Jana Synková

Jana Synková

100 %
Sebranice 262 Sebranice 569 62
synkjana@gmail.com
777311855
http://www.zivotvslunci.cz/

O terapeutovi

Nabízím pomoc při řešení všech vašich problémů a strachů. Pomůžu vás nasměrovat na správnou cestu. Napojením se na vaše Vyšší Já, zjistím příčinu situace, která vás trápí a tíží. Zjištěné informace pak společně s vámi pročišťuji energií, která je pro mě darem. Můžu pomoci lidem, kteří opravdu chtějí. Pracuji i na dálku.
 

Názory a hodnocení

Radka 5. 2. 2022
 

Kontakt na paní Janu Synkovou jsem našla na internetu zvláštní souhrou náhod. I přesto, že jsme se osobně nikdy nesetkaly, dokázala na dálku určit a nazvat přesnou příčinu mých potíží a současně změnit můj vnitřní pohled na ně. Od našeho "setkání" se cítím uvolněná, plná energie, opět vnímám krásné věci kolem sebe a dokážu se zase radovat. Jsem za to vděčná. Nepopsatelná zkušenost, která se musí zažít. Ještě jednou moc děkuji, paní Synková

Robert 8. 3. 2017
 

Eva Hlavatá 1. 7. 2016
 

Velmi zvláštní souhrou náhod, za podpory neteře, jsem našla cestu k nádherné bytosti - paní Janě. Před několika dny jsme společně absolvovaly úžasné setkání. Stále ještě vnímám dění uvnitř i kolem sebe. Opět se mi zdají barevné a "živé" sny, pocit neustálé únavy je pryč, přes všechny mé zdravotní problémy mám energie na rozdávání. Neobyčejný prožitek stále ještě vstřebávám, ale již nyní vím, že se s paní Janou opět v budoucnu setkám. Děkuji ....

Helča Peterová 26. 2. 2016
 

Pohlazení po duši a citlivý přístup. To jsou vlastnosti, které si na Janě velice vážím. Jako člověka ji obdivuji za její nevyčerpatelnost, laskavost a svěžest ducha. Pomohla i dala radu vždy, když jsem potřebovala a za to jí jsem moc vděčná.

4. 12. 2015
 

Jana Synková mi velice pomohla.

Hanka Pokorná 25. 11. 2015
 

Měla jsem tu čest být u paní Jany Synkové a od té doby jsem uplně vyrovnaná,díky ní jsem začala vnímat vše tak jak bych měla a jsem sama se sebou moc spokojená,děkuju jí za vše co pro mě mohla uělat,objela jsem kupu ruzných lidí,a jedině paní Synková mi pomohla,jsem jí za to moc vdečná,a ona to ví,děkuji ještě jednou,zase se k vám opět ráda vrátím.

Markéta Novotná 23. 11. 2015
 

Musíte poznat. Věřte stojí to za to. Přijela jsem nervozní, unavená, vrátila jsem se domů usměvavá a milá. Deprese je pryč, dokonce jsem se i vyspala celou noc. Nemusíte věřit prostě to zkuste. Mě k paní Janě odvezla dcera, já si říkala, že to mohu zkusit. Opravdu to stálo za to. Co paní Jana neopravila u ní, to napravila na dálku ještě během následujícího týdne. Teď se nechá opravit i dcera.

mgr. eva lammelová 23. 11. 2015
 

Janu mi doporučila kamarádka na základě svých velmi dobrých zkušeností s Janinou pomocí. Řešila jsem pročištění těžkých energií v našem pražském bytě. V podstatě se v průběhu času ukázalo, že problém s energií v bytě souvisí částečně i s mými zdravotními problémy. Nemohly jsme s Janou najít vhodný termín ačkoliv Janča byla velmi ochotná, nicméně nakonec jsme se dohodly na pomoc na dálku. Od začátku jsme si velmi sedly. Janča je příjemná, milá a člověk se v komunikaci s ní cítí velmi bezpečně a klidně. Důvěřuji jí aniž bych jí kdykoliv viděla. Zatím jsme se osobně nesetkaly, ale plánujeme to:) Janča nám energeticky vyčistila byt, očistila i mě a partnera. Oba jsme cítili velkou úlevu a cítili jsme se opravdu dobře. Jsme Janče vděční, že nám s bytem pomohla a oba jsme fyzicky i psychicky cítili velký pokrok a posun. V bytě je nyní daleko příjemnější žití:) Mám s Jančou zatím tuto jednu zkušenost, ale těším se na další.

Petra Faltysová 19. 11. 2015
 

K Janče jsem se dostala na doporučení mé kamarádky. Po počáteční nedůvěře a ostychu jsem na vlastní kůži okusila její "moc" a "sílu".

Nejen že pomohla odstartovat můj nový pohled na svět, ale pomohla i přese mě mému malému synovi. Můj tehdy dvouletý syn měl pro mě nepochopitelné reakce na běžné denní rutiny, jako např.: hysterie z kontaktu s malými dětmi, z toalety. Malé dítě vám nedokáže říct, proč v něm obyčejný záchod vyvolává ječení, křičení, brekot...a proč vás kope, když ho chcete posadit na mísu. Janča mi ukázala druhý úhel pohledu, se kterým už jsem se dokázala smířit a podle něho i správně (pro dítě) reagovat...a bez výčitek, že jako matka nestojím za nic... Se stejnou lehkostí dokázala syna připravit i na nástup do MŠ, což pro mě bylo v té době naprosto nepředstavitelné. Do jeho 2,5 roku jsme se nemohly k žádnému stejně starému dítěti ani přiblížit. Nechtěl chodit na hřiště, kde byly děti. Nechtěl NIKAM, kde to jen mohlo vypadat, že děti projdou okolo. Při neočekávané návštěvě kamarádky s dcerou (o půl roku mladší) dokázal déle než půl hodiny. srdceryvně brečet a kolem sebe kopat. Syn navštěvuje MŠ jako jeden z mála bez ranních scén a celodenní běh MŠ zvládá na jedničku. Jediný problém má, že se mu stýská po mamince :-) Ale to je ten nejkrásnější "problém", který znám. Janča mi zasáhla do života a teď už vím, že to byl zásah osudový. Pokud si už opravdu s něčím nevím rady (a nemyslím tím třeba nepořádek doma:-)), bez jakýchkoli pochyb se na ní obracím. A za to, že vždy pomůže, když může..., jí moc děkuji a nepřestanu děkovat nikdy.

Iva 19. 11. 2015
 

S paní Janou mám velmi dobré zkušenosti.Syn od narození trpěl na atopický ekzém.Alergologem nám byla zjištěna alergie na některé potraviny, které jsme vynechávali , ale výsledek se stejně nedostavil.Po vyzkoušení různých mastiček, krémů, koupelí, homeopatik a to nemluvím o tom kolik tisíc korum jsme za tyto preparáty nechali v lékárně, probdělé noci když se syn škrábal a nemohl spát.

Pak jsme se dostli k paní Janě, která se synem začala zabývat a dnes jsou synovi 4,5 roku a jsme bez atopického ekzému. S paní Janou jsem i nadále v kontaktu a mohu se na ní obrátit s jakýmkoliv problémem.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím