https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Lucie Land

WellnessYoga studio
Lucie Land

100 %
Slustice 1 Slustice 25084
luciekrejcirova@yahoo.com
736647156
http://www.wellnessyoga.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Jiz 30 let se zabyvam celostni praci s lidmi, pomoci jogy s celym ucelenym systemem pro zivot, ajurvedy - puvodni a jedine celostni mediciny. Obe tyto metody se navzajem prolinaji a spojuji cele nase byti, pres vsechna nase tela v jednu celistvou bytost. 

Ma prace je zalozena na soucitu a laskavem pristupu ke kazdemu jednotlivci. Pomoci prijeti reality a nasledneho postupneho zmapovani a uceni zasad prirozene zdraveho zivota na zaklade respektovani prirodnich zakonu. 

Studovala jsem v Indii, a pracuji krome Ceske republiky i v Anglii. 3 roky jsem jezdila do Brazilie, kde jsem delala vyukove seminare na tema Prirozene krasna a zdrava, Zdravi z prirody atd. 

Názory a hodnocení

Barbora Minaříková 13. 3. 2021
 

Lucii mohu vřele doporučit pro její empatický přístup a jemnost. Každá lekce jógy je pro mne obohacující (navštěvuji 3 roky). Chodím také na její úžasné masáže po kterých je moje tělo i mysl odpočaté a uvolněné, navíc dokáže odstranit jakékoliv napětí nebo bolesti. Vše do sebe krásně zapadá jóga + ajurvéda. Jsem opravdu moc vděčná za to že jsem na Lucku dostala doporučení a začala jí navštěvovat. Pomohla my najít větší klid a sebejistotu, mít se ráda a učit se rozumět svému tělu a jeho potřebách tak aby bylo zdravé a spokojené.

Šárka Drábková 11. 3. 2021
 

Z kazde jeji lekce jogy odcházím domů s nepopsatelným pocitem radosti, ať už mě přes den potkalo cokoli. Z každé jeji lekce jogy odcházím s prijemne protaženým a uvolněným tělem, ať už me přes den bolelo nebo nebolelo. Každou lekci pozná, jak se cítím, kolik mam síly, a tomu přizpůsobí její náplň. Když je potřeba, pošle mi podporu i mimo lekci (namluvenou meditaci např.). Zajímá ji, jak se cítím a hledá cesty, jak podat pomocnou ruku, abych ja našla tu svou. Jsem vděčná, že mi Lucii Land kamarádka doporučila.

Jana Holoubková 10. 3. 2021
 

Velmi oceňuji individuální přístup jak během lekcí jógy (navštěvuji 10 let), tak i ajurvédských "detoxech", které pod vedením Lucie Land pravidelně praktikuji už třetím rokem. Vděčím jí za mnohé, ať už jde o nápravu občasných bolestí zad nebo kyčlí, začlenění jógy do každodenního života, tak i za intenzivní přípravu na nezbytný chirurgický zákrok a následné individuální lekce, kde vše uzpůsobila tomu, abych po náročné operaci, začala opět cvičit a fungovat. Díky ní byla moje rekonvalescence jak po fyzické, tak po psychické stránce, po odstranění zhoubného nádoru tlustého střeva i pro lékaře překvapivě rychlá. Má zdravý přístup k chápání konvenční medicíny, kterou doplní ajurvédou, jógou a správně sestaveným jídelníčkem.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Středočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20