https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

ANTONÍN TOMEK

ANTONÍN TOMEK

100 %
Dvořákova 13 Brno 602 00
tonikt@centrum.cz
604 804 444
http://www.osobnizmena.cz

O terapeutovi

JSEM TERAPEUT PRO DUŠI, PRŮVODCE NA CESTĚ, naslouchající a ten, u koho se můžeš na chvíli zastavit a sdílet s ním svůj příběh.

Poskytuji individuální odbornou terapeutickou pomoc, PROSTOR PRO ZKLIDNĚNÍ A HLEDÁNÍ ŘEŠENÍ.

Pomáhám OTVÍRAT CESTU DO PODVĚDOMÍ, najít, pochopit, změnit a začít UZDRAVOVAT STARÁ ZRANĚNÍ DUŠE.

Pro každého volím tu aktuálně nejvhodnější cestu a terapeutickou metodu na základě svých zkušeností, potřeb klienta a zejména intuice a naladění.

Pomáhám uvidět sebe, druhé i své životní situace v JINÉM SVĚTLE A ÚHLU POHLEDU, najít v sobě sílu, odhodlání, odvahu, důvěru, víru, změnit dlouhodobě působící vzorce, programy a přesvědčení.

Svoji pomocnou ruku mohu podat těm, kteří hledají PODPORU, CESTU, SMĚR, KLID, SEBE SAMA, SMYSL a potřebují někoho, o koho se mohou na chvíli opřít na vratké lávce nad rozbouřenou řekou života.

Jako psychoterapeut působím od roku 2012. Původně jsem učitel, v současné době působím také jako pedagog na VŠ a lektor firemního vzdělávání. 

 

Pro koho je terapie určena:

Pro hledající, kteří jsou na cestě, kladou si otázky a chtějí najít odpovědi.

Pro nešťastné, kteří se nachází v obtížné životní situaci a chtějí s tím něco dělat.

Pro ztracené, kteří se ocitli v bludném kruhu stresu, frustrací, depresí.

Pro partnery, rodiče i děti, kteří si neví rady a chtějí to změnit.

 

Co terapie pomáhá řešit:

TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ UDÁLOSTI – úraz, nemoc, rozchod, úmrtí blízké osoby, šikana, zneužití, porod

PROBLÉMY, STAROSTI A KONFLIKTY

NEMOCI, ALERGIE, FOBIE, ZÁVISLOSTI

NÁROČNÉ EMOČNÍ STAVY – strach, stres, úzkost, vztek, beznaděj, smutek, nejistotu, deprese

MALOU SEBEHODNOTU A SEBEJISTOTU

OBTÍŽNÉ VZTAHY V RODINĚ (mezi partnery, s dětmi, rodiči, sourozenci)

obtížné vztahy a situace na pracovišti a v kolektivu

Názory a hodnocení

Gabriela Virčíková 8. 1. 2021
 

K panu Tomkovi mne dovedla intuice a musím říct, že nezklamala. Nevěděla jsem přesně do čeho jdu a tak jsem očekávala cokoliv. Ve dveřích mne vítal svým laskavým pohledem a milým úsměvem. Věděla jsem, že jsem správně. Nemusela jsem moc mluvit a hned poznal, co budeme řešit. Jeho laskavý přístup a klidný hlas mi byl oporou po celou dobu regrese. Pomohl mi uvědomit si spoustu věcí a odhalit i ty zákoutí duše, o kterých jsem neměla tušení. Mockrát mu děkuji a budu ho všem vřele doporučovat.

Vlaďka Školová 7. 12. 2020
 

Dobrý den.

