https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Věra Nekvindová

VN COACHING & TERAPIE
Bc. Věra Nekvindová

100 %
K Blahobytu 2482 53002 Pardubice 530 02
nekvindova@email.cz
733535501
http://www.kouc-pardubice.cz

O terapeutovi

Jmenuji se Věra Nekvindová. V oboru alternativní terapie a koučinku se pohybuji cca 11 let. Mým cílem je pomoci Vám kráčet Vaší životní cestou lehce, radostně a s úsměvem na rtech. Intuitivně kombinuji různé přístupy tak, abyste se zbavili svých omezujících přesvědčení a žili svobodně a naplno.

Názory a hodnocení

H.M. 20. 7. 2022
 

Všechno je v hlavě, dozvíte se v každém článku, knížce… Ale umět s tím vším v hlavě pracovat už tak jednoduché není, i když jste si o tom tolikrát četli. Jsem moc ráda, že jsem narazila na Věru. Je to úžasný člověk, z kterého číší energie. Různými technikami mi pomohla odblokovat problémy, které mne roky trápily. Vrátila se mi energie a chuť do každého dalšího dne, ztratily se depresivní nálady a únava. Jsou věci, na kterých ještě potřebuji zapracovat, ale těším se na další setkání, které mne vždy posune dál. I když člověk ví, kde je problém, že je potřeba ho odstranit, někdy to prostě sám nezvládne a potřebuje pomoc. Není ostuda si o ní říct. Jsem ráda, že jsem našla odvahu a překonala počáteční obavy se někomu svěřit, že jsem si vybrala konzultaci u Věry.

Soňa Růžičková 8. 7. 2020
 

Paní Nekvindová je nejen úžasná dáma, ale to co vkládá do své práce je zcela neobvyklé. Zajímá se o své klienty i po terapii, podporuje a pomáhá člověku udělat zásadní změny. Těžko to slovně hodnotit, je opravdu špička ve svém oboru!

Kristýna Vodrážková 6. 7. 2020
 

Věra mi pomohla a pomáhá v mé cestě být klidnou, spokojenou a odpočatou ženou, matkou a manželkou. Což v roli trojnásobné maminky dětí pod 6 let je výzva :). Našla jsem opět svoji pokoru, vděčnost, radost z každého nového dne, sílu dát sebe a svoje potřeby na správné místo. Je to vlastně tak jednoduché, jen je třeba dát tomu směr a jasné obrysy a nejen to Věra umí. Společně s manželem jsme u ní absolvovali partnerskou terapii a díky tomu jsme k sobě opět našli cestu, ale i jsme ji mnohem mnohem prohloubili a sblížili se a spokojeně žijeme v manželství dál.

Pavel Černý 5. 7. 2020
 

Věru znám už dlouho a musím říci, že málo lidí dává svému řemeslu tolik, co ona. Když koučuje, tak je tam s vámi na 100%, a k tomu ještě následná podpora a "kopání" k té toužené změně.

Velké díky!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20