https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

eva zajicova

eva zajicova

100 %
hamry 123 hlinsko 53901
721309923
http://www.vecernice1.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Zdravím Vás...

  Jmenuju se Eva pracuji jako Terapeutka pomocí karet odhalíme momentální situaci a nastínění možných životních cest ,léčitelka ahomeopat je mi 40 let  a mám 12 letého syna a 2 roky starou dcerku.
  Jsem po vážné nemoci a možná i tím co jsem prožila se mé schopnosti
  umocnily. Já již vím co je můj úkol a kde mám být a můj ukol je pomoci vám najít svou cestu skrze příčiny a situace ,které prožíváte vy. .Jsem člověk,který je z masa a kostí  tím ,že procházím zkušenostmi  tak na základě nich mohu poradit ,mohu ukázat ,ale svou cestu si nacházíme sami  ,každý musíme projít těžkými situacemi v jakémkoliv směru ,jde o to pochopení  já nemohu nic vyřešit za vás ale mohu vyslechnout a zmírnit a pomoci vám pochopit  vaše problémy dál musíme sami.Chci tím říci ,že svůj život si tvoříme pouze svými myšlenkami v přítomném okamžiku tím si tvoříme svou budoucnost ano karty ví a umí říci  vaše cesty a někdy osudu člověk neuteče ale spoustě věcí se dá předejít ale stačí jen myšlenka a vše je jinak ale vše je správně pak člověk zpětně pozná ,že to vše má svůj smysl a význam člověk musí udělat něco jinak ,aby ten výsledek byl také jiný.Více zde: https://www.vecernice1.cz/o-nas/

Názory a hodnocení

Ludmila Novotná 17. 3. 2016
 

S Evičkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Zachránila manžela od zbytečné operace očí a mě pomohla s potížemi nad kterými lékaři západní medicíny mávly jen rukou.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20