https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

MUDr. Jitka Veličková - homeopatie
MUDr. Jitka Veličková

45 %
Šemberova 24 Brno

Názory a hodnocení

Jana 24. 3. 2024
 

Petrt 21. 3. 2024
 

Věra 12. 2. 2024
 

Moc mě mrzí, že paní Blanka neměla s paní doktorkou dobré zkušenosti. Já mám zkušenosti opačné, mně paní doktorka moc pomohla a jsem jí za to moc vděčná. Nevím, co měla paní Blanka za problémy, ale někdy prostě jedna pilulka nestačí.

Blanka 20. 8. 2018
 

Byla jsem u pani Velickove pred lety na doporuceni zname. Prosly jsme spolu homeopaticky dotaznik, a pak si pani doktorka vzala cas na rozmyslenou a ze mi homeo. pilulku posle postou. Opravdu, za par dni dosla v obalce 1 kulicka. Vzala jsem si ji tak jak byly instrukce. Nestalo se nic... moje zdravotni problemy se nezmenily.

Kdyz si to tak vezmu, je to opravdu dobry byznys. Pani doktorka/terapeutka nema zadnou zodpovednost za nic. Vezme si tisicovku za hodinovy pohovor, pak posle jednu jedinou kulicku. Uz se nezajima jestli mi to nejak pomohlo nebo ne. Pokud se JA budu dozadovat kontroly, tak muzu prijit, predpokladam ze za dalsi tisicovku nebo podobnou sumicku. Predpokladam, ze bych pak zas dostala 1 kulicku a zkouseli bysme to takhle dal a dal, nez by me to asi prestalo bavit. Ne, opravdu, homeopatie je asi hezka veda, ale pokud je to spojeno s takovmhle businessem, kde je nemocny oskubavan 'prodejcem nadeje', tak je to smutne... Bohuzel ale stale legalni.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20