https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Martin Pacalaj

Můj Terapeut
Martin Pacalaj

100 %
Matoušova 21 46001 Liberec 460 01
muj@laskyplnysvet.cz
777 540 201
http://www.MujTerapeut.cz

O terapeutovi

I když v sobě cítíme neuvěřitelně velkou bolest a nepochopení. I když máme pocit, že jsme na vše sami. I když se obličej směje, ale my jsme uvnitř prázdní... I přesto máme jednu životní jistotu - vše je proměnlivé, a díky tomu můžeme následovat naši vnitřní touhu...

Touhu po novém začátku

Odhodit bolest a omezení minulosti, pochopit přítomnost a kráčet sebevědomě a šťastně do nových dní. Je to velká výzva, ale společně jí dokážeme projít a začneme tak nový život.

CO VŠE SPOLU ZVLÁDNEME

Mentální zdraví
S námi zvládnete i hluboké bolesti:
Deprese 
Strachy a fobie 
Úzkosti 
Derealizace 
Depersonalizace

Harmonické vztahy
Od vztahu k sobě samé, až po naše okolí:
Sebeláska 
Poruchy příjmu potravy
Sebepoškozování 
Rodinné vztahy 
Šikana

Hlubinné terapie
Pochopení pravé podstaty nás samých:
Kronika minulých životů 
Probuzení charismatu 
Astrální cestování 
Hlubinná relaxace 
Výkonnostní boost

 

Názory a hodnocení

Míša 3. 6. 2024
 

Před pár dny jsem byla na regresní terapii u Martina. Velmi mě překvapil jeho skvělý přístup. Měla jsem u něj neskutečný pocit bezpečí a klidu. Samotná regresní terapie byla velmi zajímavá. Žila jsem v bohaté rodině v 18. století a byla jsem nešťastně zamilovaná do chudého chlapce, kterého jsem si nemohla vzít. Získala jsem z toho mnoho pochopení pro svůj současný vztah.

Veronika 25. 5. 2024
 

Martin je láskavý a empatický terapeut. Pomohol mi pri riešení problémov so sebavedomím. Možem len doporučiť.

Monika 5. 4. 2024
 

Martin je výborný terapeut, člověk na svém místě.

Empatický, trpělivý, přátelský.. Děkuji!

Monika 5. 4. 2024
 

Martin je výborný terapeut, člověk na svém místě

Veronika 28. 2. 2024
 

Skvělá regresní terapie a úžasný terapeut.

Pecka!

Klára 12. 2. 2024
 

Martin je naprostá špička vo svojom odbore. Je velmi empatický, láskavý. Bola som už aj u iných terapeutov, ale nikde som sa s takýmto skvelým prístupom nestretla.Určite doporučujem!

Petra 27. 1. 2024
 

Terapeut Martin je terapeut s velkým srdcem, při kterém se budete cítit v bezpečí a příjemně. Určitě můžu jen doporučit.

Ema 19. 1. 2024
 

Pro pár dny jsem byla poprvé na regresní terapii a určitě ne naposledy. Dostala jsem hluboké pochopení, které přesně sedí na můj současný život. Terapeut Martin byl empatický a přátelský.

Dag 4. 1. 2024
 

Dobrý večer, nejdříve bych vám z celého srdce chtěla moc poděkovat za neuvěřitelný zážitek. Díky terapii jsem odcházela plná nadšení z vaše přístupu ke mě samotné. Vím že jsem člověk který má v životě plno otazníků a plno nepochopitelných věcí. Vaší terapii jsem se posunula zase o kousek dál, teď jsem zatím plná informací které skládám přesně jak jste řekl, (jako puzzle) musím se stim teď nějak prokousat protože musí dát všechno nějaký smyslný příběh. Pořád se nemohu zbavyt pocitu že byli ty příběhy dva. Pokud se jedná o další pomoc přes kolegyni Kateřinu byla bych hrozně ráda ale nejsem si jistá že by byla pro mě ta pravá

Katka 14. 12. 2023
 

Jsem velmi vděčná za to, že jsem mohla regresní terapii prožít a díky zkušenostem Martina si ji i užít. Jsem naprosto nadšena a odcházela jsem s radostí, která ve mne stále zůstává . Moc děkuji a doporučuji!

Katka 14. 12. 2023
 

Jsem velmi vděčná za to, že jsem mohla regresní terapii prožít a díky zkušenostem Martina si ji i užít. Jsem naprosto nadšena a odcházela jsem s radostí, která ve mne stále zůstává . Moc děkuji a doporučuji!

Nikča 13. 12. 2023
 

V minulý týden jsem absovovala regresní terapii a byla jsem velmi spokojena. Terapeut Martin vše před terapií krásně vysvětlí. Projdete i různými intuitivními cvičeními a následně získáte zážitek a pochopení z minulého života. Velkým bonusem je, že se setkáme na konci regresní terapie i se svou ochrannou bytostí.

Radka 4. 12. 2023
 

Před pár dny jsem absolvovala regresní terapii…a jsem velmi mile překvapená. Takový empatický přístup a skvělého terapeuta jsem nečekala. Děkuji ze ❤️

Barbora 13. 11. 2023
 

K Martinovi jsem se chystala opravdu dlouhou dobu a mohu říct, že ten pocit který mě tam táhl byl ten nejsprávnější. Ocitla jsem se v láskyplném a příjemném prostředí. Martin je tak klidný a srdečný. Pozvolně mě provedl něčím neuvěřitelným a stále mám co zpracovávat. Musím znovu poděkovat za úžasnou zkušenost a za to, kým Martin je. Cítila jsem se opravdu uvolněně a neměla jsem sebemenší pochyb o tom, komu se otevírám a dávám veškerou důvěru. Tento zážitek doporučuji opravdu každému. Já už se jen těším, jakou cestou se budu ubírat teď. Díky

Nikola 26. 10. 2023
 

Chcem doporučiť u Martina regresnú terapiu online. Jeho empatickosť a láskyplnosť ma veľmi prekvapila. Samotná regresná terapie i keď bola online prebehla v najlepšom v poriadku. Získala som skvelý zážitok a vyriešila svoj dlhodobý problém s nízkým sebavedomím.

Veronika 14. 10. 2023
 

Pred nejakým časom som absolvovala regresnú terapiu u Martina a musím povedať, že sa mi zmenil život. Ťažko opisovať čo všetko sa počas terapie a hlavne po terapii deje, je to individuálne, skúsenosti a zážitky sú neprenosné, ale je to úžasné a som neuveriteľne vďačná, že som si Martina do svojho života privolala. Kto uvažuje, nech neváha, kto sa bojí, nech zahodí strach a jednoducho si to ide užiť a tešiť sa z nového a lepšieho života :) Ďakujem!

Ariana 14. 10. 2023
 

Byly jsme u Martina na párové terapii s přítelem a seznámil nás s novými pohledy na vzath a my se tak snad posuneme k ještě naplněnějšímu vztahu. :)

Verča 13. 10. 2023
 

Před pár dny jsem absolvovala regresní terapii a můžu to jedině doporučit. Dlouho jsem řešila problém s nedostatkem sebedůvery a jsem nesmírně vděčná, že jsem to už pochopila. Pokud máte jakýkoli problém zde jste ve správných rukou.

Martina 1. 10. 2023
 

Nedávno som podstúpila svoju 3. regresnú terapiu. Chodím raz za rok a chcem pokračovať. Mujterapeut som si vybrala preto, lebo so mnou ich prístup v popisoch a recenziách najviac rezonoval. Som veľmi nepokojná povaha, skúšala som meditovať asi len 3x v živote a vôbec mi to nešlo a prišla som na svoju 1. terapiu veľmi nervóznu, nabudenú a akčnú. Nemyslela som si, že by som mohla dosiahnuť hlboký stav uvoľnenia. Ale aj keď mi v momentoch tesne pred vstupom do minulého života búšilo srdce ako o závod a chcela som vyskočiť z kresla a tú energiu vybehať, tak aj napriek tomu všetko som niečo cítila a niečo videla. Prekvapivo veľmi intenzívne a aj keď nemám rada stav, kedy sa nekontrolujem, tak som sa napriek tomu dokázala uvoľniť a nepremýšľať nad sebou a len som si skutočne užívala svoj minulý život. Pomohlo mi to okamžite a vyriešilo to môj 2 roky trvajúci vnútorný spor (odpustenie). Druhá terapia, nebola až taká intenzívna, tiež som bola mníška a ten život ako taký bol strašná nuda. ALE!! Posledná terapia, to bolo niečo. Bola som jašter a prežila som život na inej umelej planéte a v tejto regresii som pochopila zmysel svojho života. Bomba pecka. Každé sedenie je pre mňa prínosom. Chápem lepšie svoje problémy, situácie a celkovo život a seba.

Nikola 20. 9. 2023
 

Jelikož bydlím ve Francii rozhodla jsem se pro regresní terapii online a vůbec toho nelituji. Skvělá volba pro všechny lidi v zahraničí. Silný zážitek, super terapeut! Určitě doporučuji.

Simča 11. 9. 2023
 

Terapeut Martin je skvělý, empatický, laskavý člověk. Samotná regresní terapie je zajímavý zážitek a hlavně jsem získala pochopení, které mi pomohlo zvládnou stavy úzkosti. Určitě všem doporučuji.

Verča 28. 8. 2023
 

Martin je nejen úžasný, laskavý terapeut, ale i člověk. Jsem šťastná, že jsem překonala strach a absolvovala u něj regresní terapii.

Ášnám 18. 8. 2023
 

Keby sa dalo tak nie 5 ale 10 hviezdičiek. Najlepší terapeut akého som kedy poznal.

Šárka 6. 8. 2023
 

Velmi děkuji za krasný a hluboký zážitek z regresní terapie. Z Martina jde obrovský klid, který se nedá ani popsat. Cítila jsem se v bezpečí a díky terapii začínám mít pochopení, proč se některé věci v mém současném životě dějí, tak jak se dějí. Martin je profesionál na svém místě a opravdu se není čeho bát, vše krásně vysvětlí a ještě si to užijete. Všem doporučuji !!!

Adéla 1. 8. 2023
 

Úžasný zážitek a profesionální přístup.

Martina 26. 7. 2023
 

Pan terapeut mi velmi pomohl s mým aktuálním životním problémem, který řeším. Po terapii jsem se cítila plná síly a odhodlání. Zároveň jsem si v terapii nenásilnou formou sama přišla na směr, kterým mám dále v životě pokračovat. Vše do sebe zapadlo a strach z budoucnosti zmizel.

Monika 6. 7. 2023
 

Včera jsem absolvovala terapii u Martina. Musím říct, že to pro mě byl úžasný zážitek, vůbec jsem nevěděla co mám čekat a tak mě překvapil Martinův přístup, empatie a moudrost. A budu doufat, že se tam ještě někdy dostanu, protože ten zážitek je něco nepopsatelně super. ☺️

Karolína Hrzánová 3. 7. 2023
 

Dnes jsem absolvovala terapii u Martina. Martin je úžasný člověk, který navozuje klid už samotnou svou přítomností. Terapie byla naprosto úžasným zážitkem, odcházím naplněná a plná nových poznání. Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života. Cítím, že můj život má konečně smysl. Děkuji proto za úžasný a dech beroucí zážitek. Čteš tuto recenzi a stále váháš? Jdi do toho, nebudeš litovat!❤️

Tomáš 27. 6. 2023
 

Regrese:

Vůbec jsem nevěděl, co čekat, ale vše plynulo tak samozřejmě a hladce a najednou jsem byl někde v roce 1420 a žil život, v mnohých rysech podobný mému současnému. Nejprve jsme probrali obecnější záležitosti z mého současného života a praxe, poté mi Martin velmi podrobně a pečlivě vysvětlil, co se bude dít. Výborné bylo nacvičení si intuitivních odpovědí. Plno malých drobností dalo dohromady jistotu úspěchu. Martin projevil neskutečnou trpělivost a pečlivost při rozplétání mých zážitků a skládání celkového obrazu. Skvělý zážitek. Rozhodně mohu doporučit každému. Jako bonus na závěr bylo setkání s mou ochrannou bytostí.

Romana 13. 6. 2023
 

Terapie byla dechberoucím zážitkem. Cítila jsem se vedle Martina skvěle. Je velmi empatický a jeho klid se mi vlil do srdce. Našla jsem co jsem potřebovala. S láskou děkuji!

Kája 13. 6. 2023
 

Mohu jedině doporučit. Regresní terapie mi hodně pomohla. Zpočátku jsem váhala, ale opravdu to má obrovský smysl. Měla jsem deprese a s pomoci terapeuta Martina jsme zjistili příčinu. Martin je skvělý profesionál ve svém oboru.

Vilda 19. 4. 2023
 

Před týdnem jsem zažil svoji první regresní terapii a byl to krásný zažitek. Získal jsem spoustu aha momentů a jako bonus jsem poznal skvělého terapeuta, který je skutečně profesionál ve svém oboru. Doporučuji

Petra 6. 4. 2023
 

Martin chci ti poděkovat za regresní terapii. Našla jsem svůj životní smysl. Ještě jednou děkuji

Jana 28. 3. 2023
 

Velmi jsem se před regresní terapií bála co mě čeká, ale díky přátelskému přístupu Martina všechny obavy zmizely. Měla jsem zajímavou terapii, získala jsem spoustu aha momentů a krásné pochopení.

Nikola 8. 3. 2023
 

Děkuji za skvělý zážitek z regresní terapie a za pochopení, které mi pomohlo se rozhodnout v životě udělat změnu.

Ivo 1. 3. 2023
 

Ivo 23.10.2023

Přicházel jsem s ničím, dostal jsem co jsem potřeboval dostat a několik dní mě trvalo než jsem začal pomalu integrovat do života. Poučení přišlo velmi hluboké a jasné za což jsem Martinovi velmi vděčný. Není se čeho bát je to naprosto bezpečné a Martin je výborný člověk na svém místě

Moc děkuju

Veronika Kopalova 7. 2. 2023
 

Velmi dekuji za krasny prozitek na regresni terapii. Kdyz jsem prichazela k Martinoj byla jsem uz uplne na dne. Diky jeho klidu a uzasne vedenne regresni terapii jsem dosla k pochopeni proc se vse deje. Nerikam, ze ten nejsou kolem me starosti. Ale vse zvladam mnohem lepe

Veronika Kopalova 7. 2. 2023
 

Velmi dekuji za krasny prozitek na regresni terapii. Kdyz jsem prichazela k Martinoj byla jsem uz uplne na dne. Diky jeho klidu a uzasne vedenne regresni terapii jsem dosla k pochopeni proc se vse deje. Nerikam, ze ten nejsou kolem me starosti. Ale vse zvladam mnohem lepe

Aleš 28. 12. 2022
 

Z regresní terapie jsem měl obrovský příval pochopení, sebedůvěry a motivace. Martin je již dlouho mým vzorem a přítelem, klid který z něho jde je nepopsatelný, to jak vás dokáže pochopit a pomoci s vašimy problémy. Taktéž správně nasměrovat na vaší cestě životem, když nevíte sami jak, to se musí zažít.

Měl jsem obavy a pochyby, ale s Martinem jde vše naprosto uvolněně a přirozeně, byl to super zážitek a určitě mám v plánu se vrátit, vřele doporučuji.

Stáňa Holubová 10. 9. 2022
 

Překvapilo mě, jak Martin bravurně zvládal veškeré mé emoce. Nemusíte se bát před ním úplně uvolnit, ať tím přijde pláč, hněv, smích.. Je to velmi léčivé a Martin tě skrze veškeré procesy provede k nádhernému konci, kdy člověk ví, co dál. Cítila jsem se tam v bezpečí. Jako velký bonus vnímám možnost zdarma získat 7 dní post-terapeutické péče. Kdy jsme spolu s Martinem přes videokonferenci upevňovali poznání získáné na terapii. A jeho vyzařování? Je to prostě anděl, to nejde nijak popsat... Musíte to zažít. Jestli vás něco trápí, tak Martin je skutečně ten správný člověk, který vám pomůže. Ze srdce doporučuji.

Eva 23. 7. 2022
 

Počáteční obavy a pochybnosti se brzy rozplynuly. Martin mě skvěle vtáhl do děje, došlo na několik Aha momentů, po kterých již nechybujete, ale víte. Není to o hledání senzací, hledáte životní moudrost, kterou jste díky minulému životu nabyli a nyní si ji jen připomínáte.

Kateřina Vrbová 14. 7. 2022
 

Byl to úžasný zážitek, který stále ještě doznívá velmi příjemným pocitem. Martin a jeho tým jsou neuvěřitelní. Dostanete se do útulně zařízené "ordinace" , kterou by mohl závidět leckterý lékař. Přitom je to, jako posedět v dobré čajovně s přítelem. Martin vás provede cvičením mysli, aby jste pochopili jak bude regrese probíhat. Je to úžasně intuitivní, příjemné.. celou terapii máte ve svých rukou. Pokud narazíte na něco nepříjemného, Martin vás jemně přesměruje jinam.. nenechá vás trápit se zbytečně. Celou dobu jsem se cítila bezpečně a uvolněně. Doslova mi to změnilo můj osobní pohled na svět. A konečné setkání s ochrannou bytostí je zážitek na celý život... vřele doporučuji všem. Zkuste to. Tady budete v těch nejlepších rukou. Péče o duši je stejně důležitá jako péče o tělo.

Martina 6. 7. 2022
 

Terapeut Martin je pečlivý, empatický. Řešila jsem vztahový problém a regresní terapie mi otevřela oči. Děkuji

Simona 8. 5. 2022
 

Byla jsem na regresní terapii před pár týdny a získala jsem životní pochopení, které mi dává obrovský smysl. Ještě jednou děkuji

Hubert 28. 3. 2022
 

Má zkušenost s regresní terapií a pocity s ní jsou krásné, přístup a vedení Martina za mě osobně profesionální přístup kdy jsem se cítil v bezpečí a komfortně po celou dobu jak od začátku až do konce což je pro mě velmi důležité. Netušil jsem jak to probíhá co mě čeká o co se v podstatě jedná asi mě přitáhla sama a já za mě musím říct že hodně silná cenná zkušenost které si nesmírně vážím jsou to neprobádané vody do kterých se chci nořit hlouběji a hlouběji protože mi to dává velký smysl takže za mě velké poznání a pochopení pozorování různých energií a toků ve mně informací pro mě za které nesmírně děkuji a už teď se těším na další návštěvy Děkuju za krásný a hluboký zážitek.

Jana 17. 3. 2022
 

Velmi vřelé, laskavé jednání.

Děkuji za tak krásný duševní a duchovní zážitek plný pochopení, entuziasmu, sounáležitosti a profesionality.

Děkuji vděčně a pokorně

Mirek 30. 12. 2021
 

Terapeut Martin mi pomohl zbavit se strachu,uzkosti. Doporucuji.

Míla 15. 12. 2021
 

Regresní terapie jsem se zůčastnila koncem listopadu. Ani jsem nečekala, že se něco dozvím, ale byla to super zkušenost, díky tomu jsem si mnoho uvědomila a změnila pohled na svůj život a chování. Rozhodně ji doporučuji, doufám že se dostsnu minimálně ještě aspoň na jednu terapii.

Ivan Neuman 7. 11. 2021
 

Absolvoval jsem regresní terapii online. Byl to nepopsatelný zážitek a získal jsem pochopení, které mi dalo smysl. Terapeut Martin je skvělý člověk.

Petra Bérešová 29. 10. 2021
 

Sama jsem již měla zkušenost s regresní terapii z minulosti, ovšem terpve Martinova terapie přinesla ovoce. Přičítám to Martinově hluboké empatii, moudrosti a velikým zkušenostem. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, který mi pomohl se konečně postavit sama za sebe, bez obav a s naprostou důvěrou v seba sama. Díky této terapii dnes žiju naplněný život a prožívám každodenní radost, což se odráží také na ostatních členech rodiny. Martina ráda vřele doporučuji, je to člověk na svém místě. Veliké díky.

Michaela Šilarová 26. 10. 2021
 

Martina jsem navštívila třikrát a pokaždé to byl maximální zážitek. Díky němu jsem si uvědomila svou sebelásku a svou neomezenost. Pokaždé mi vše krásné vysvětlil a vše se mnou probral do hloubky. I když jsem poprvé šla jen ze zvědavosti, tak jsem odcházela s velkým uvědomením a pochopením. Stoji to za to. Tesim se na další navstevu k němu, protože je stale co prozkoumávat. Martin je sympaticky, klidny muž a v ordinaci ma moc příjemnou atmosféru, diky které se dokážete parádně uvolnit. Za me určitě neváhejte a jdete do toho. Protože kdy jindy, když ne teď?

Kateřina Dykastová 26. 10. 2021
 

Velice děkuji za hluboký zážitek, který mi změnil život. Terapii jsem absolvovala dvakrát a opravdu doporučuji. Přátelské, citlivé, vnímavé a trpělivé jednání terapeuta mi pomohlo zvládnout strach, který jsem před setkáním měla. Celý čas jsem si velmi užila, nalezla obrovské pochopení a měla spoustu ,,AHA" momentů, které docházely ještě dlouhou dobu po terapii. Ještě jednou velice děkuji a jsem vděčná za čas a laskavé jednání, kterého se mi dostalo a díky kterému teď žiji jiný, mnohem lepší život.

Tereza Hlavínová 26. 10. 2021
 

Absolvovala jsem terapii u Martina. Před terapii jsem měla trochu obavy, zároveň jsem se hodně těšila. Martin mi vše trpělivě a do podrobna vysvětlil a regresní terapie mi hodně pomohla. Celou mě "hodila do klidu", získala jsem diky návratu do svého minulého života spoustu poznatků, dalo by se říci, že jsem objevila vysvětlení, proč se mi v současném životě děly určité věci. Nyní si sama sobě dovoluji žít svůj život na plno. Je radostnější, dívám se na věci kolem sebe více obtimisticky, tvořím si vlastní realitu.

Díky!

Petr Dvořák 25. 10. 2021
 

Moc doporucuji. Empatický, spolehlivý a přatelský terapeut. Pomohl mi zvládnout těžké životní období.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Libereckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20