https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Tomáš Němec

čínská medicína
Tomáš Němec

84 %
Masarykovo náměstí 36 Jihlava 586 01
saolin738@gmail.com
http://www.apoteka-eshop.cz

O terapeutovi

Co děláme?

APOTEKA TCM je internetový a kamenný obchod, působící na našem trhu již od roku 2006, s doplňky stravy, přírodní kosmetikou a mnoha dalšími přírodními produkty, kterých je v naší nabídce více než přes 800.

Především se zaměřujeme na tradiční čínskou medicínu, fytoterapii, gemmoterapii z bylin celého světa, na mykologii i dietetiku a odborné poradenství dle tcm.

Provádíme diagnostiku dle tradiční čínské medicíny .

Poskytujeme poradenství, konzultace a pomoc s výběrem produktů z tradiční čínské medicíny.

Při vzájemné spolupráci Vám pomůžeme najít příčinu Vašich potíží a poté se cíleně zaměřit na zlepšení stávajícího stavu.

Kamenné pobočky jsou strategicky rozmístěné po České republice pod názvem APOTEKA TCM, a to v JIHLAVĚ, PARDUBICÍCH a ve VELKÉM MEZIŘÍČÍ. tel:728715916

Facebookové stránky neslouží jako eshop ale pouze jako informativní blog o tcm.

Něco málo o mě.

Jmenuji se Tomáš Němec a čínské medicíně se věnuji již osm let. Pocházím z již druhé generace praktiků čínské medicíny v naší rodině, tudíž jsem značnou část svých zkušeností a inspirace dostal od své mamky Mgr. Jany Němcové, která se čínskou medicínou zabývá bezmála 25 let a patří mezi nejvyhlášenější fytoterapeuty a diagnostiky čínské medicíny v České Republice. To že jsem s čínskou medicínou vyrůstal mě poté inspirovalo k dalšímu studiu. Navíc jsem měl pocit že klasická medicína nezná odpověď na mnohá trápení, a mnohdy neřeší příčinu nemoci nebo ji nezvládne zcela doléčit. Mnohdy je udržuje pod kontrolou biť za cenu užívání mnoha léků. Boužel ve spojení s mnoha vedlejšími účinky a já po léta viděl u pacientů mé mamky že lze pomoci i jinak. V tomto pohledu mě čínská medicína vždy fascinovala. Po maturitě jsem se tedy rozhodl studovat čínskou medicínu TCM longmen v Hradci Králové pod laskavým vedením MUDr. Michala Strnada kde jsem po dokončení studia také absolvoval rozšiřující semináře semináře ušní akupunktury I.a II.dále také praxi, což mi přišlo jako velice vhodné rozšíření pro mé pacienty. Zdravotní vzděláni jsem absolvoval v Praze na První škole čínské medicíny na této škole jsem také absolvoval postgraduální semináře a to. : Mykoterapie použití léčivých hub, Recepty pro dobré léčení nachlazení, možnosti houbové výživy při udržování zdraví žen,Harmonizace duše Yi-trávicí obtíže a chtanická únava u Anastacie White, Ženský poklad a použití v gynekologii- Giovannni Maciocia , Využití tejpování k ovlivňování akupunkturních bodů a drah. Také jsem absolvoval výživové poradenství gemmoterapie pro české byliny. V současné době studuji navazující postgraduální studium Fytoterapie v tcm na první škole tcm v Praze u p.Mgr.Kramériové a současně pracuji jako fytoterapeut , diagnostik a praktik čínské medicíny a Apotékách čínské medicíny p Mgr. Němcové. Můžete mě zastihnout v Jihlavě, Velkém Meziříčí a Pardubicích a zpravuji poradnu a stránky www.apoteka-eshop.cz Jak pracujeme?? Stanovení diagnózy v tcm ze poměrně složitý proces u svých pacientů hodnotím mnoho faktorů stanovených tradiční čínskou medicínou. Využívám diagnostiku bakang dle TCM (anemnnézu). Nepodceňuje se žádná oblast vašeho života, tedy ani pracovní, psychická, fyzická, v potaz se také berou genetické predispozice a dědiční onemocnění, Pozoruji člověka komplexně, jaké je jeho dežení těla, zkoumáme jazyk něho se dá diagnostikovat mnoho o Vašich vnitřních orgánech(zang fu). Pulz se měří na obou zápěstích a možná jste do teď netušíli, že existuji 27 druhů pulzu. Po stanovení diagnózy se dále určuje samotný postup léčby a upravuji dietetiku. Snažíme se přijít a následně odstranit příčinu problému. S pacientem tcm vždy idned konzultuji a obeznámím ho s tím, jak vyšetření proběhne, co jsem zjistil a navrhuji další postupy, se kterými dokud souhlasí, pokračujeme v cestě za zlepšením jeho zdravotního stavu .

Názory a hodnocení

Draha Bouchnerova 21. 11. 2022
 

Pan Magistr mi pomohl od boreliozy, 6x antibiotika od prakticke lekarky nezabrala, kdykoliv se mi objevi nejaky problem, vzdy si s nim poradi. Doporucuji vsem, je velmi privetivy, jako i jeho maminka.Klobouk dolu, kdyz pri tomto shonu se stale vzdelava. Ma radost se mnou, kdyz se dari....dekuji

Věra Červenec 21. 8. 2022
 

Pátek 19.8.22 poledne, jedna zákaznice. Prodejce neodpověděl na pozdrav a celou dobu mojí přítomnosti cca 5 minut na mě nereagoval. Doporučuji ke dvěma postgraduálům doplnit základy slušného chování a obchodní kultury.

Jana J. 21. 4. 2022
 

Navštívila jsem čínskou apotéku v Jihlavě poprvé v březnu 2022. Trpěla jsem bolestmi nohou po třetím očkování. Byla jsem příjemně překvapena, milým přijetím. Pan Tomáš Němec mi vše vysvětlil, probral postup léčby. Jsem v léčení, mohu říci, že došlo k výraznému zlepšení. Všem kdo chtějí

řešit léčení přírodními produkty mohu jen doporučit.

Jana Jihlava

Čížkova 14. 2. 2022
 

Moje první návštěva v Jihlavě byla v srpnu 2021, přišla jsem s problémy atopyckeho ekzemu, který mě trápil mnoho let. Pán Němec se mnou skonzultoval můj zdravotni stav a postup léčby. Po pár měsících se mi kůže tak razantně zlepšila a dnes po půl roce nemám žádné vysevy ekzemu a dokonce se mi kůže krásně zregenerovala. Doktoři mi nebyli schopni pomoct, znají jen kortikoidy.

Jaromíra Lišková 20. 5. 2021
 

Navštívili jsme apoteku v Jihlavě a své zdravotní problémy jsme konzultovali s Mgr. Němcem. Bylo to naše první setkání s TČM. Jsme v léčení a věříme... Byli jsme velmi mile přijati a těšíme se na další konzultace. K. Lišková, Hrotovice


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z kraje Vysočina

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20