Marie Ježková

Transformační koučink, koučování, EFT terapie, vztahové poradenství, manželská poradna
Ing. Marie Ježková

0 %
U Jordánka 136/69 Vyškov 682 01
info@mariejezkova.cz
+420777876861
https://www.mariejezkova.cz/

O terapeutovi

Cítíte, že se potřebujete v ŽIVOTĚ či ve VZTAHU posunout? Nacházíte se v situaci, kterou neumíte řešit a potřebujete s ní pomoci? Přemýšlíte, jak to udělat, ale řešení nepřichází? Možná právě teď nastal ten správný čas na to, abyste začali objevovat sami sebe a své možnosti, které prozatím nevidíte.

KDO JSEM?

Jsem transformační kouč, EFT terapeut a vztahový poradce, který se denně setkává s lidmi, kteří se chtějí ve svém životě posunout, udělat změnu či se potřebují zklidnit a zpracovat mentální bloky, které jim stojí v cestě za kvalitnějším životem. Jsem člověk, který se vždy dívá na to, jak by to mohlo jít. Hledám řešení tam, kde jej jiní nevidí. Naplňuje mě objevovat lidský potenciál a vyzdvihovat to nejlepší, co je v každém z nás ukryto a používat to tím nejvhodnější způsobem, který podporuje kvalitu života.

JAK PRACUJI?

Pomáhám lidem s jejich transformací v ŽIVOTĚ a ve VZTAZÍCH. Mezi moje metody, které uplatňuji ve své práci s klienty patří transformační koučování, koučink, EFT terapie a vztahové poradenství. Společně s klienty se dostáváme do jejich nevědomé mysli, objevujeme to, co jim stojí v cestě za naplněným a šťastným životem. Klienti objevují sami sebe, začínají se více poznávat, objevovat možnosti a příležitosti, které doposud neviděli. Doslova se transformuje jejich život postupnými drobnými krůčky, které jsou zvládnutelné a realizovatelné.

PROČ MĚ BAVÍ A NAPLŇUJE MOJE PRÁCE?

Sama jsem prošla dlouhou cestou k tomu, jak žiji svůj život nyní. Procházím si svojí vlastní transformací, kde se vzdělávám, neustále nabírám nové zkušenosti a díky tomu pomáhám i ostatním na jejich cestě. Baví mě vidět, jak se život druhých mění k lepšímu a kvalitnějšímu prožívání. Tento moment pro mě představuje naplnění toho, že má práce má smysl.

20MINUTOVÁ KONZULTACE ZDARMA

Vím, jak je důležité najít člověka, který vám pomůže ve vaší situace. Inspiruje, pomůže zpracovat věci, s kterými si sami nevíte rady, příp. nastartovat ty správné procesy pro vás, váš život či vztah. Nabízím 20minutovou konzultaci zdarma, kde se společně podíváme na vaši situaci a zjistíme, zda vám mohu být nápomocná. Kontaktujte mě pro NEZÁVAZNOU 20MINUTOVOU KONZULTACI ZDARMA na tel. +420 777 876 861 nebo e-mailu: info@mariejezkova.cz

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Více informací o mně na www.mariejezkova.cz

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím