplodnost, bolesti zad, kolen, záněty zvukovodu apod.. Je u ní eviden...”

Iva Ondráčková
<

Vybíráme z naposledy hodnocených metod

  Léčitelé, senzibilové,mystici

Parapsychologické metody

Parapsychologie, také známá pod názvem psychotronika, zkoume jevy, které nelze klasifikovat v rámci mezí pěti základních...

  TČM - akupunktura

Tradiční čínská medicína - TČM

Metoda léčby, která vychází z TČM, během níž se do určených bodů na akupunkturních drahách nabodávají jehly. Jehly mají ...

  TČM - fytoterapie

Tradiční čínská medicína - TČM

Jedna z celosvětově nejrozšířenějších metod, jejíž počátky sahají do hluboké minulosti. Jedná se o komplexní přístup k č...

Nejlépe hodnocené metody

jste pětihvězdičkový terapeut?

Registrujte se ZDARMA a buďte více vidět. Ukažte lidem, co umíte! Je prokázáno, že aktivní a vyplněný profil osloví více klientů.

Sdílejte Váš profil na svém webu a se svými spokojenými klienty. Lepší hodnocení Vám zaručí i lepší dohledatelnost.

Kvalitní terapeut má nejen výborné hodnocení, ale také sdílí informace s hledajícími klienty, poskytněte na profilu maximum informací.


Zaregistrujte se

a získejte stovky nových potenciálních klientů

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím