https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Lucie Kohutová

terapie Lux
Lucie Kohutová

100 %
Dobrovského 517/26 Kyjov 697 01
terapielux@email.cz
+420792757462
http://www.terapielux.cz

O terapeutovi

Milý člověče, cítíš se unavený, ve stresu, máš pocit, že se ti stále dokola opakují v životě stejné situace nebo řešíš právě teď složitou životní situaci, stávají se ti často úrazy nebo přišla nemoc, anebo je vlastně všechno v pořádku, ale chybí ti pocit naplnění? Všechny tyto pocity i situace důvěrně znám. Až opravdu vážná nemoc mě přiměla začít poslouchat. Koho? Sebe, svoji duši. A od té chvíle je všechno jinak. Byla to cesta plná rozhodnutí a změn, ale jsem zdravá, plní se mi sny, žiju šťastný naplněný život. Pochopila jsem kdo jsem a proč tu jsem. Už moje jméno mě k tomu předurčilo. Jmenuji se Lucie. Latinsky LUX - světlá, zářící. Pomocí různých metod a technik, které mám v praxi ověřené sama na sobě, si posvítíme na všechny bloky, programy, vnitřní sabotéry, zkrátka vše, co ti brání v nalezení cesty tvojí duše, v žití v lásce, spokojenosti, zdraví a hojnosti. Každé setkání se mnou je jiné, má práce je tvůrčí, mí klienti jsou mi inspirací. 

VIDEA:

https://www.youtube.com/channel/UCoQT5C-gTPhSW2yg2HiPG6Q


METODY:

 • Kranio-sakrální terapie
 • Kranio-sakrální biodynamika
 • Práce s vnitřním světem - dítě, muž, žena
 • Kineziologie
 • EST - čištění bloků kyvadlem
 • Somato-emocionální uvolnění
 • Bachovy květové esence
 • Dornova metoda
 • Breussova masáž
 • Oshovy a Mohendžodáro meditace
 • Shamballa 1024
 • Hovory s duší
 • Práce s energií - harmonizace, čištění, intuitivní masáž, somato-emocionální uvolnění,... 
 • Náhledové konstelace

 

PRÁCE S VNITŘNÍM SVĚTEM
Každý máme svůj vnitřní emocionální svět, své vnitřní dítě, muže, ženu, své démony. Názvů je mnoho. Já používám pro práci a komunikaci s vnitřním světem různé techniky. Např. vizualizace, vedené meditace, krmení démonů, náhledové konstelace,... Díky těmto metodám můžete na svém poznávání a rozvoji pracovat dále i sami doma. 

KRANIO-SAKRÁLNÍ TERAPIE („lebko-křížová terapie“)
Naše tělo, mysl a duch jsou propojené jedno s druhým a ve zdraví jsou v dokonalé rovnováze. Pokud nás něco z této rovnováhy vyvede, projeví se to jako tělesné, mentální nebo emocionální obtíže. Kranio-sakrální terapie je terapeutická metoda, která celostním a bezpečným přístupem pomáhá našemu systému najít cestu k rovnováze - tedy zpět ke zdraví. Název vychází z latinských názvů prolebku (cranium) a kost křížovou (sacrum). 
Ošetření probíhá tak, že klient leží oblečen na lehátku na zádech a terapeut mu podle potřeby přikládá ruce na a pod tělo. Zůstává s ním ve velmi lehkém kontaktu.

KRANIO-SAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA
Stejně, jako u kraniosakrální terapie, ošetřující při ošetření kraniosakrální biodynamikou pokládá své ruce na nebo pod oblečené tělo klienta. Na rozdíl od kraniosakrální terapie, kde je přesně daný postup a kde se ošetřuje celé tělo detailně postupně od hlavy až k patě (či od paty až k hlavě) biodynamický terapeut přikládá ruce v rámci jednoho sezení jen na několik málo míst na těle klienta a nechává je tam tak dlouho, jak cítí potřebu. Biodynamický kraniosakrální přístup působí komplexně, podobně jako klasický kraniosakrální přístup. Biodynamik ctí vrozenou moudrost těla (tzv. dech života) a méně (nebo vůbec) zasahuje do procesů, které v něm při ošetření probíhají a které pozoruje. Nesoustřeďuje se na nemoc ani na žádné diagnózy, nýbrž vytváří v prostoru, v němž se s klientem nachází, prostředí, v němž může povstat zdraví. Výsledkem má být zdraví a rovnováha těla i duše.

KINEZIOLOGIE 
​Kineziologie je metoda, která se zabývá nalezením a odblokováním emocionálních traumat a z nich plynoucích nefunkčních vzorců chování. Člověk ve svém současném životě reaguje na základě dřívějších negativních zkušeností, jako by byl v zajetí starých návyků, přestože ve vědomé mysli na takový zážitek už dávno zapomněl. Všechny naše zážitky a zkušenosti od početí až do současnosti máme ale uloženy v našem mozku – v podvědomí (to je z 95% odpovědné za chování i momentální rozhodování). Kineziologie využívá schopnost fyzického těla vypovídat o zážitcích uložených nejen v těle, ale i ve vědomí či podvědomí. Pro tuto komunikaci a hledání traumatu se používá svalový test. Dále následuje vlastní odblok – změna zvykového chování.
Celá terapie probíhá za plného vědomí klienta. Klient střídavě stojí a sedí a pouze se jemně dotýkám jeho rukou a hlavy.
Pomocí kineziologie můžeme odstranit nebo zmírnit strachy, fobie, poruchy učení, opakující se destruktivní chování, neadekvátní reakce, vyčerpání, závislosti, úzkosti, psychosomatické bolesti, nespokojenost ve vztazích, atd. Úleva často nastává hned po prvním sezení.

SOMATO-EMOCIONÁLNÍ UVOLNĚNÍ
Somato-emocionální uvolnění je dynamický terapeutický proces založený na principech kraniosakrální terapie. Vlivem zranění, přetížení, úrazů nebo silného emočního vypětí, prožitím silného negativního zážitku vznikají na těle neurologické bloky tzv. "energetické cysty". Dochází k zablokování energetického toku v mozku a tím i v příslušné části těla, kterou daná oblast mozku řídí. Mozek ukládá negativní prožité zážitky velice silně. Pomocí svých manuálních a verbálních schopností pomohu klientovi uvolnit tyto "energetické cysty" a s nimi destruktivní vzorce z klientovy mysli i těla. Tímto způsobem je možné uzdravovat i mezilidské vztahy.

EST - (Energetická Spirituální Transformace) - čištění bloků kyvadlem
EST je metoda, která funguje na principu čištění skrze zdrojovou energii, na kterou se napojím skrze Vyšší já. Komunikace s Vyšším já probíhá pomocí kyvadla a tabulek. Nutné je správně najít a pojmenovat všechny blokující energie (ovládající programy, vnitřní sabotéry, bloky, strachy, traumata apod.). Nemusíte se ale už do bolestivého zážitku vracet a znovu jej emocionálně prožívat. Stačí jen pojmenovat problém a s ním spojené emoce.   
Zdrojová energie dokáže vše vyčistit tak, že se původní traumatizující situace stává pouhým zážitkem bez negativního emocionálního zabarvení. 
Tak můžeme postupně najít a opustit vše, co nám už neslouží a navracet se do našeho původního nastavení - do energie LÁSKY.
Co vše se dá pomocí EST čistit?
stres, únava, nízké sebevědomí, strachy, úzkosti, negativní emoce,...

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE
Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého.
Dr. Bach objevil ve volné přírodě 38 květů a rostlin, které jsou specifické pro emocionální a mentální stav člověka. Výtažky z těchto bylin pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Pomáhají nám zvládnout složité životní situace, ve kterých se často nacházíme – nemoc, rozchod, nejrůznější strachy, úzkosti, apod. 
„Bachovky“ nám postupně odlupují slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě, a tím nám pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

INTUITIVNÍ „MASÁŽ“
Nejedná se o klasickou masáž, jde o intuitivní doteky různé intenzity podobné jako u masáže. Nejsem ale vázána žádnými naučenými rutinními metodami a postupy. Klient leží oblečen na lehátku. Po naladění se na klienta se nechávám vést pouze svou intuicí, naslouchám jeho tělu a dotýkám se klienta tak, jak jsem vedena. Dochází k velké relaxaci a uvolnění až euforii. Metodu většinou používám jako doplněk k ostatním, je ale velmi příjemná a blahodárná i samostatně.

PRÁCE S ENERGIÍ
Energetické ošetření, očištění, harmonizace a regenerace, odvádění přivtělených duší, čištění a harmonizace čaker.

SHAMBALLA (šambala)
Shamballa 1024 je systém energií, se kterým pracujeme na této planetě od roku 2003. Je označována jako multidimenzionální, protože je založena na celistvosti. Slučuje v sobě několik typů energie: Univerzální životní energii, Mahatma energii, Energii Nanebevzatých mistrů.
Shamballa je energie lásky, která začne naplňovat Vaše srdce a začne léčit všechna traumata, která vám odebírají energii a aktivují vznik konfliktního chování. Hlavním důvodem všech nepříjemných pocitů je jednoduše nedostatek lásky. 
Používám ji jako doplněk při kranio-sakrálním ošetření.

HOVORY S DUŠÍ
Mohu Vám zprostředkovat rozhovor s  Vaší vlastní duší. V ideálním případě by měla být naše životní cesta  cestou naší duše. Můžete tedy zjistit spoustu věcí o sobě samém. Dáte mi  roli svojí duše, naladím se na ni a můžete se ptát na věci o Vás, které  Vás zajímají.  Jednodušší je, pokud se dá na otázky odpovědět ano/ne, ale dá se  odpovídat i obsáhleji a popsat stav duše apod.

Názory a hodnocení

Hnidakova 16. 12. 2021
 

Mám zájem o vaše sluzby


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20