https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Dagmar Elisabeth Selecká

Celostní zdravotní a psychologické poradenství
JUDr. Dagmar Elisabeth Selecká

0 %
Tkalcovská 874/ 3a Brno 602 00
elisabeth.selecka@gmail.com
+420 608 338 773
http://www.ataui.eu

O terapeutovi

Specializuji se na přirozené ( neinvazivní ) metody obnovy duševního a tělesného zdraví. Svým klientům nabízím osobní a individuální přístup, pričem respektuji jedinečnost každého z nich. Beru proto v to, co od terapie očekávají a pracuji s každým podle jeho nejlepsích možností, pričemž používám vlastní empatii a schopnosti vstřícné komunikace.

V terapeutickém proscesu vycházím jak z osobních zkušeností, tak ze sebepoznávacího procesu a odborných školení z oblasti celostní medicíny, psychologie a holistických terapeutických postupů. Jako pomocné nástroje používám také arteterapii, muzikoterapii a aromaterapii a také diagnostické postupy přístrojové biorezonance a spinové terapie. První výsledky se dostavují o mnohem dříve, pokud používáme souběžně špičkové zahraniční přípravky v prvotřídní kvalitě, které mám osobně vyzkoušené a oveřené více, nežli desetiletou praxí.

Velmi účinně dokážu pomoci v oblasti prevence nemocí, chronické únavy, oslabené imunity, opakovaných infektů, běžných nemocí, chlamydióz, parazitárních onemocnění, plísní a kvasinkových chorob, bolestí hlavy, pohybového aparátu. Ke každé menoci se pojí duševní příčina, která je jejím spouštěčem.Dokáži proto společnou prací v průběhu terapeutických sezení vysvětlit vzájemnou souvislost zdraví a duše a individuálně vysvětlit konkrétnímu klientovi, proč má určité potíže a jak lze s nimi dále pracovat i po stránce psychické tak, aby se už neopakovaly. 

Kde je vůle, tam je cesta. To platí i pro práci s mými klienty. Každý, kdo přichází se žádostí a pomoc a s dobrým úmyslem, je u mne srdečně vítán.

  je vítán

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20