Tomáš Procházka,

Tomáš Procházka,

100 %
Vrbenská 197/23 České Budějovice 370 01
tomas@prochazkazivotem.cz
722253656
http://www.terapeutickesluzby.cz

O terapeutovi

Nabízím terapeutické služby, regresní terapiivztahové terapie pro jednotlivce i páry a vzahové poradenství, pomoc s nízkým sebevědomím, sebehodnotou a sebeláskou, změnou opakujících se vzorců, traumaty a bolestmi, pozitivním myšlením a motivací. Zaměřuji se též na motivaci, odblokování nízkého sebevědomí a strachu v pracovní oblasti, prodeji nebo podnikání.

Sezení probíhají jak osobně, tak on-line (není důležité místo bydliště).

facebook.com/www.prochazkatom.cz

O regresní terapii: https://www.terapeutickesluzby.cz/regresni-terapie/

 

Mé články

Názory a hodnocení

Jiřina Koubová 13. 3. 2024
 

Pana Procházku mi od doporučila kamarádka a jsem opravdu spokojená. Moc mi pomohl.

Tomáš Muller 27. 11. 2023
 

Pan Procházku opravdu doporučuji,

Tomáš 13. 9. 2023
 

Moc jste mi pomohl. Děkuji.

Lenka 26. 7. 2023
 

Pana Tomase mohu jen doporucit..skveli pristup profesionalni a lidsky zaroven..,velice mi pomohl dekuji

Libuše Veselá 18. 7. 2023
 

I když jsem Veselá tak jsem byla spíš smutná. Teď už jsem zase veselá. :-) Moc vám děkuji.

Magdalena 8. 6. 2023
 

S Tomášem se známe jako přátelé dlouho, ale je třeba říct, že jsme se 20 let neviděli. V počínající životní krizi mi přišel najednou zpět do života (náhodám nevěřím) a tak k němu zajedu čas od času na terapii (zejména na regresi). Díky jeho práci se mi povedlo uvolnit bloky s exmanželem, který se se mnou snažil leta manipulovat. Po jeho terapii mi to začalo být jedno a byla jsem v kontaktu s ním víc a víc uvolněná. Potom tyto problémy postupně ustaly, protože se bývalý muž neměl v mém chování na co chytit. Po další regresi jsem si dokázala vyřešit svůj neustálý problém nedostatečnosti a snahu obhajovat své chování či chyby. Doporučuji tento druh terapie, i když si myslíte, že to pro Vás není. A určitě doporučuji Toma, protože svou práci skvěle umí a vyvede Vás z Vašich strachů a bolestí ven dřív než si dokážete představit!

Raději anonymně 25. 5. 2023
 

Opravdu moc děkuji

Zuzka 13. 4. 2023
 

Dobrý den, jmenuji se Zuzka Němcová. Od svých 15 let jsem se velmi trápila s depresemi, úzkostí a sebepoškozováním. Když jsem si nedávno ublížila, kolegyně v práci mě přesvědčila ať se svěřím svému šéfovi. Strašně jsem se styděla, protože ve svých 46letech, kdy jsem na sobě opravdu pracovala jsem to neměla pod kontrolou a ubližovala jsem si obden. Když mi šéf řekl o panu Procházkovi a co dělá, byla jsem velmi skeptická. O regresní terapii jsem slyšela a zkusila, ale se špatným koncem. Objednání bylo rychlé. Což jsem potřebovala. Jela jsem s kolegyní z práce. Velmi negativně naladěná. Bolela mě hrozně hlava, protože mi lékařka navýšila léky. Beru tři druhy antidepresiv. Po sezení jsem odjížděla klidná, uvolněná. Deprese přetrvávala, ale bylo mi lépe. Co jsem, ale nečekala bylo probuzení druhý den. Ráno jsem se probudila s daleko menší bolestí hlavy, kterou nesnáším, ale nemusela jsem si brát prášky na bolest hlavy. Myšlenka si ublížit byla pryč. Mozek jsem měla, tam kde měl být. Jsou to tři týdny a mě je pořád dobře. Chce se mi chodit ven, což před tím nehrozilo. Neuvěřitelný zážitek, který jsem nečekala a nevěřila tomu. Všem moc moc doporučuji. Opravdu to stojí za to. Pomůže vám.

Olina Ivanicová 26. 3. 2023
 

P.Procházku jsem poprvé navštívila 4.10 2022.Když jsem od něj odcházela, věděla jsem na 100% že teď to bude všechno jinak a hlavně správně.Byla jsem u něj 4krát než jsme se dostali kam bylo potřeba.Každý den děkuji, že jsem ho poznala,svou dceru mám nazpátek.Ale nejdříve jsem kolem sebe musela"uklidit" nelituji.Děkuji vám ještě jednou,Olina

M.K. 20. 2. 2023
 

Byla jsem na regresi před měsícem. Je to super,

E.N 6. 1. 2023
 

Jakub Š 20. 11. 2022
 

K pana Procházku mi doporučila kolegyně a jel jsem za ním z Prahy. Byl jsem zvědavý, protože známá byla nadšená. Jsem hodně skeptik a jen tak něčemu nevěřím. No dopadlo to tak, že půl hodiny jsme si povídali, našli jsme něco, co se stalo v dětství a šli jsme na regresi. Po dvou hodinách jsem byl jako když mě někdo přepne a všechny blbé pocity a myšlenky byly pryč. Jsou to tři týdny, kdy jsem si schválně počkal, co to udělá. A je to v pohodě. Máme ještě co řešit a opravdu se těším na další setkání.

K.H. 13. 11. 2022
 

Trápila jsem se několik měsíců s šílenými pocity a zlostí na mého expřítele, který si našel jenou a nechal mě ze den na den. Původně jsem si o tom chtěla jen s někým promluvit, abych věděla, jak se toho zbavit. Narazila sem na Tomáše Procházku a ten mi doporučil regresi. Jako už je to přes měsíc a cítím opravdu dobře. Vůbec by mě nenapadlo že se za 3 hodiny zbavím pocitů a myšlenek se kterými jsem bojovala několik měsíců :D

Jiřka 23. 9. 2022
 

Byla jsem na regresi. Probrečela jsem 2 hodiny, ale opravdu mi to pomohlo a po několika dnech se cítím o dost lépe. Těším se na další sezení.

Andrea 19. 8. 2022
 

Super přístup. Trochu netradiční a zaměřený na duši a srdce, ale hodně mi to pomohlo.

Lenka 13. 7. 2022
 

Mili 12. 6. 2022
 

Mohu jedině doporučit. Pomohl mi regresní terapií s nejedním trápením. Zpočátku jsem váhala, ale opravdu to má smysl a zabírá to nejen na běžné věci jako je strach z pavouků, ale i na závislosti. Klasická psychoterapie zabrala vždy na chvíli, ale díky tomuto způsobu terapie cítím, že je to natrvalo, protože se změnilo mé vnitřní nastavení, za což moc děkuji.

Irena 8. 6. 2022
 

Tomáše Procházku můžu jen doporučit. Regresní terapii dělá opravdu důkladně. Zbavil mě strachů a úzkosti a když při jedné terapii narazil na strach z pavouků, zbavil mě ho taky. A funguje to. Za pár dní jsem si to vyzkoušela ve sklepě. :-)

Jan D. 9. 5. 2022
 

Super. Pomohl mi se strachem z výšek.

Martina Petrů 24. 4. 2022
 

Doporučuji.

Irena Polášková 17. 4. 2022
 

Toma mi doporučila kamarádka, jako svého kamaráda, který by mi mohl pomoct s tím, když jsem nevěděla a nemohla jsem se rozhodnout, zda jít do vztahu s chlapem, který o mě projevil zájem. Několik dní jsem si nad tím lámala hlavu a nemohla se rozhodnout. Dost mě to ubíjelo. Ale jak mi Tom řekl, právě že jsem do toho tahala hlavu. Stačil nám asi 20 minutový rozhovor, kdy jsme se podívali na moje pocity a jak to vnímám z pohledu srdce a měla jsem vyřešeno.

Jarmila Šustrová 15. 4. 2022
 

Lenka Průšová 15. 4. 2022
 

Pana Tomáše můžu jen doporučit. Pomohl mi najít sama sebe a pochopit a vyrovnat se s odchodem mého manžela. Určitě mi ušetřil hodně týdnů trápení


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Jihočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím