https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Relax Hudba

Relaxhudba
Relax Hudba

100 %
Slovenská 2700 Karviná 73301
739598094
https://relaxhudba.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Relaxhudba - Harmonizuj své tělo, mysl a duši. Vše co potřebuješ pro změnu svého života najdeš nyní na jednom místě. Změň své podvědomé víry a přesvědčení, získej nové modely a vzorce myšlení, chování, návyky a naprogramuj se na úspěch. Vytváříme jednoduché a funkční nástroje pro trvalou změnu tvého života. Více najdete na našem webu relaxhudba, kde máme pro vás články, hudbu, videa, nahrávky, terapie, koučink, online kurzy a mnoho dalšího.

Máme pod sebou odborný tým lékařů, neurovědců, psychologů, psychoterapeuty, psychiatrů a dalších specialistů z různých oborů. Tento odborný tým zajišťuje odbornou kontrolu obsahu, produktů a služeb, aby byli přesně, aktuální. důvěryhodné a snadno použitelné.

Zakladatelé projektu a webu relaxhudba jsou celostní terapeut a kouč Jiří Čapovec a jeho partnerka, koučka a terapeutka Lenka Heczková.

Názory a hodnocení

Marie 29. 4. 2023
 

Lenka mi pomohla překonat velmi těžke časy a za to moc děkuju. Meditace, audio i nahravky jsou naprosta bomba. Musim pochvalit, protože je používam naprosto každy den. Ještě jednou děkuju a budu se těšit na přiště.

Milan 19. 2. 2023
 

Velice povedené nahrávky a meditace. Moc děkuji

Nela 25. 6. 2022
 

Děkuji za meditace a relaxační hudbu moc mi pomáhají.

Aleš 8. 12. 2021
 


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20