Za pochopení co žiji, jak žiji a proč to tak je....asi tak nějak mohu popsat mé vnitřní otázky proč? Proč takoví rodiče, dětství, rodina, pracovní zkušenosti a následně partner, děti, nemoci a vše co je v mém životě nějak jinak, Samozřejmě, né podle představ o laskavém životě, ohleduplnosti. Nebylo vše tmavé pořád, ale stane se že dojdou síly a pak potřebujete někoho kdo vás pochopí a pomůže svým uchem, radou a vhodnou terapií. Musím uznat, že Toník mi nejen pomohl, ale i ukázal cestu, Takových je málo, protože ne každému jde o Vás samotných, Díky regresi se mi podařilo pochopit můj život a vlastně to krásně zapadlo vše do sebe. No a díky konstalaci jsem zase byla postavena před pochopení svého nynějšího úkolu. Vše ukázalo způsob a cestu, ale pak už zase jdu sama a je to dřina....Teď už vím, že mám někoho kdo mi pomohl najít svůj vnitřní směr a za tohle a veškerou projevenou vstřícnost moc děkuji a přeji spoustu krásných dní, zdraví pro celou rodinu. DĚKUJI :)

Toníku hodně síly

ať máš další klienty

bez nezdaru a nehody

tvůj život plný pohody

na všech úrovních života

ať spokojená je i tvá rodina

ze srdce přeji a děkuji

Jarmila Skudová 24. 11. 2020
 

Když mi Toník řekl, že má profil na známém terapeutovi a kdybych chtěla něco říct ostatním, kteří uvažují, že ho navštíví, můžu tam přidat i svůj názor, v první chvíli jsem si říkala, že hned napíšu asi tohle: Jestli si někdo chcete jenom ukrátit čas nebo vidět senzační film z historie se sebou v hlavní roli, nezabírejte čas všem těm, kdo potřebují opravdu pomoc, prosím! Naštěstí jsem tuhle zprávičku nenapsala hned, odložila jsem to a tentokrát to bylo dobře. Protože je fakt, že každý, opravdu každý, ať už se rozhoduje k nějaké terapii kvůli svému nebo cizímu trápení nebo je jenom zvědavý, najde u Tondy něco, co je nesmírně vzácné – člověka, který je Vám fakt průvodcem. Nikam Vás netlačí. Vůbec Vás nesoudí, ani náznakem. Není blahosklonně shovívavý. Nebojí se žádných Vašich otázek. Bere Vás takové, jací jste a dokáže Vám zhmotnit vjem toho, že za to stojíte. Na nic si nehraje, je opravdový a naplno přítomný. I kdybyste vůbec nic neviděli, pocit bezpodmínečného přátelského přijetí stojí stoprocentně za to. Pro mě na tom celém je nejlepší, že se mnou spousta myšlenek zůstane a můžu si postupně přicházet na další souvislosti bez pocitu, že musím, že je to nějaký domácí úkol. Jenom obyčejně chci a moc mě to baví. Pokaždé, když mi něco zacvakne, jsem přátelštější, tolerantnější a chápavější bez toho, abych se do toho nutila a kontrolovala to rozumem.

PS. Pokud se bojíte, že „nic neuvidíte“, zapomeňte na to. Vždycky se totiž někam dostanete.

Arcvin Babajan 16. 5. 2019
 

S Tondou jsme se setkali poprvé téměř před třemi lety, kdy jsem nevěděl, jakou cestou v životě jít a kdy se ve mne zároveň popudila touha duchovního hledání. Tondu mi doporučil jeho žák z VŠ a můj kamarád. Setkání přišlo v ten nejlepší okamžik. Tonda mi postupně pomáhal pochopit některé věci a i když jsem cestou dělal přešlapy, začal jsem mnohým věcem lépe rozumět. Začal jsem vidět věci v souvislostech. Pomohl mi odkrýt moje nitro. Ukázal mi odkud přicházím a kam směřuji. Tonda má neskutečný vhled, vidí věci, které jsou nám skryté a vede nás z životní hořkosti do životní pohody, kde se dokážeme smířit a přijmout mnohé- přijímat věci takové, jaké jsou. Tonda je naprostý profesionál. Líbí se mi jeho odborné vzdělání a zároveň jeho přesah za konvenční část- práce s duchovnem. Tato kombinace je absolutně vynikající. Od první návštěvy se mnohé vyjasnilo. I přesto k Tondovi stále chodím a velmi rád. Hlavně když stojím před zásadním životním rozhodnutím a potřebuji znát odpovědi nebo si po nějaké době potřebuji nabít baterie a očistit svojí duši. Jsem nesmírně vděčný, že jsem Tondu mohl poznat. Kéž mají lidé vědomě, či nevědomě trpící a hledající, stejnou příležitost, pokořit své ego a udělat jeden krok navíc k Tondovi a přiblížit se o další krok k životnímu štěstí.

Hana Konečná 12. 5. 2019
 

S Toníkem jsem se seznámila před několika lety, bylo to při víkendovce s přechodem přes žhavé uhlí. Poté jsem se odhodlala s ním absolvovat několik regresních terapií a konstelací, kterým jsem do té doby odolávala a neměla na ně odvahu. Výsledek mě překvapil velmi příjemně. Začala jsem díky Toníkovi lépe chápat lidi kolem sebe a hlavně se sama víc pochopit, víc si věřit, dokonce získat lepší práci.

Baví mě, že je každé setkání úplně jiné, člověk nikdy vlastně neví, jak se situace vyvine, co se objeví a vyklube na svět, a s čím je potom potřeba pracovat.

Chcete-li ve svém životě něco změnit, můžu Toníkův příjemný přístup jen a jen doporučit a zároveň chci tímto poděkovat za vše, co se podařilo.

Jakub Stejskal 12. 5. 2019
 

K Tondovi mne dovedla postupná cesta, Postupem let jsem absolvoval několik regresních terapií u různých tereapeutů. Jelikož mohu takto s

odstupem vše zhodnotit, naprosto pana Antonína Tomka doporučuji, jelikož se jedná o terapeuta best of the best...

Pro člověka je někdy těžké najít tu správnou pomoc... a na koho se vlastně obrátit bez referencí a zkušeností?? Pan Antonín Tomek dělá špičkovou práci ve své oblasti a pokud člověk má nějaké osobní problémy, chce zjistit proč se mu děje to co se mu děje, řeší vztahy, nebo jen pátrá po tom, kým vlastně je a má alespoň maličkou vůli s tím vším něco dělat... tak zde se mu dostane té správné pomoci...

Antonín Tomek je moc příjemný člověk a krásně se u něj pracuje... Všem kterým jsem doporučil se podařilo objasnit jejich problémy a pohnout s nimi. Všichni zúčastnění byly velmi spokojení... Sám mám velmi pozitivní zkušenosti...

Nezbývá než jen vřele doporučit a popřát všem hodně štěstí, aby se podařilo, co se podařit má... :-)

Robert Matula 10. 5. 2019
 

Když jste na špici nějakého celku, hodně tam fouká. Toník je skvělý člověk a profesionál, kterého si nesmírně vážím. Jeho přístup a metody, které používá mi pomohly v získání nadhledu, pochopení sebe sama a lidí kolem mě. Díky jeho práci jsem dokázal zlepšit vztahy v rodině a obecně s lidmi. Dlouho jsem hledal smysl mého života, díky Toníkovi jsem ho dokázal spatřit.

Toníku děkuji za Tvoji práci. Služby, které nabízíš mohu doporučit všem co potřebují ve svém životě změnu a pochopení.

Lada Tomková 9. 5. 2019
 

Dokud jsem na vlastní kůži nezažila, co můj manžel vlastně dělá, byla jsem k těmto metodám skeptická, i když jsem slyšela příběhy lidí, kterým pomohl. Nevěřila jsem, že bych se mohla otevřít regresi či konstalaci vnitřně. Když ale nastala situace, která mě přiměla k tomu, vyzkoušet si to na vlastní kůži, změnila jsem názor. Už vím, že tyto metody a zejména přístup, kterým jsou vedeny, opravdu pomáhají.

I když jsem někdy váhala a nechtělo se mi do regrese či konstalace, výsledek mě pokaždé překvapil až dojal. Našli jsme vždy řešení, které by rozum těžko vymyslel. Cítila jsem novou naději, sílu a radost z toho, co se objevilo. Řešili jsme například mé strachy z porodu, vážnou nemoc v blízké rodině, zlepšení vztahů s manželovou bývalou rodinou a dětmi, nezpracované situace a partnerské vztahy z minulosti, zlepšení vztahu s arogantní kolegyní, zranění z dětství, malou sebehodnotu a další.

Děkuji Toníku a moc ti fandím.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20