https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jana Grohmanová Jana Grohmanová
hodnocení článku:
0 %


Potrefená husa se vždycky ozve

29. 1. 2020

Studio Daja

Potrefená husa se vždycky ozve

Slyšeli jste někdy ve svém životě tuto „hlášku“? Zamysleli jste se nad tím co to znamená? Vezmeme si příklad. Myslivec na honu postřelí divokou husu a ta zapadne někam do rákosí. Bude tam naříkat, protože je postřelená. Ano, je to logické, potrefená husa se ozvala.

Víme, že čeština je úžasná a má více významů. V rámci našich každodenních vztahů můžeme tuto větu použít i v jiném případě. Uveďme si příklad. Na poradě bude šéf používat k zaměstnancům hodně kritiky. Někdo nad tím mávne rukou a řekne si, "no zase se potřebuje vykecat." Jedním uchem přijme kritiku a druhým ji pustí ven. To samé slyší jiný pracovník a kritika mířená všem, se ho velmi dotkne.

Proč? Protože takzvaně kritická slova šéfa doslova rozvibrovala jeho nezpracovanou a  v podvědomí uloženou emoci křivdy. Neoprávněná kritika v nás automaticky vyvolává křivdu. Ve většině případů tyto křivdy sahají do našeho dětství. Mnoho z nás tam pocit křivdy zažilo. Buď nás ranila kritická slova rodičů, vychovatelů, spolužáků nebo sourozenců. Často tato energie nebyla dostatečně prožita a uložila se v naší buněčné paměti těla. Je zde zablokována a uložena v tzv. latentním stavu. Pokud ale naše mysl na základě určité interpretace spustí emoci křivdy, rozvibruje se tato energie na stejné energetické vlnové frekvenci. Podvědomě v nás vyvolává opět to, co je ukryto a nezpracováno. Bohužel vše se odehrává na podvědomé úrovni a my si ani vědomě nedokážeme vysvětlit, proč neadekvátně (emočně) reagujeme, když ostatní to může nechávat v klidu.

A co s tím? I „potrefená husa“ se může vyléčit.  U nás je to vše znamením, že někde v minulosti jsou nezpracované emoce křivd. Pokud tato emoce převládá mnoho let, přitahuje stále další a další podobné situace do našeho života. Doslova budeme přitahovat do života lidi, kteří budou vytvářet situace, kde se budeme cítit ukřivděni.

Jestli je to i váš případ, berte to jako výzvu k uzdravení. Vyhledejte odbornou pomoc, aby jste mohli bezpečně zpracovat emoce a uvolnit stresující myšlenky. Je třeba ze své buněčné paměti uvolnit a vibračně přetransformovat tuto energii.

A víte co se stane příště až uslyšíte kritiku? Už vás to emočně nerozhodí a hlavně do budoucna přestanete přitahovat lidi, kteří vás mají potřebu kritizovat a ponižovat.

Pokud se chcete dozvědět více o energetické psychologii nebo se zapojit do našeho programu „ Cesta vědomého bytí“ info zde:https://www.studiodaja.cz/home/novinky/321-cesta-vedomeho-byti


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20