Tomáš Procházka,

Tomáš Procházka, MBA

100 %
Riegrova 51 České Budějovice 370 01
tomas@prochazkazivotem.cz
722253656
http://www.prochazkazivotem.cz

O terapeutovi

Nabízím terapeutické služby, regresní terapiivztahové terapie pro jednotlivce i páry a vzahové poradenství, pomoc s nízkým sebevědomím, sebehodnotou a sebeláskou, změnou opakujících se vzorců, traumaty a bolestmi, pozitivním myšlením a motivací. Zaměřuji se též na motivaci, odblokování nízkého sebevědomí a strachu v pracovní oblasti, prodeji nebo podnikání.

Sezení probíhají jak osobně, tak on-line (není důležité místo bydliště).

Více o mě: https://www.prochazkazivotem.cz/tomas-prochazka-terapeut/

https://www.prochazkatom.cz

www.prochazkazivotem.cz

O regresní terapii: https://www.prochazkazivotem.cz/regresni-terapie/

 

Mé články

Názory a hodnocení

E.N 6. 1. 2023
 

Jakub Š 20. 11. 2022
 

K pana Procházku mi doporučila kolegyně a jel jsem za ním z Prahy. Byl jsem zvědavý, protože známá byla nadšená. Jsem hodně skeptik a jen tak něčemu nevěřím. No dopadlo to tak, že půl hodiny jsme si povídali, našli jsme něco, co se stalo v dětství a šli jsme na regresi. Po dvou hodinách jsem byl jako když mě někdo přepne a všechny blbé pocity a myšlenky byly pryč. Jsou to tři týdny, kdy jsem si schválně počkal, co to udělá. A je to v pohodě. Máme ještě co řešit a opravdu se těším na další setkání.

K.H. 12. 11. 2022
 

Trápila jsem se několik měsíců s šílenými pocity a zlostí na mého expřítele, který si našel jenou a nechal mě ze den na den. Původně jsem si o tom chtěla jen s někým promluvit, abych věděla, jak se toho zbavit. Narazila sem na Tomáše Procházku a ten mi doporučil regresi. Jako už je to přes měsíc a cítím opravdu dobře. Vůbec by mě nenapadlo že se za 3 hodiny zbavím pocitů a myšlenek se kterými jsem bojovala několik měsíců :D

Jiřka 23. 9. 2022
 

Byla jsem na regresi. Probrečela jsem 2 hodiny, ale opravdu mi to pomohlo a po několika dnech se cítím o dost lépe. Těším se na další sezení.

Andrea 19. 8. 2022
 

Super přístup. Trochu netradiční a zaměřený na duši a srdce, ale hodně mi to pomohlo.

Lenka 13. 7. 2022
 

Mili 12. 6. 2022
 

Mohu jedině doporučit. Pomohl mi regresní terapií s nejedním trápením. Zpočátku jsem váhala, ale opravdu to má smysl a zabírá to nejen na běžné věci jako je strach z pavouků, ale i na závislosti. Klasická psychoterapie zabrala vždy na chvíli, ale díky tomuto způsobu terapie cítím, že je to natrvalo, protože se změnilo mé vnitřní nastavení, za což moc děkuji.

Irena 8. 6. 2022
 

Tomáše Procházku můžu jen doporučit. Regresní terapii dělá opravdu důkladně. Zbavil mě strachů a úzkosti a když při jedné terapii narazil na strach z pavouků, zbavil mě ho taky. A funguje to. Za pár dní jsem si to vyzkoušela ve sklepě. :-)

Jan D. 9. 5. 2022
 

Super. Pomohl mi se strachem z výšek.

Martina Petrů 24. 4. 2022
 

Doporučuji.

Irena Polášková 17. 4. 2022
 

Toma mi doporučila kamarádka, jako svého kamaráda, který by mi mohl pomoct s tím, když jsem nevěděla a nemohla jsem se rozhodnout, zda jít do vztahu s chlapem, který o mě projevil zájem. Několik dní jsem si nad tím lámala hlavu a nemohla se rozhodnout. Dost mě to ubíjelo. Ale jak mi Tom řekl, právě že jsem do toho tahala hlavu. Stačil nám asi 20 minutový rozhovor, kdy jsme se podívali na moje pocity a jak to vnímám z pohledu srdce a měla jsem vyřešeno.

Jarmila Šustrová 15. 4. 2022
 

Lenka Průšová 15. 4. 2022
 

Pana Tomáše můžu jen doporučit. Pomohl mi najít sama sebe a pochopit a vyrovnat se s odchodem mého manžela. Určitě mi ušetřil hodně týdnů trápení


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Jihočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím