https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Silvie Tárá Glišić

Silvie Tárá
Silvie Tárá Glišić

100 %
1. máje 438 Třinec 739 61
silva.s@email.cz
725 387 754
http://ekosad.cz

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Nevíte si rady jak zlepšit svůj sexuální život? Jste spolu už dlouho nebo krátce a nevíte jak dál? Máte pocit, že se nikam neposouváte, i když na sobě neustále pracujete? Prožíváte kriziv partnerství a nevíte co udělat, jakým směrem jít? Už jste vyzkoušeli spoustu možností a stále se nic nemění? Jsem tady pro vás a společně tu cestu zvládneme. Prvním krokem ke změně, je uvědomění, že změnu chci. Druhým krokem ke změně je uvědomění, že změnu mohu udělat jen JÁ. Nikdo jiný to za mě neudělá. Je to moje cesta a proto je  jedinečná.
Jsem průvodce partnerskými vztahy v oblasti sexuality, kde společně vytvoříme hranice, zapracujeme na důvěře, respektu a úctě vůči sobě i okolí. Odhalíme vzorce, které už neslouží a postupně je zpracujeme a vytvoříme nové úhly pohledu.
Jmenuji se Silvie Tárá Glišić, je mi 43 let, životem provázím své čtyři úžasné děti. Z mého starého úhlu pohledu to byly neposlušné děti, které nedělaly co jsem po nich chtěla. Stačila láska a jiný úhel pohledu a mám skvělé děti, i když nedělají co po nich žádám. Třikrát jsem se rozvedla, neboť jsem měla pocit, že to není muž pro mě. Každý muž mi lezl na nervy a měli jsme neustále konflikty, dokud jsem nepochopila, že to já potřebuji změnu. Můj vnitřní muž ve mě vládl velmi silnou rukou a to byla příčina mých problémů s partnery. Prošla jsem mnohými seberozvojovými kurzy např. Mohenžodáro - tantra pro ženy, Tantrický masážní kurz, Kašmírská masáž a pročetla spoustu knih - Partnerské vztahy, Vnitřní žena, Vnitřní muž, Kundička a spoustu dalších. Také mám kurz Regresivní terapie, Access Bars, Motýlí masáže a také Sportovní masáže. Věnuji se meditacím a masážím. Vše mě posouvá kupředu a dodává mi sílu pomáhat těm, kteří mají chuť něco změnit.  Není lehké si přiznat, že něco dělám špatně a proto obdivuji všechny, kteří se k tomuto odhodlají a učiní kroky k lepšímu životu a tím i otevření se lásce. Vážím si vás, vás všech kteří máte odvahu ŽÍT a MILOVAT.
 

Názory a hodnocení

Mgr. Bc. Jiří Štágl 15. 9. 2023
 

Paní Silvii Glišič jsem byl přizván 26.9.2023 na suprervizi, to je technika, kdy jeden terapeut zve druhého, aby mu poskytl odbornou zpětnou vazbu.

Kolegyně paní Glišič je mimořádně empatickou a vstřícnou osobou. Během supervize jsme se setkali s náročným případem manželské krize, a paní Glišič se stala klíčovou postavou v procesu řešení této situace.

Její empatie a schopnost naslouchat byly zřejmé hned od začátku. Nejenže se dokázala vcítit do emocí a potřeb obou klientů, ale také dokázala vytvořit bezpečné a podporující prostředí, ve kterém se oba klienti cítili slyšeni a respektováni. Což je pro řešení manželských krizí důležitý předpoklad.

Co mě opravdu zaujalo, byla schopnost paní Glišič jít přímo k jádru problému. Nevyhýbala se obtížným otázkám a tématům, a to manželskému páru pomohlo získat jasnost ohledně jejich situace a možných cest řešení. Její věcný a strukturovaný přístup byl klíčový pro postupný pokrok v řešení manželské krize.

Také projevila schopnost spolupracovat s oběma klienty na praktických řešeních a strategiích pro zlepšení jejich vztahu. Její rady byly konkrétní a realizovatelné, a to jim poskytlo jasný směr, jak postupovat dál.

Celkově řečeno, Paní Glišič je nejenom výjimečným terapeutem, ale také skvělým člověkem. Její schopnost pracovat s klienty v obtížných situacích a pomoci jim najít cesty k pozitivním změnám je nesmírně ceněná. Jsem rád, že mohu pracovat s tak kompetentní a empatickou kolegyní, a její přínos pro naše týmové úsilí je nepopiratelný.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Moravskoslezského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20