Hana Jelínková

AURA STUDIO
Mgr. Hana Jelínková MBA

100 %
Ondrova 12 BRNO 635 00
aurastudio@seznam.cz
+420605104913
http://www.aura-studio.cz

O terapeutovi

Tradiční čínská medicína, akupresura, moxování, baňkování, reflexní terapie

Tai-či, Čchi Kung, Jóga, SM Systém

Masáže

Psychosomatika

Ušní a tělové svíce

Kurzy baňkování

Feng shui

Názory a hodnocení

Renata Š. 3. 5. 2022
 

Byla jsem u paní magistry poprvé cca před rokem a po celou dobu jsem velmi spokojená. Tam kde nepomohli lékaři ani další terapeuti, pomohla paní Jelínková. Všem doporučuji. Je ochotná, příjemná, empatická a vždy mi pomůže s problémy duše i těla. Je skvělý odborník, kterému nejde jen o peníze, ale o skutečnou pomoc pacientovi.

Jitka Skopalíková 16. 8. 2019
 

Paní Jelínková mi pomohla zbavit se dlouhotrvajících bolestí kolen, hlavy a kyčlí. Na její doporučení jsem začala i cvičit SM Systém, napřed na rehabilitaci, neb to bylo zdarma. Tam mě naučili 3 cviky a já byla spokojená jak je to snadné. Pak jsem přišla na první lekci SM Systému k paní Jelínkové a nestačila jsem se divit, chtěla jsem to i vzdát, cvičení mi připadalo náročné, lektorka skvělá, ale přísná a já nebyla zvyklá cvičit. Nakonec jsem po několika rozhovorech s paní Jelínkovou na lekcích vydržela a koupila si gumy a podložku i domů. Cvičím přes rok, denně 2 x 15 minut, čas od času si zaplatím individuální lekci v Aura studiu a podle posledních rtg snímků se mi hodně srovnala páteř a hlavně mě nic nebolí. Za to vděčím hlavně paní Hance, která byla ochotná vysvětlovat neustále dokola a naučila mě nejen mít ráda a uvědomit si moje tělo, ale také správně stát, chodit i cvičit.

Iva Ondráčková 14. 11. 2017
 

K paní Jelínkové chodíme celá rodina, vždy nám pomůže. Řešili jsme rozsáhlé ekzémy, ale i neplodnost, bolesti zad, kolen, záněty zvukovodu apod.. Je u ní evidentní, že opravdu chce, aby se její klienti uzdravili. Milujeme ale i její pohodové lekce jógy a voňavé relaxační masáže, používá přírodní esence a ordinace jí pokaždé úžasně voní, no a my pak odcházíme spokojení a lehcí jako bychom se nesli "na obláčku". Děkujeme za tuto péči :)


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím