https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jiří Štágl

Jiří Štágl
Mgr. Bc. Jiří Štágl

100 %
Božice 115 Božice 671 64
jiri.stagl@centrum.cz
777447377
http://www.ekosad.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Učil jsem, vedl terapie, motivoval. Byl druhem lidem z Německa, Ukrajiny, Srí Lanky, Běloruska .... V ČR jsem byl zaměstnán jako  psychoterapeut, výchovný poradce. 10 let učitelem na SŠ (informatika, tělocvik, psychologie), 10 let na základní škole, 1 rok na vysoké škole, 1/2 roku v MŠ. Také jsem působil jako zástupce ředitelky ZŠ, okesní předseda ICT kabinetu. Pracoval jsem i mimo školství. Učil nevidomé a slepé. Rok jsem žil s mentálně postiženými, rok jsem působil jako psychoterapeut u drogově závislých. Byl jsem úspěšným sadařem, včelařem. Živnostníkem roku, držitelem ocenění Business Leades Forum, ale také trestaným za důvěřivost. 10 let jsem pracoval s nadanými dětmi, jeden rok jsem se výchovném ústavu věnoval dětem s extrémními poruchami chování (dětští vrazi). Publikoval jsem v Učitelských novinách, psal knihy o lidských osudech. Cestoval. Protestoval.

Jedno se mě stále drží: vášeň pro poznávání, pro ty momenty, kdy se dostavuje - AHA. To žádný učitel, doučovatel, terapeut nemůže nařídit, ale je-li dobrý, tak čas od času tomu, jako průvodce napomůže.

Pokud se potkáme uvidíte, že k opojnému AHA efektu vede mnoho příjemných až bláznivě veselých cest.

Je mnoho terapií a ještě více cest životem. Někdo hledá a potřebuje psychiatra na klinice, jiný praktika, který má osobní zkušenosti s tím, o čem mluví. 

 

Mé články

Názory a hodnocení

Jana V. 20. 12. 2023
 

Doporučuji. Jana V. se synem.

Silvie Glišić 9. 8. 2023
 

S Jiřím jsem se setkala na prodlouženém víkendu. Je to člověk, který se dokáže vcítit a já se natolik cítila v bezpečí, že jsem se otevřela, jak nikdy nikomu. Občas jsem měla pocit, že nenávidím celý svět včetně Jiřího, neboť otevřel má hluboká zranění ukrytá před světem, ale i přede mnou samotnou. Hodně jsem plakala, ale nyní se chechtám a jsem mnohem šťastnější než dříve. Děkuji Jiří.

Karel z Karlova 20. 7. 2023
 

Super povídání. Doporučuju i když se nepodepíši pravým jménem. Fakt super. Člověku dojde, že mnoho věcí má smysl zažít. Ještě jednou díky a myslí, že se ještě někdy stavím.

Karel 18. 12. 2022
 

Skvěle investovaný čas. V Božicích mi přišlo, že to jen takové povídání, teprve po týdnu mi dochází jak snadněji problém zvládám. Děkuji Vám.

E. S. 20. 9. 2022
 

Spokojenost

isabella zeman 9. 8. 2022
 

Velmi příjemná zkušenost, milý přístup a po celou dobu terapie jsem se cítila naprosto bezpečně a že se mohu podělit s čímkoliv bez jakýchkoliv předsudků. : )

Jindřiška Kaplanova 8. 8. 2022
 

Vřele doporučuji pana Jiřího Štágla, který díky svému vlastnímu osudu, který rozhodně nebyl zalitý sluncem se dokáže velmi dobře vcítit do klientů, vyslechnout, poradit a pomoci.

Díky jeho laskavé duši se s ním budete cítit mnohem lépe, rozhodně si získá vaši důvěru. V dnešní době je málo takových, dobrosrdečných lidí


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20