Jiří Štágl

Jiří Štágl
Mgr. Bc. Jiří Štágl

100 %
Božice 115 Božice 671 64
jiri.stagl@centrum.cz
777447377
http://www.ekosad.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Učil jsem, vedl terapie, motivoval. Byl druhem lidem z Německa, Ukrajiny, Srí Lanky, Běloruska .... V ČR jsem byl zaměstnán jako  psychoterapeut, výchovný poradce. 10 let učitelem na SŠ (informatika, tělocvik, psychologie), 10 let na základní škole, 1 rok na vysoké škole, 1/2 roku v MŠ. Také jsem působil jako zástupce ředitelky ZŠ, okesní předseda ICT kabinetu. Pracoval jsem i mimo školství. Učil nevidomé a slepé. Rok jsem žil s mentálně postiženými, rok jsem působil jako psychoterapeut u drogově závislých. Byl jsem úspěšným sadařem, včelařem. Živnostníkem roku, držitelem ocenění Business Leades Forum, ale také trestaným za důvěřivost. 10 let jsem pracoval s nadanými dětmi, jeden rok jsem se výchovném ústavu věnoval dětem s extrémními poruchami chování (dětští vrazi). Publikoval jsem v Učitelských novinách, psal knihy o lidských osudech. Cestoval. Protestoval.

Jedno se mě stále drží: vášeň pro poznávání, pro ty momenty, kdy se dostavuje - AHA. To žádný učitel, doučovatel, terapeut nemůže nařídit, ale je-li dobrý, tak čas od času tomu, jako průvodce napomůže.

Pokud se potkáme uvidíte, že k opojnému AHA efektu vede mnoho příjemných až bláznivě veselých cest.

Je mnoho terapií a ještě více cest životem. Někdo hledá a potřebuje psychiatra na klinice, jiný praktika, který má osobní zkušenosti s tím, o čem mluví. 

 

Mé články

Názory a hodnocení

E. S. 20. 9. 2022
 

Spokojenost

isabella zeman 9. 8. 2022
 

Velmi příjemná zkušenost, milý přístup a po celou dobu terapie jsem se cítila naprosto bezpečně a že se mohu podělit s čímkoliv bez jakýchkoliv předsudků. : )

Jindřiška Kaplanova 8. 8. 2022
 

Vřele doporučuji pana Jiřího Štágla, který díky svému vlastnímu osudu, který rozhodně nebyl zalitý sluncem se dokáže velmi dobře vcítit do klientů, vyslechnout, poradit a pomoci.

Díky jeho laskavé duši se s ním budete cítit mnohem lépe, rozhodně si získá vaši důvěru. V dnešní době je málo takových, dobrosrdečných lidí


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím