Martin Pacalaj

Můj Terapeut
Martin Pacalaj

100 %
Matoušova 21 46001 Liberec 460 01
muj@laskyplnysvet.cz
777 540 201
http://www.MujTerapeut.cz

O terapeutovi

I když v sobě cítíme neuvěřitelně velkou bolest a nepochopení. I když máme pocit, že jsme na vše sami. I když se obličej směje, ale my jsme uvnitř prázdní... I přesto máme jednu životní jistotu - vše je proměnlivé, a díky tomu můžeme následovat naši vnitřní touhu...

Touhu po novém začátku

Odhodit bolest a omezení minulosti, pochopit přítomnost a kráčet sebevědomě a šťastně do nových dní. Je to velká výzva, ale společně jí dokážeme projít a začneme tak nový život.

CO VŠE SPOLU ZVLÁDNEME

Mentální zdraví
S námi zvládnete i hluboké bolesti:
Deprese 
Strachy a fobie 
Úzkosti 
Derealizace 
Depersonalizace

Harmonické vztahy
Od vztahu k sobě samé, až po naše okolí:
Sebeláska 
Poruchy příjmu potravy
Sebepoškozování 
Rodinné vztahy 
Šikana

Hlubinné terapie
Pochopení pravé podstaty nás samých:
Kronika minulých životů 
Probuzení charismatu 
Astrální cestování 
Hlubinná relaxace 
Výkonnostní boost

 

Názory a hodnocení

Aleš 28. 12. 2022
 

Z regresní terapie jsem měl obrovský příval pochopení, sebedůvěry a motivace. Martin je již dlouho mým vzorem a přítelem, klid který z něho jde je nepopsatelný, to jak vás dokáže pochopit a pomoci s vašimy problémy. Taktéž správně nasměrovat na vaší cestě životem, když nevíte sami jak, to se musí zažít.

Měl jsem obavy a pochyby, ale s Martinem jde vše naprosto uvolněně a přirozeně, byl to super zážitek a určitě mám v plánu se vrátit, vřele doporučuji.

Stáňa Holubová 10. 9. 2022
 

Překvapilo mě, jak Martin bravurně zvládal veškeré mé emoce. Nemusíte se bát před ním úplně uvolnit, ať tím přijde pláč, hněv, smích.. Je to velmi léčivé a Martin tě skrze veškeré procesy provede k nádhernému konci, kdy člověk ví, co dál. Cítila jsem se tam v bezpečí. Jako velký bonus vnímám možnost zdarma získat 7 dní post-terapeutické péče. Kdy jsme spolu s Martinem přes videokonferenci upevňovali poznání získáné na terapii. A jeho vyzařování? Je to prostě anděl, to nejde nijak popsat... Musíte to zažít. Jestli vás něco trápí, tak Martin je skutečně ten správný člověk, který vám pomůže. Ze srdce doporučuji.

Eva 23. 7. 2022
 

Počáteční obavy a pochybnosti se brzy rozplynuly. Martin mě skvěle vtáhl do děje, došlo na několik Aha momentů, po kterých již nechybujete, ale víte. Není to o hledání senzací, hledáte životní moudrost, kterou jste díky minulému životu nabyli a nyní si ji jen připomínáte.

Kateřina Vrbová 14. 7. 2022
 

Byl to úžasný zážitek, který stále ještě doznívá velmi příjemným pocitem. Martin a jeho tým jsou neuvěřitelní. Dostanete se do útulně zařízené "ordinace" , kterou by mohl závidět leckterý lékař. Přitom je to, jako posedět v dobré čajovně s přítelem. Martin vás provede cvičením mysli, aby jste pochopili jak bude regrese probíhat. Je to úžasně intuitivní, příjemné.. celou terapii máte ve svých rukou. Pokud narazíte na něco nepříjemného, Martin vás jemně přesměruje jinam.. nenechá vás trápit se zbytečně. Celou dobu jsem se cítila bezpečně a uvolněně. Doslova mi to změnilo můj osobní pohled na svět. A konečné setkání s ochrannou bytostí je zážitek na celý život... vřele doporučuji všem. Zkuste to. Tady budete v těch nejlepších rukou. Péče o duši je stejně důležitá jako péče o tělo.

Martina 6. 7. 2022
 

Terapeut Martin je pečlivý, empatický. Řešila jsem vztahový problém a regresní terapie mi otevřela oči. Děkuji

Simona 8. 5. 2022
 

Byla jsem na regresní terapii před pár týdny a získala jsem životní pochopení, které mi dává obrovský smysl. Ještě jednou děkuji

Hubert 28. 3. 2022
 

Má zkušenost s regresní terapií a pocity s ní jsou krásné, přístup a vedení Martina za mě osobně profesionální přístup kdy jsem se cítil v bezpečí a komfortně po celou dobu jak od začátku až do konce což je pro mě velmi důležité. Netušil jsem jak to probíhá co mě čeká o co se v podstatě jedná asi mě přitáhla sama a já za mě musím říct že hodně silná cenná zkušenost které si nesmírně vážím jsou to neprobádané vody do kterých se chci nořit hlouběji a hlouběji protože mi to dává velký smysl takže za mě velké poznání a pochopení pozorování různých energií a toků ve mně informací pro mě za které nesmírně děkuji a už teď se těším na další návštěvy Děkuju za krásný a hluboký zážitek.

Jana 17. 3. 2022
 

Velmi vřelé, laskavé jednání.

Děkuji za tak krásný duševní a duchovní zážitek plný pochopení, entuziasmu, sounáležitosti a profesionality.

Děkuji vděčně a pokorně

Mirek 30. 12. 2021
 

Terapeut Martin mi pomohl zbavit se strachu,uzkosti. Doporucuji.

Míla 15. 12. 2021
 

Regresní terapie jsem se zůčastnila koncem listopadu. Ani jsem nečekala, že se něco dozvím, ale byla to super zkušenost, díky tomu jsem si mnoho uvědomila a změnila pohled na svůj život a chování. Rozhodně ji doporučuji, doufám že se dostsnu minimálně ještě aspoň na jednu terapii.

Ivan Neuman 7. 11. 2021
 

Absolvoval jsem regresní terapii online. Byl to nepopsatelný zážitek a získal jsem pochopení, které mi dalo smysl. Terapeut Martin je skvělý člověk.

Petra Bérešová 29. 10. 2021
 

Sama jsem již měla zkušenost s regresní terapii z minulosti, ovšem terpve Martinova terapie přinesla ovoce. Přičítám to Martinově hluboké empatii, moudrosti a velikým zkušenostem. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, který mi pomohl se konečně postavit sama za sebe, bez obav a s naprostou důvěrou v seba sama. Díky této terapii dnes žiju naplněný život a prožívám každodenní radost, což se odráží také na ostatních členech rodiny. Martina ráda vřele doporučuji, je to člověk na svém místě. Veliké díky.

Michaela Šilarová 26. 10. 2021
 

Martina jsem navštívila třikrát a pokaždé to byl maximální zážitek. Díky němu jsem si uvědomila svou sebelásku a svou neomezenost. Pokaždé mi vše krásné vysvětlil a vše se mnou probral do hloubky. I když jsem poprvé šla jen ze zvědavosti, tak jsem odcházela s velkým uvědomením a pochopením. Stoji to za to. Tesim se na další navstevu k němu, protože je stale co prozkoumávat. Martin je sympaticky, klidny muž a v ordinaci ma moc příjemnou atmosféru, diky které se dokážete parádně uvolnit. Za me určitě neváhejte a jdete do toho. Protože kdy jindy, když ne teď?

Kateřina Dykastová 26. 10. 2021
 

Velice děkuji za hluboký zážitek, který mi změnil život. Terapii jsem absolvovala dvakrát a opravdu doporučuji. Přátelské, citlivé, vnímavé a trpělivé jednání terapeuta mi pomohlo zvládnout strach, který jsem před setkáním měla. Celý čas jsem si velmi užila, nalezla obrovské pochopení a měla spoustu ,,AHA" momentů, které docházely ještě dlouhou dobu po terapii. Ještě jednou velice děkuji a jsem vděčná za čas a laskavé jednání, kterého se mi dostalo a díky kterému teď žiji jiný, mnohem lepší život.

Tereza Hlavínová 25. 10. 2021
 

Absolvovala jsem terapii u Martina. Před terapii jsem měla trochu obavy, zároveň jsem se hodně těšila. Martin mi vše trpělivě a do podrobna vysvětlil a regresní terapie mi hodně pomohla. Celou mě "hodila do klidu", získala jsem diky návratu do svého minulého života spoustu poznatků, dalo by se říci, že jsem objevila vysvětlení, proč se mi v současném životě děly určité věci. Nyní si sama sobě dovoluji žít svůj život na plno. Je radostnější, dívám se na věci kolem sebe více obtimisticky, tvořím si vlastní realitu.

Díky!

Petr Dvořák 25. 10. 2021
 

Moc doporucuji. Empatický, spolehlivý a přatelský terapeut. Pomohl mi zvládnout těžké životní období.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Libereckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím