https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Jan Janský

Ing. Jan Janský CSc.

0 %
Ruprechtická 15 Liberec 460 01
jansky.jan@gmail.com
739589538
http://www.jansky.wbs.cz/

O terapeutovi

  EFT - tato metoda pracuje s jemnými energiemi cirkulujícími v našich tělech, jako s prvotní příčinou emocionálních a následně fyzických problémů. Pokud existují emoční překážky, nikdy nedosáhneme optimálního stavu či uzdravení.
   Na rozdíl od jiných metod, funguje EFT neobvykle rychle, úleva je dosažena bez bolesti, poklepáváním na akupresurní body  a vědomým napojením se na daný problém.
   U tělesných problémů přináší EFT vymizení bolestivých symptomů či znatelnou úlevu odstraněním příčin poruchy, což znovu dokazuje jejich propojeni s emocionálním stavem člověka. Takovým způsobem prokazatelně pomáhá při fyzických bolestech a problémech, vážných a chronických onemocněních, kožních problémech, alergiích, gynekologických problémech, aj.
   V psychické oblasti je metoda je velmi účinná při řešení vztahových a sexuálních problémů, fóbií, úzkosti, paniky, stresu, traumat, závislostí (kouření, nadváha), v osobnostních problémech (nízké sebevědomí), pomáhá zvládnout pracovní/výkonnostní tlaky, či těžké životní situace.
   Má prokazatelné výsledky při řešení dětských dysfunkcí (dys-lexie, -grafie, -kalkulie), hyperaktivity          a   poruchách pozornosti.

AUTOPATIE - Je metoda , která vychází z homeopatie, dvousetleté, generacemi vyzkoušené metody léčby.
   Je to celostní metoda, která pozitivně ovlivňuje celý systém těla a mysli a přináší dosud netušené možnosti. Tam, kde homeopatie, na základě pečlivé analýzy nejenom onemocnění, ale i osobnosti pacienta, přinášela "zázračná" vyléčení pomocí někdy velmi náročného hledání přesně odpovídajícího preparátu, autopatie používá látky, které jsou člověku vlastní, bez potřeby hledání - jeho slinu, dech, či energii vibrací sedmé čakry.
   Případy řešené autopatickým přístupem se vyvíjejí často až neočekávaně dobře, jako po mimořádně přesně zvoleném homeopatickém léku, přičemž účinky se týkají nejenom daného onemocnění, ale také celkového stavu a cítění člověka.
   Autopatie dává reálnou naději na uzdravení a plnohodnotný život i tam, kde je organismus zasažen dlouhodobě a/nebo těžkým onemocněním.
   Jako jediná doposud známá a účinná metoda je autopatie schopna bez negativních vedlejších účinků zcela odstranit z organismu parazity, jako jsou chlamýdie, toxoplasmosa a candida.

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Libereckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20