https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Martina Mangová

Hormonální jóga, Lunární jóga
PaedDr. Martina Mangová

0 %
U Brány 25 Znojmo 669 02
luna-yoga@email.cz
602526957
http://www.martinamangova.cz

O terapeutovi

Martina Mangová je zakladatelkou Hormonální jógy a Lunární jógy v ČR a již více než 13 let pomáhá ženám i mužům cvičením zlepšit kvalitu života. Oba druhy jógy urychlují regeneraci a obnovu těla a nabíjí tělo životní energií. Každá na to jde trochu jiným způsobem. Na seminářích předává navíc i teoretické informace z mnoha oborů, jak odstranit příčinu potíží, aby cvičení přinášelo ty nejlepší výsledky. Často ji vyhledávají ženy, které si přejí otěhotnět nebo s potížemi v přechodu.

Vzdělání a certifikáty:

Doktorát ze sportu na FTVS Bratislava
Luna-Yoga®, Lunární jóga® 2006 Certifikát od zakladatelky Adelheid Ohligové
Hormonální jóga pro ženy 2006 Certifikát od zakladatelky Dinah Rodrigues
Jóga pro děti Certifikát od zakladatele Thomase Bannenberga z Německa 2007
Celostní muzikoterapie na FF UP Olomouc u PaedDr. Holzera 2009
Hormonální jóga pro diabetiky 2010 Certifikát od zakladatelky Dinah Rodrigues
Hormonální jóga pro muže 2013 Certifikát od zakladatelky Dinah Rodrigues
Studium pro výuku lektorek LJ u Adelkheid Ohligové

Hormonální jóga harmonizuje hormonální hladiny žen i mužů k optimu vzhledem k věku. Přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou nebo rozkolísanou hladinou hormonů, nespavost, emocionální nestabilitu, pocity stresu, paniky, deprese a únavy, intelektuální symptomy, snížení paměti, cysty na vaječnících, PCO, PMS, neplodnost, předčasný přechod, nepravidelnosti menstruace, oslabená štítná žláza, akné, suchou pleť, vypadávání vlasů a lámavé nehty.

Hormonální jóga pro diabetiky je speciální sestavou, která může přinést diabetikům výrazné zlepšení potíží.

Lunární jóga je velmi hojivá a působí vpodstatě stejně jako Hormonální jóga, jen na to jde trochu jinou cestou. Navíc obsahuje techniky, jak si žena může vyvolat v případě potřeby ovulaci, čímž zvýší pravděpodobnost otěhotnění, nebo je možné vyvolat menstruaci. Nově vznikl postup na vyčištění dělohy, kterým si žena může pomoci v některých kritických situacích jako je silné a dlouhé krvácení nebo zamlklé těhotenství. Cviky LJ působí velmi blahodárně na orgány v břiše a pánvi a tím zlepšuje trávení a hormonální systém.

Pro všechny, kteří potřebují mít rychlé výsledky - ať už ženy se silnými potížemi nebo páry, kterým se nedaří otěhotnění - doporučuji navíc Diosgeninový olej s jamem.

Diosgeninový olej s jamem je 100% přírodní produkt, obsahující účinné látky a vzácné oleje, ze kterých je tělo schopno vytvářet své vlastní hormony, zejména progesteron. Řeší jakékoli poruchy cyklu, neplodnost žen i mužů, hormonální nerovnováhu, potíže v přechodu i menopauze, později i senilitu, Alzheimera či Parkinsona. Hodí se jak pro mladé dívky třeba od 12 let, tak pro zralé ženy. U mužů způsobuje nárůst testosteronu, takže přirozeným způsobem zlepšuje mužnost a anabolizuje - zlepší nárůst svalstva, výkonnost, kvalitu spermií. Proto se hodí i pro vrcholové sportovce.

Nyní je možné ho objednat zde.

Mé články

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20