Hana Stejskalová

Hana Stejskalová DiS

100 %
Ječná 15 Praha 120 00
777129140
https://www.magnoliacentrum.cz/

O terapeutovi

Miluji svět masáží, kde mohu komunikovat s lidských tělem prostřednictvím doteku a díky tomu pak dokáži cítit energie masírovaného. Při své práci pracuji předně s intuicí, masáže pro mne nejsou ryze technická záležitost, vstupuji tam, kam mne tělo pozve a takovým způsobem, který je momentálně pro klienty vhodný.

Díky tomu je každá masáž tak trochu jiná, zrovna tak jako je jiný každý člověk, který na masáž přichází. Je to pro mne oboustranná terapie, jelikož díky principu zrcadlení, se mi často dostavují klienti, se kterými mám společná životní témata. Tudíž jim dokáži být nápomocná a předat jim to, co v danou chvíli potřebují.

V rámci terapie, vám mohu poradit, jak pracovat se svými energetickými centry, a jaká z nich momentálně potřebují větší pozornost a co proto dělat. Používám kombinaci masérských hmatů a hmatů z odvětví kraniosakrální osteopatie, spojování těchto praktik se mi z ohlasů jeví jako vysoce účinná a rychlá možnost práce na sobě a se svým tělem. Více už není potřeba prozrazovat a tak přijďte nechat promlouvat můj dotyk.

Názory a hodnocení

Radka 16. 5. 2018
 

Slecna Hana je nejenom vyborna maserka, ktera sve praci opravdu rozumi, ale take velice sympaticka, empaticka a prijemna dama. Pri masazi se diky tomu citim velice uvolnene a skvele. Chodim k ni uz nekolik let a vzdy jsem velice spokojena. Masaze od slecny Hany urcite doporucuji kazdemu, kdo chce vybornou masaz od profesionalni maserky.

Jaroslav Pížl 28. 4. 2018
 

Terapie Hany Stejskalové představuje ojedinělý zážitek. Už masáž samotná má hluboký relaxující účinek, ale Hana se navíc dokáže napojit se na klientovu energii a harmonizovat ji. Terapie má díky tomu podobu celostní psychosomatické péče, která nepostrádá výrazný duchovní rozměr. Doporučuji každému, kdo od masáže očekává nejen volné svalstvo, ale celkový hluboký a pozitivní posun.

Jarda Rous 27. 4. 2018
 

Terapeutku Hanku Stejskalovou mohu bez váhání vřele doporučit.

Dobrý terapeut nejen musí své práci dostatečně rozumět, ale měl by mít svoji práci rád a současně být schopen empatie - ostatně každý klient je jedinečný.

Právě díky perfektní kombinaci výše uvedených vlastností je Hanka Stejskalová výjimečnou terapeutkou, kterou tímto opravdu upřímně doporučuji.

Růtová 26. 4. 2018
 

S paní Stejskalovou mam velice dobrou, letitou zkušenost. Jsem velice spokojená nejenom s práci a výsledkem práce, ale také s přístupem a ochotu vůbec!!! Rozhodně doporučuji Všem, kteří chtějí udělat pro sebe dobrou věc!!! Růtová


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím