https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Soňa Samiera Výtvarová

Samiera
Soňa Samiera Výtvarová

100 %
Dědická 213/7 Vyškov 682 01
sona@samiera.cz
603100893
http://www.samiera.cz

O terapeutovi

Jsem zvuková šamanka. Dosáhnu hluboko do vašich struktur, kde skrze transformační energii, zvuk a hlas proměním vaše životy.

Chcete se hnout z místa, ale stále cítíte, že vás něco svazuje, blokuje, nechce pustit? Potřebujete zklidnit vaši mysl, zregenerovat tělo? Jsem tu, abych vám pomohla.

Rozproudím stagnující energie, rozpustím bloky a zatvrdlá místa ve vašem těle, vyčistím vaši mysl, rozzářím vaši duši. Pomohu vyřešit vaše problémy na fyzické, mentální i emocionální rovině.

Šamanské zvuky vás zavedou hluboko do vašeho srdce, kde se naplno propojíte se svojí duší a propustíte skrze vibrace zvuku staré zátěže a omezení.

Když uslyšíte hlas své duše, propojíte se sami se sebou. Budete si více věřit, lépe se rozhodovat, budete klidnější v mnoha situacích. Budete propojeni sami se sebou ❤

 

Pracuji s duší i minulými životy, čistím a odvádím různé entity z těla, aury či prostoru. Provádím zasvěcení, zesiluji energie, napojení na zdroj a vaši planetu duše, pomáhám s aktivací vašich vesmírných darů a schopností. Dělám reflexní masáže nohou s čištěním meridiánových drah a lymfy. Pořádám transformační workshopy a kurzy.

https://www.facebook.com/Sona.Samiera

https://www.youtube.com/channel/UCuLe7Mtd1uvvzLXk4Qw4q3Q

Názory a hodnocení

Jaroslava 1. 8. 2018
 

Dobrý den Paní Soňo

Prosím vás provádíte i regresivní terapii ?Nechala jsem si udělat automatickou kresbu kde mi byla doporučena regresivní terapie jako jedna s hlavních účinných metod.Mam problémy mezilidské vztahy a promítá se to i do vztahu z muži.Nedaři se mi najít partnera .Mohla bys te mi v této oblasti pomocí.

Děkuji Jaroslava

Kristina K. 19. 7. 2017
 

Jsem nesmírně ráda, že někdo s takovým obrovským darem existuje a dokáže jej používat pro nás ostatní. Pro ty kteří se snaží poléčit a pochopit svá zranění, pro ty kterým onemocněla duše a s ní tělo, pro ty kteří tápají a hledají pochopení. Samiera je laskavá a citlivá průvodkyně. Rozpravy s ní a samotné ošetření hudbou mi ukázaly, že ne vše v našem životě jsme mohli ovlivnit. Ano jsme dospělí a zodpovědní za svůj život, ale v mnohém nás ovlivnili situace a prožitky, které si neseme od našich rodičů, z období kdy jsme pobývali ještě u maminky v bříšku, kdy jsme jako malé děti toužili po lásce a pozornosti. Nyní však jsme schopni ovlivnit svůj současný život, pochopit a přijmout že to co se nám v životě přihodilo bylo správné. Vše mělo tak být, i přes velkou bolest, která s tím byla spjatá. Bez toho všeho bychom nedošli na naší cestě až do tohoto bodu. Pro mě bylo setkání se Samierou dalším krůčkem k pochopení a přijetí mé samotné, k pochopení že rodiče nás milovali jak nejlépe mohli a že život je jen náš, tak jak si jej uděláme.

Po melodickém léčení a krásné péči, které se mi u Samiery dostalo, se cítím mnohem lépe, zranění mé duše se hojí, mé tělo je uvolněnější, mohu se pořádně narovnat a usmát na všechny kolem. Má hlava je klidnější a vyrovnanější. Moc bych přála těm kteří hledají a jejichž duše pláče, prožít stejný pocit uvolnění, který vnímám a dostavuje se po očistném léčení.

Lenka Černá 20. 12. 2015
 

Velmi intenzívní, jako by vás někdo rozbalil, vybrousil a vysál vše, co už není potřeba si držet, a poté s láskou znovu zabalil....zatím ve mě ještě vše pracuje. První vjem po ošetření byl - hurá už nemusím toužit po tom - jet do Amazonie, tohle je to, co bych tam hledala , včetně doteku džungle ....

L. Č.

Vlastimil Franek 7. 12. 2015
 

Výjimečné ošetření energií, nádherný zpěv a tóny nástrojů - tato kombinace ve spojení jedinečného a otevřeného přístupu Samiery ve mě vždy zanechá nádherný pocit porozumění, podpory, harmonie...

Měl jsem blokovány emoce a život jsem žil dle integrovaných "vzorců" což se postupně promítalo i v mém zdravotním stavu. Díky absolvování nádherných ošetření se postupně a velmi znatelně vše začalo srovnávat - přišel pocit vyrovnanosti, uvědomění a následného probuzení.....

Jedinečné ošetření, jedinečný zážitek, jedinečná a nádherná síla....rozhodně doporučuji....

VL.

Mgr Petra Krausová 3. 12. 2015
 

Terapie, kterou Samiera nabízí, je podle mě velmi nevšední. Pracuje s energií, ale také se zpěvem a hudebními nástroji. Přišla jsem za ní s bolestí hlavy a celkovým neklidem. Boles hlavy odezněla již v průběhu její práce na mně a cítím se od té doby celkově mnohem vyrovnanější. Byl to velmi příjemný a silný zážitek, který rozhodně doporučuji absolvovat. Petra


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20