Vybíráme z vašich nejnovějších hodnocení terapeutů

“Pana Šimona Pečenku jsem si vybrala, protože působí příjemně, klidně a má velice lidský přístup. Potřebovala jsem odstranit strachy a úzkosti. I když jsem si o ...”

Sabina

“Využíváme s dcerou homeopatické služby. Draha je velmi vnímavá k našim potřebám a dokáže pomoci téměř s jakýmkoliv zdravotním problémem, včetně záležitostí psyc...”

Lenka Tománková

“K Lence mě přivedla "cesta" k uzdravení. Je to především skvělý člověk se srdcem na správném místě, který dokáže i slovem pohladit. Terapie Cesta je úžasná, člo...”

Pavlína Dostálková

Poslední otázky v poradně

psoriasa

13. 5. 2021 - Je možné omezit lupénku na minimum pomocí léčivých bylin, čajů?

0x

Otevřít diskuzi

prosba o pomoc

2. 5. 2021 - Dobrý den,,,prosím o radu a cestu k řešení....diagnoza revmatoidní polyartritida lV.stupně....díky potížím mě byla zpevněna před 20 lety mě byla zpevněna krční páteř...nyní od listopadu 2020 mám obtíže,které přetrvávají do dneška....ani po…

0x

Otevřít diskuzi

Závislost

18. 4. 2021 - Dobrý den, dá se nějakou metodou odstranit pití alkoholu? Pijí pouze po práci na odbourání stresu a úzkosti. Trpím úzkostnou poruchou. Chtěla bych se toho zbavit. Nejlépe by bylo Brno, Zlínský kraj. Předem děkuji za Vaši radu, a doporučení. Markéta.

0x

Otevřít diskuzi

Vybíráme z naposledy hodnocených metod

  Léčitelé, senzibilové,mystici

Parapsychologické metody

Parapsychologie, také známá pod názvem psychotronika, zkoume jevy, které nelze klasifikovat v rámci mezí pěti základních...

  Cesta (dle Brandon Bays)

Alternativní psychoterapie

Jedná se o jednoduchou metodu integrace mysli, těla a ducha, která vede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nas...

  Autopatie

Homeopatie a podobné obory

Autopatie je metoda celostního pozitivního působení na lidský organizmus. Vznikla na základech klasické homeopatie a pra...

Nejlépe hodnocené metody

jste pětihvězdičkový terapeut?

Registrujte se ZDARMA a buďte více vidět. Ukažte lidem, co umíte! Je prokázáno, že aktivní a vyplněný profil osloví více klientů.

Sdílejte Váš profil na svém webu a se svými spokojenými klienty. Lepší hodnocení Vám zaručí i lepší dohledatelnost.

Kvalitní terapeut má nejen výborné hodnocení, ale také sdílí informace s hledajícími klienty, poskytněte na profilu maximum informací.


Zaregistrujte se

a získejte stovky nových potenciálních klientů

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím