Lenka Ohara

OHARA CENTRUM
Mgr. Lenka Ohara

100 %
Krakovská 9 Praha 110 00
oharacentrum@gmail.com
773606833
http://www.oharacentrum.cz

O terapeutovi

Ohara centrum nabízí podporu pro tělo i Duši, pomoc na životní křižovatce. Specializujeme se na práci s emocemi pomocí metody Cesta. Pomáháme introvertům najít sebevědomí, 

 

Názory a hodnocení

Pavla 18. 2. 2022
 

K Leničce mě přivedla má nemoc. Byla jsem nešťastná, zničená a neviděla východisko. Z medicíny mi byla nabídnuta jen podpurná terapie bez možnosti vyléčení. S Leničkou jsem absolvovala cestu několikrát, zbavila se strachu ..o děti, z nemoci, dostala naději...velkou oporu a celkové uklidnění. Lenička mě vedla krůček po krůčku...vyřešila jsem si věci z minulosti a hlavně dokážu žít přítomností. Všem , kdo něco řeší, nebo prožívají těžké chvíle velmi doporučuji..Lenka je pro mě prostě Anděl naděje....

Petra S. 20. 12. 2021
 

Lenku znám již déle než deset let. Poznala jsem ji v době než začala s programem cesty, a tak jsem měla příležitost vidět, jak ohromný posun za ta léta udělala. Lenka byla vždy pečlivá a důvěryhodná, byla velmi systematická a já to na ni vždy obdivovala. Dnes ji vnímám jako nádhernou bytost, které se můžu s naprostou důvěrou svěřit se vším, co mě trápí, a ona mě láskyplně provede mou vlastní cestou. Pokud hledáte člověka, kterému potřebujete 100% důvěřovat, který je milý, laskavý a umí naslouchat, tak mohu Lenku z celého srdce doporučit. Leni, děkuji, za to, že jsi mi ukázala Cestu, a že mě na ni, když potřebuji, provázíš.

Pavlína Dostálková 19. 7. 2021
 

K Lence mě přivedla "cesta" k uzdravení. Je to především skvělý člověk se srdcem na správném místě, který dokáže i slovem pohladit. Terapie Cesta je úžasná, člověk si pod vedením Lenky sám dokáže pomoci, najít problém a vyřešit ho. Některé terapie byly vážné, jiné brečavé,..ale ten závěr - ta úleva - je až neskutečná. Jelikož jsem sama na sobě viděla ty krásné změny a uzdravující procesy, vyzkoušela jsem "Cestu" i s moji malou 6-ti letou dcerkou. Trochu jsem se obávala, že naše akční holčička to nedá, že se nezklidní, nebude spolupracovat - ale opak je pravdou. Lenka si krásně se vším poradila, prošla s dcerkou cestou necestou a ejhle....zdravotní problémy, které jsme řešili snad půl roku a neustupovaly - byly náhle pryč. Po bolestech ani památky.... Lenku moc doporučuji a těším se na další spolupráci :-) Děkuji Leni

Hanka 27. 5. 2021
 

Sezení s Lenkou bylo pro mne velice výjimečné. Při Emocionální Cestě jsem se tak uvolnila, že jsem se nestačila divit, jak reagovalo moje tělo:) - nikdy jsem nic podobného nezažila - objevil se velmi zvláštní stav, kdy jsem se "vznesla" ke stropu, slyšela Leničku zdálky, pak divné tahání celého mého těla, pocit, že omdlím, silné světlo, bolest uší, pocit velmi silně nateklého rtu....Vlastně to celé bylo pro mne trochu šok :), a pořád jsem se ptala: "Co to bylo?":) Lenička mi pak vysvětlila, že jsem se zřejmě octla při svém porodu...Zajímavé, zvláštní, nepochopitelné...Děkuji, Leni, že jsi byla mým průvodcem a já mohla pochopit spoustu věcí.

Anna Zykanova 23. 5. 2021
 

S Leničkou jsem absolvovala několik terapií. Její laskavý a trpělivý přístup mi pomohl vyřešit spoustu bloků a bolestí, které jsem v sobě měla od dětství. Vyplakala jsem hodně slz a zažila jsem spoustu radostí a klid na duši. Po každé Cestě se mi vždycky ulevilo. Hodně věcí jsem pochopila a problémy, které mě předtím trápily, odešly. Skvělé, doporučuji všem, kteří mají nějaké problémy, stojí to za to!

Laďka 19. 5. 2021
 

Víte, už jednou jsem absolvovala cestu s jinou terapeutkou. Odcházela jsem zklamaná a naštvaná na sebe ,že jsem tak zablokovaná, že se nedokáži uvolnit a mé problémy stále zůstávají se mnou. A tak jsem se dlouho rozhodovala, zda tuto cestu podniknout znovu. Po dlouhém váhání jsem se konečně rozhodla pro cestu znovu - s Leničkou.. Samozřejmě s nepříliš velkým očekáváním. Jak jsem se spletla! Dostala se mi až pod kůži. A najednou, jako by se utrhla lavina, tam někde uvnitř mě a napovrch vyplavaly všechny mé problémy které jsem si nikdy nepřiznala. Ohromná úleva a když jsem procitla a dostala se zpět ze svého vnitřního já, věděla jsem, že spoustu mých problémů odešlo. Jsem jí moc vděčná za její laskavý přístup a citlivé provedení terapií. Vřele doporučuji a děkuji, Leničko.

Marína Čerbačeská 17. 5. 2021
 

Lenka je skvělá terapeutka a úžasný člověk. Umí se neuvěřitelně napojit , vcítit a najít vždy ten nejlepší způsob jak provést člověka tím nejlepším způsobem. Děkuji Lenko a těším se další cestu s tebou.:)

Marína Čerbačeská 17. 5. 2021
 

Lenka je skvělá terapeutka a úžasný člověk. Umí se neuvěřitelně napojit , vcítit a najít vždy ten nejlepší způsob jak provést člověka tím nejlepším způsobem. Děkuji Lenko a těším se další cestu s tebou.:)

Milan 17. 5. 2021
 

Skvělá terapeutka. Pomohla mi pochopit spoustu z mého života.

Jitka 16. 5. 2021
 

Lenka je výborná terapeutka .

Helena Nováková 14. 5. 2021
 

Lenka je krásná žena, ke které jsem začala chodit se svojí dcerou před 2 lety. Už po prvním sezení, se má 12ti letá dcera neuvěřitelně propojila se svým vnitřním zdrojem lásky, odcházela zářící a pro mě to bylo jasné znamení, že jsme na správné Cestě :-). K Lence chodí už jen před náročnými zkouškami nebo vystoupeními, kde si zpracovává svůj strach a trému. Vše pak krásně plyne a má dcera je po terapiích vždy nádherně spojená s duší a šťastná.

Všem moc Lenku doporučuji i pro práci s dětmi.

Libuše Poláchová 14. 5. 2021
 

Michael 14. 5. 2021
 

Jsem teprve na začátku své Cesty, ale Lenka je perfektní terapeutka. Mám k ní naprostou důvěru. Doporučuji všem, kteří chtějí aktivně se svým životem něco udělat.

Libuše Poláchová 14. 5. 2021
 

Sezení s Lenkou bylo pro mě vždy velmi příjemné a přínosné.

Je výbornou průvodkyní. Určitě doporučuji každému.

Tatiana P. 14. 5. 2021
 

Lenka je uzasna. Vzdy mi pride, ze najde tie spravne slova, riesenie, cestu. Vyskusala som i inu terapeutku na proces CESTY a neda sa to porovnat. Urcite zalezi, ako vam clovek sadne, ale ja by som nemenila. Za jeden proces cesty s Lenkou, vyriesim viac ako na 4 sedeniach u psychologicky, kde taktiez (zatial) chodim.

Kristýna Urbanová 14. 5. 2021
 

Sezení "Cesta" s Lenkou pro mne bylo transformační. Lenka je skvělou průvodkyní a dokáže vést terapii tím správným směrem, kde na konci přichází buď veliká úleva a pochopení, nebo procitnutí, aha moment, úleva... jednoduše se za ty tři hodinky udějou velké věci. Terapii s Lenkou doporučuji každému, koho tíží jakýkoli problém a sám nenachází řešení, nebo každému, koho trápí nějaký zdravotní problém - zkrátka všem, co se již nějakou tu dobu nacházejí z jakéhokoli důvodu v nepohodě. Díky Lení:)


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím