https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Kateřina Laurincová

Biorezonanční a detoxikační poradnaROVNOVÁHY
Kateřina Laurincová

0 %
Čsl armády 588 Nové Strašecí 27101
katkalau@seznam.cz
605720243
http://www.rovnovahy.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Jako čtrnáctiletá dívka jsem zvolila za svou životní cestu práci se zvířátky a rozhodla se vystudovat veterinární obor na zemědělské škole.
O pouhé tři roky později se mi ale dostala do ruky kniha od Raymonda Moodyho "Život po životě" a tím nastal zásadní zlom v mém pohledu na svět.
Od té doby se zajímám o člověka jako o víceúrovňovou multidimenzionální bytost s neomezenými možnostmi a vládou nad svým osudem.
V oblasti alternativního léčitelství se pohybuji již 19 let.
Před pěti lety jsem objevila přístroj sensitiv imago, který se pro mne stal odpovědí na otázku "jak pomoci člověku na hmotné úrovni a zároveň mu otevřít prostor k sebeobjevování na úrovni duchovní.
Tady je nutné předeslat, že žádná metoda (kromě absolutní čisté lásky) není samospasitelná a proto je můj přístup, ke klientovi přísně individuální, zaměřený jak na tělesnou stránku, tak na i duchovní rozvoj.
Nyní už vím, že mým posláním je s láskou pomoci každému, kdo o pomoc požádá a s láskou nechat jít svou cestou každého, kdo o pomoc nežádá.
A zvířátka? Ta zůstala mým koníčkem a mou osobní terapií, protože při práci s nemocnými lidmi a neustálém studiu, které je v naší profesi nutné, si i my terapeuti musíme dobíjet baterky.

Biorezonanční péče pomocí přístroje Sensitiv Imago 530, zahrnuje nejen diagnostiku s přesností 96%, ale i možnost velice účinné kompenzace potíží bez pomoci jakýchkoliv látek a bez vedlejších účinků.Nápravou frekvenčního vzorce dostane organismus sílu k zahájení samouzdravovacích procesů a v případě rozsáhlejšího poškození tkání, lze tyto napravovat na buněčné úrovni pomocí BRT terapie.

Detoxikace metodou ECC dokáže z těla odstraňovat všechny toxické látky (bakterie, viry, plísně těžké kovy atd.) a tím taktéž obnovit původní fungování organismu.

EFT (emocional freedom therapy) pomáhá jednoduše a efektivně odhalit a odstranit skrytá traumata a tím přispívá k celkovému zdraví

Vlasová terapie kombinuje již zmíněné metody s ajurvédskou vlasovou masáží

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Středočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20