Kristýna Charvátová

Ing. Kristýna Charvátová

0 %
Vyšní Lhoty 0 Vyšní Lhoty 73951
info@kristyna-charvatova.cz
https://kristyna-charvatova.cz/

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Ráda naslouchám lidským příběhům a miluji hledání řešení na míru. Díky své vrozené vysoké citlivosti a tomu, že jsem dlouho hledala cestu k sobě, používám účinné techniky, které pomáhají zejména vysoce citlivým lidem přijmout svou jedinečnou povahu.

https://kristyna-charvatova.cz/

 

Harmonizace duše, což je osobní sezení (lze i online hovor), ve které kombinuji různé metody na míru tomu, co potřebujete řešit. Díky mému daru jasnovědění mě vyšší bytosti navedou přesně na to, co máme udělat, aby vám to co nejefektivněji pomohlo. Můžete se ptát na cokoli, co vás zajímá, zprostředkuji vám odpověď. Např.:

 

  • Jaké je mé poslání?
  • Jaká je příčina mých zdravotních problémů?
  • Co se vám ze vztahu s otcem naučit?
  • Proč mám problémy s...?
  • Proč cítím úzkost?
  • Proč naše dítě má noční můry/zdrav. problémy/nějak se chová? Jak mu pomoci?

 

Spojení s vaší duší, vám dává možnost zeptat se své duše na to, co vás zajímá (podobně jako otázky výše). Odpovědi přichází láskyplně, s nadhledem a neuvěřitelnou moudrostí přímo z vyšších sfér prostřednictvím mé osoby. Tyto odpovědi dostanete písemně zpracované na e-mail.

 

Dary duše, její specializace, původ a energetický profil. Zajímá vás, jaké dary má vaše duše, co jí jde nejlépe a samo? Na co je vaše duše specialista, odkud pochází, co je pro ni typické a jak to můžete využít v běžném životě? Pak vám mohu písemně zpracovat dary vaší duše.

 

Jméno duše. Máte pocit, jako by vám vaše civilní jméno bylo cizí? Jméno duše je odlišné od toho civilního, nese totiž specifickou vibraci, která vám pomůže přijmout svůj jedinečný úkol na Zemi. 

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Moravskoslezského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím