Hana Jelínková

AURA STUDIO
Mgr. Hana Jelínková MBA

100 %
Ondrova 12 BRNO 635 00
aurastudio@seznam.cz
+420605104913
http://www.aura-studio.cz

O terapeutovi

Tradiční čínská medicína, akupresura, moxování, baňkování, reflexní terapie

Tai-či, Čchi Kung, Jóga, SM Systém

Masáže

Psychosomatika

Ušní a tělové svíce

Kurzy baňkování

Feng shui

Názory a hodnocení

Martin (děda) 1. 3. 2023
 

Paní Mgr. Jelínkovou jsme oslovili z důvodu duševní poruchy naší vnučky (premiantky na VŠ), která z důvodu kovidových restrikcí nechtěla dále žít, vyhrožovala, že se zabije. Psychiatři si vnučku přehrazovali jako horký brambor, diagnózy se lišily, navrhovali hospitalizaci, kde ale bylo předem jasné, že se jí nebude nikdo věnovat. Paní Jelínková nám byla doporučena naší kamarádkou, jejíž rodině také hodně pomohla. Naše rodina vyzkoušela několik psychologů, ale jejich přístup nám nevyhovoval. Přišlo nám, že z nás jen tahají peníze, což paní Jelínková jako jedna z mála skutečně nedělá. Dokonce nám řekla, že pokud nedojde k žádnému zlepšení po třetím sezení, tak nám doporučí někoho jiného, protože pro nás tímpádem není vhodným terapeutem. V první chvíli nás tím naprosto šokovala, ale pochopili jsme že to je pro naše dobro. Už po první terapii na sobě začla naše vnučka pracovat, brala i doporučenou čínskou medicínu, byla to těžká doba pro všechny strany. Paní Jelínkovou jsme bombardovali telefonáty a různými pochybnostmi, zda naše vnučka skutečně nepatří na psychiatrické oddělení. Jen ona nám s klidem jí vlastním vždy odpověděla, že si je jistá, že se naše Lucie uzdraví, že to chce trpělivost a trochu času. A skutečně se uzdravila, odložila antipsychotika a nahradila je čínskou medicínou a doplňky stravy. Za necelé 3 měsíce byla úplně v pořádku. Jsme nesmírně vděční, vždy budeme dlužníci, proto tuto empatickou terapeutku doporučujeme všem. Je úžasná. Děkujeme!!

Renata Š. 3. 5. 2022
 

Byla jsem u paní magistry poprvé cca před rokem a po celou dobu jsem velmi spokojená. Tam kde nepomohli lékaři ani další terapeuti, pomohla paní Jelínková. Všem doporučuji. Je ochotná, příjemná, empatická a vždy mi pomůže s problémy duše i těla. Je skvělý odborník, kterému nejde jen o peníze, ale o skutečnou pomoc pacientovi.

Jitka Skopalíková 16. 8. 2019
 

Paní Jelínková mi pomohla zbavit se dlouhotrvajících bolestí kolen, hlavy a kyčlí. Na její doporučení jsem začala i cvičit SM Systém, napřed na rehabilitaci, neb to bylo zdarma. Tam mě naučili 3 cviky a já byla spokojená jak je to snadné. Pak jsem přišla na první lekci SM Systému k paní Jelínkové a nestačila jsem se divit, chtěla jsem to i vzdát, cvičení mi připadalo náročné, lektorka skvělá, ale přísná a já nebyla zvyklá cvičit. Nakonec jsem po několika rozhovorech s paní Jelínkovou na lekcích vydržela a koupila si gumy a podložku i domů. Cvičím přes rok, denně 2 x 15 minut, čas od času si zaplatím individuální lekci v Aura studiu a podle posledních rtg snímků se mi hodně srovnala páteř a hlavně mě nic nebolí. Za to vděčím hlavně paní Hance, která byla ochotná vysvětlovat neustále dokola a naučila mě nejen mít ráda a uvědomit si moje tělo, ale také správně stát, chodit i cvičit.

Iva Ondráčková 14. 11. 2017
 

K paní Jelínkové chodíme celá rodina, vždy nám pomůže. Řešili jsme rozsáhlé ekzémy, ale i neplodnost, bolesti zad, kolen, záněty zvukovodu apod.. Je u ní evidentní, že opravdu chce, aby se její klienti uzdravili. Milujeme ale i její pohodové lekce jógy a voňavé relaxační masáže, používá přírodní esence a ordinace jí pokaždé úžasně voní, no a my pak odcházíme spokojení a lehcí jako bychom se nesli "na obláčku". Děkujeme za tuto péči :)


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím