https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

zdravotně pohybové centrum Tenze Ostrava
Marcel Malec

0 %
28.října, Ostrava 168 Ostrava 709 00

O terapeutovi

Zdravotně pohybové centrum Tenze Ostrava

Nastala doba sedavá a tak často trpíme bolesti zad,máme zatuhlé klouby,otravuje nás stres...Jak z toho ven? Kde vzít zpět chuť do života? Kde získat novou energii?

Osvěžte unavené hlavy od stresu a špatné nálady a občerstvěte svá unavená a upracovaná záda cvičením s Marcelem. Pomáhám k ozdravení, zbavení se bolesti zad, snížení stresu či propojení těla s mysli.

 

Živé kurzy s Marcelem v Ostravě aneb jak vám mohu pomoct

  • Zdravotní cvičení na záda od hlavy až k patě s Marcelem.Nepropásněte svoji šanci na zbavení se bolesti zad ze sedavého zaměstnání.
  • Tai chi v Ostravě je geniální cvičení těla.Na cvičení s Marcelem společně obnovíme zdravé držení těla, potrénujeme paměť,pomůžeme si k celkovému zklidnění,zlepšíme motoriku,rovnováhu a koordinaci.
  • Čchi kung v Ostravě je energetické cvičení je součástí tradiční čínské medicíny.Cvičení s Marcelem, které vám přinese úlevu a vyžene chmury z hlavy ven.Probuďíme ve vás novou životní energii.

 

Akce na víkend v Ostravě | Živé tématické semináře

Pro ty co nemají čas na skupinové kurzy přes týden připravuji tématické akce na víkend zaměřené na taiji, chikung a cviky na bolest zad. 

 

Trenér Marcel

Jsem trenér a školitel zdravého pohybu. Pomáhám klientům zdravotním cvičením nebo školím přímo ve firmách a úřadech, jak zdravě sedět a zbavit se bolesti zad v době sedavé.

Zabývám se nejen studiem čínského zdravotního cvičení (čínská mistryně Zhai Jun),ale vzdělávám se i v oblasti pohybového systému:

  • DNS sport  - Dynamické neuromuskulární stabilizace, metoda prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D.  (rehabilitační metoda s nácvikem správné stabilizace)
  • Cvičební systém pro úlevu bolesti zad u PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.(spoluautorka knihy Záda už mne nebolí a autorka cvičebního seriálu pro Českou televizi Aby záda nebolela

Mezi mé klienty patří ústav Mens Sana Ostrava,kde cvičím s klienty mající duševní onemocnění a školím zde i zaměstnance, jak zdravě sedět v kanceláři.Další klient EPI-SME,Fakultní nemocnice Ostrava,cvičení s pacienty trpící epilepsií.

Zároveň jsem zakladatel zdravotně pohybového centra Tenze,kde pomáhám jednotlivcům z řad 

  • kancelářských pracovníků úřadů i pracovníků nadnárodních firem 
  • školských organizací jako jsou pedagogové MŠ,ZŠ,SŠ a akademických pracovníků VŠ
  • zdravotních a nezdravotních organizací jako jsou zdravotní sestry,lékaři a fyzioterapeuti
  • terénních pracovníků jako jsou dělníci,řemeslníci nebo řidiči 

Nezávislé recenze absolventů kurzů a cvičení se mnou najdete zde.Více o mě se dočtete na stánce www.tenze.cz a nezapomeňte se podívat i na náš Facebook.

Pokud budete potřebovat pomoc se zmírněním stresu či bolestmi zad,neváhejte mi napsat,rád vám odpovím.Těším se,že si třeba společně zacvičíme na některém z mých kurzů pro vás nebo na semináři či osobním tréninku.

Nadšení a radostný pocit ze společného cvičení je pro mě ta nejlepší tečka na závěr každé lekce,každého kurzu a za to Vám, moji milí klienti, děkuji.

Věřím, že i s Vámi, mými budoucími klienty se vydáme na cestu ke zdraví,klidu a pohody a velmi se  těším na společné cvičení. 

Zdraví trenér Marcel

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Moravskoslezského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20