Karolína Leia

Karolína Leia

100 %
Malé náměstí 10 Prachatice 383 01
karolinaleia@outlook.com
608 932 922
http://www.karolinaleia.com

O terapeutovi

Jmenuji se Karolína Leia a mým posláním je pomáhat ženám navrátit se k jejich přirozenosti, zdraví, radosti a vitalitě a umožnit jim žít život na jejich plný potenciál. Nabízím cestu, která je inspirovaná více než 5000 let starými osvědčenými technikami indické ajurvédy a tantra jógy. Jedná se o velmi silné a účinné metody, které pomohly mnoha ženám, včetně mě samotné, navrátit tělo, mysl a duši do stavu rovnováhy a dodaly jim novou sílu a pocit opravdového hlubokého vyživení. Dovolily jim spojit se s jejich vlastní ženskou esencí, ze které vychází veškerá naše ženská vitalita, štavnatost a magnetická přitažlivost.

Nabízím ajurvédské konzultace a terapie pro ženy zaměřené na kultivaci ženské esence, probouzení posvátné sexuality a léčení gynekologických obtíží, zánětů, bolestivé či absentující menstruace, ovariálních cyst, myomů, endometriózy, neplodnosti, menopauzy, apod. Dále se věnuji ženám v období posvátného období šestinedělí jako ajurvédská dula. Moje terapie, konzultace a osobní péče je zároveň vhodná pro ženy, které se chtějí cítit znovu vyživené a přejí si být v kontaktu se svoji autentickou ženskou esencí.

Těším se na osobní setkání.

S láskou,

Karolína

Názory a hodnocení

Šárka 4. 11. 2021
 

Kurz ajurvédské očisty s Karolínou byl velmi obohacující. Informace byly srozumitelné a v kombinaci s jógou a stravou to byla ideální kombinace. Atmosféra byla skvělá. Moc děkuji :-*

Kristina 4. 11. 2021
 

Karolinko, moc děkuji za tak krásný kurz, který mi pomohl se zpomalit a věnovat si čas sama sobě! Připomenout mi o tom, jak je důležitý postarat se sama o sebe. Dekuji moc za tak důležité chvíle.

Užila jsem si to!

Linda 4. 11. 2021
 

Ajurvédký detox s Karolínou byl pro mě objevením nové dimenze :-). Bylo to moje první reálné setkání s ajurvédou a musím říci, že předčilo moje očekávání a určitě budu chtít dále pokračovat. Šla jsem do toho s tím, že ulevím svému trávicímu ústrojí a nastartuji svůj organizmus. Což se splnilo a už dlouho jsem se necítila tak dobře. Co jsem, ale nečekala, že vyčistím i své emoce, neuměla jsem si to vůbec představit. Díky úžasně vedenému kurzu, meditacím a cvičení jógy jsem svoje mentální já uklidila a sklidnila. Ještě jednou moc děkuji Karolíně a už se těším na další akce.

Věra Salavová 3. 11. 2021
 

Milá Kájo ❤️ moc Ti děkuji za ajurvedskou očistu, cítím se úžasně, lehce v těle a s uklidněnou duší. Zpomalila jsem, zastavila se v rychlém tempu života ve městě a věnovala jsem si čas a péči. Krásně jsi nás tím provedla a dýchla na mě Indie.

Markéta 3. 11. 2021
 

Ajurvédský detoxikační retreat s Karolínou byl pro mne absolutní přerod. Přestože ajurvédu znám a částečně něco praktikuju, v kolektivu stejně naladěných žen a pod laskavým vedením něžné Karolíny jsem konečně pochopila, jak moc je pro mne důležité zachovat si disciplínu a co je její odměnou. Zbožňuju, co to dělá s mou psychikou. Velká vděčnost.

Milada 19. 10. 2021
 

Karolína je citlivá duše, která má obrovské znalosti Ajurvédy, navíc si je neustále doplňuje a studuje přímo u zdrojů z Indie. Její přístup je velmi citlivý, ženský a laskavý. Osobně jsem navštěvovala ženský kruh jin jógy a také ajurvédskou očistu, několikrát jsem si dopřála i smyslnou masáž - celkovou péči o tělo jako Bohyně. Skvělé a velmi srozumitelně podané tipy na začlenění do každodenní péče o sebe, jednoduché na provedení. Zamilovala jsem si hlavně kičarí a také si od té doby sama připravuji ghí. Je to láska!

Hana 3. 10. 2021
 

Karolíno, děkuji za čas a pèči, kterou jste mi věnovala. Bylo to nenásilné a i přes to jste mě pomohla uvědomit si, že moje tělo je jen moje! S vaší pomocí a doporučenou léčbou se mi podařilo vyhnout operačnímu zákroku. A pevně věřím, že to tak zůstane.

Jitks 27. 8. 2021
 

Něžnost,cit a vnimavost práce terapeutky Karolīny Leii je opravdu neskutečně blahodárná.

Vyniká odbornosti a umi přesně vycitit oslabená mîsta,kterym dodá energii a vitalitu. Umi poradit a ćas stravenỷ u nī je oživujici. Jejim kouzlem je jemnost a um proniknout k odstranėni bloků v těle. Léči tělo i duši.Uvolňujici teplė olejovè masáže provonī a uvolni cele tělo.Děkuji a doporučuji.Jitka

Eva 24. 8. 2021
 

Krasna odpocinkova masaz spojene s kratkym povidanim aby Karolina vedela na ktoru oblast sa ma viac zamerat. Clovek po tejto masazi je 'znovuzrodeny, a plny energie a ja sa vzdy tesim na dalsiu navstevu .

Kristina 24. 8. 2021
 

Skvělá odpočinková terapie byla nejen balzámem pro duši, ale i pro tělo. Božsky jsem si odpočinula a zrelaxovala celé tělo a mysl. Karolína má zlaté ruce! Už se těším na příště!

Karolina 22. 8. 2021
 

Karolínko, děkuji za to, že jsem si díky tobě mohla dovolit na chvíli vypnout a dopřát si péči. Bylo to velmi příjemné, nové a láskyplné.

Kristina 21. 8. 2021
 

Karolínko, Dekuji ti moc, za tak krásnou a lásky plnou péči. Bylo to zajímavé a příjemné


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím