Vybíráme z vašich nejnovějších hodnocení terapeutů

“Paní Charlotte je úžasná sympatická terapeutka a již první společná konzultace pro mě byla velkým přínosem. Pomohla mi uvidět mou situaci v širších souvislostec...”

Lucie

“Pani doktorka Bilkova je veliky professional ve svem oboru a poskytuje lecbu na vysoce spickove urovni a znovu ordinuje jako Prakticky lekar v Nemocnici Tabor a...”

jana

“Dobrý večer neviem či by ste mi vedeli pomôcť ale mi odporucili čínsku terapiu mám druhý krát rakovinu neviem preco nikomu nič zle som neurobila skôr pomozem hn...”

Dia

Poslední otázky v poradně

Zlý spermiogram

26. 10. 2018 - Dobrý deň, partnerovi zistili len 10% pohyblivosť spermií a odporučili nás do centra. Vedeli by ste nám pomôcť ?

0x

Otevřít diskuzi

Myom

15. 10. 2018 - Dobrý den,mám nález děložní myom 5 cm.Muj lékař doporučuje operaci.Chtela bych se operaci vyhnout.Prosim o radu.

Pavla Hlavinková

17.10.2018 20:12

1x

Otevřít diskuzi

Panická porucha

4. 10. 2018 - Dobrý den, trpím panickou poruchou? Poradíte mi, prosím, jak to řešit, zvládat a nejlépe se toho zbavit? Děkuji.

Pavla Hlavinková

10.10.2018 12:00

1x

Otevřít diskuzi

Vybíráme z naposledy hodnocených metod

  Holotropní dýchání

Psychoterapeutické metody

Holotropní dýchání™, které bylo vyvinuto manžely Stanislavem a Christinou Grofovými, je jedním ze způsobů vstupu do rozš...

  Šamanismus

Východní léčebné systémy

Zahnuje mystické, náboženské, magické a rituální praktiky v různých kulturách v různýh oblastech světa. Šamanské technik...

  Metoda RUŠ

Alternativní psychoterapie

Tato moderní metoda je vědomá práce s lidským podvědomím. RUŠ je zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Slibuje ...

Nejlépe hodnocené metody

jste pětihvězdičkový terapeut?

Registrujte se ZDARMA a buďte více vidět. Ukažte lidem, co umíte! Je prokázáno, že aktivní a vyplněný profil osloví více klientů.

Sdílejte Váš profil na svém webu a se svými spokojenými klienty. Lepší hodnocení Vám zaručí i lepší dohledatelnost.

Kvalitní terapeut má nejen výborné hodnocení, ale také sdílí informace s hledajícími klienty, poskytněte na profilu maximum informací.


Zaregistrujte se

a získejte stovky nových potenciálních klientů

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím