https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Monika Veselá

ROOM - terapie pro tělo a duši
Monika Veselá

100 %
Jana Kreisla 824 Vysoký Újezd 267 16
monika@terapieproteloadusi.cz
https://www.terapieproteloadusi.cz

O terapeutovi

Přijměte pozvání do prostoru, kde se čas jmenuje „čas pro mě“. Prostor, který si uděláte sami pro sebe a své potřeby. Jmenuji se Monika a bude mi ctí být vaším průvodcem na cestě k vašemu osobnímu růstu a léčení. Provozuji terapie s využitím technik Kineziologie One Brain "three in one concept" a individuální lekce cvičení metodou Pilates. Ať se rozhodnete pro fyzickou či mentální terapii, budete odcházet s pocitem, že jste udělali něco pro sebe, své zdraví a psychickou pohodu.

One Brain – jednotný mozek, je odvozena od ideální funkce mozku, kdy pravá i levá hemisféra dokonale spolupracují. Nesprávná komunikace mezi pravou a levou mozkovou hemisférou je ve většině případů vyvolána emocionálním traumatem nebo stresem. Neurologická reakce na strach, bolest nebo strach z bolesti nabývá formu neurologické blokády. Vzniklé blokády nám umožňují pouze reagovat, nikoli logicky myslet. Jsou-li přední mozek a pravá mozková hemisféra odpojeny neboli zablokovány, zmocňuje se nás pocit bezmocnosti, ztratí se tvůrčí logika a nejsme schopni správně jednat. Opakujeme stále stejné destruktivní a neproduktivní vzorce chování. Vzorec chování je záznam uložený hluboko ve vašem podvědomí a přesně vám popisuje, jak máte reagovat a jaké pocity máte cítit ve spojení s konkrétní situací, lidmi či činnostmi. Tento vzorec jasně předurčuje vaši reakci a ovlivňuje vaše chování. Všechny vzorce chování jsou uloženy hluboko v mozku. Především v podvědomí a limbickém systému, ale také na dalších místech. Celý náš život, zážitky, vjemy i pocity si průběžně ukládáme do podvědomí jako vzorce chování. Pomocí nich pak podvědomí ovládá zhruba 90 % lidského života. Metoda je zdánlivě jednoduchá, jemná, ale pozoruhodně hluboká. Testováním svalů (jemný tlak) slouží k přístupu do paměti celému systému vašeho těla, nejen k vědomé mysli, ale hlavně do podvědomí. Proces dotazování, tak díky těmto svalovým odezvám umožňuje přístup k informacím z podvědomí, které jsme si jako klíče chování uložili při různých stresových událostí v průběhu našeho života nebo je máme v našem DNA od našich předků. Testování svalů nám také umožní, abychom se dopracovali k potřebným informacím a k odpovídající korekci, prostřednictvím niž můžeme energetickou blokádu jemně, rychle a účinně odstranit. Vztah „mozek – sval“ je totiž obousměrný a vhodnými korekcemi můžeme zpětně ovlivňovat mozek.

Názory a hodnocení

Kristina 6. 2. 2023
 

I když mám s kineziologií více zkušeností, s Monikou jsem podstoupila již několik terapií a pravidelně se k ní vracím s aktuálními tématy. Každé sezení je pro mě obrovským přínosem, její vedení a přirozený lidský přístup ráda doporučím všem.

Michaela Fuková 13. 1. 2023
 

Neskutečně empatická a milá duše. Mohu jen doporučit.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20