Martina Karla Staněk

Alternativní poradna Naděje
Mgr. Martina Karla Staněk

96 %
Podvinný mlýn 22 Praha 19000
martina.karlastanek@gmail.com
+420 731 115 495
http://

O terapeutovi

Alternativní psychoterapeut

Zdravotní Diagnostika

 Léčení Bachovými esencemi

Aromaterapie

Fytoterapie

 Metoda Lucia Torri

Čínská medicína

Hormonální léčba 

Rozklíčování minulých životů

Odvádění duší a navazování komunikace s našimi blízkými, odešlými z těla

Mystika, napojení se na dálku, vystupování z těla

Diagnostika těla a ducha ve formě viděních 

 

 

Názory a hodnocení

Klient 31. 7. 2023
 

Zkušenost s paní Martinou není taková, jaká se na začátku zdála. Ze začátku velice milá paní, ochotná, produkty fungují jen za předpokladu, že jste za dobře. Paní Martina je velice sebestředný a závistivý člověk, neumí podnikat, zda-li vůbec má IČO, podle chování jde poznat, že má finanční potíže, a své osobní problémy, které by si prvně měla vyléčit. Rady do vztahů by podle mého neměla vůbec dávat. Jakmile se paní Martině něco nelíbí, její chování se vymyká duchovnu, které hlásá, a vůbec nějakému slušnému chování. Co se týče péčí o klienty, termínově nic nestíhá, každému vykládá jiné důvody, spousta věcí je problém. Produkty zaplacené předem, poslání velice vázne. Za sebe nedoporučuji, bohužel.

Tereza Cervinkova 29. 6. 2023
 

Našla jsem svého anděla který byl v nejtěžších chvílích mou největší oporou. Pani Martina má profesionální, citlivý přístup. Opravdu svému oboru rozumí a to co za cely život jsem nedokázala se spoustou psychiatrů a léku jsem s Pani Martinou viděla pokroky už za měsíc. Stále já a má dcera k ni docházíme a jsem moc vděčná za to, jak mě pani Martina pomohla, za její pomocnou ruku, empatii, porozumění a hlavně snahu za každou cenu pomoci.

Jarka 8. 6. 2023
 

S Martinkou jsem se seznámila díky svému dobrému příteli. Martinka je neskutečně milý a hodný člověk, který se snaží pomoci všem, kteří si o pomoc řeknou a chtějí tuto pomoct přijmout. Pomáhá jak mě, tak mému manželovi. Návštěva u ní je pohlazení po duši. Umí naslouchat s vekou trpělivostí našim problémům a najít na ně řešení. Jak už tady zaznělo je to takový Anděl, který nám pomáhá s uzdravením jak tělesné stránky, tak duševní. Tímto chci Martince poděkovat za vše, co pro nás dělá. Jsem vděčná, že mi bylo dopřáno jí poznat a přeji jí hodně spokojených klientů.

Dominik 7. 6. 2023
 

Mohu jen doporucit!! Po vsech strankach neskutecna podpora a pochopeni. Andel, ktery dokaze navest na uzdraveni jak telesne schranky, tak i te dusevni.

Brajarání 1. 6. 2023
 

Martinka je skutečný anděl, který nám pomáhá již par měsíců. Je známá mezi našimi přáteli, je velice nezna, hodna, dokáže vyslechnout a na všechno dat odpověď. Získala si mou důvěru, s čímkoliv se ji mužů svěřit a cítím její pomoc.

Mícha mi Bachovy esence a je můj přítel na telefonu.

Za mě určitě doporučuji využít její pomoci na všechny neduhy v našem těle a mysli ❤️

Pavla Řeháková 1. 6. 2023
 

Pani Martina je anděl bez křídel. Její péče a zájem o klienta je víc než profesionální. Moc nám pomohla a stále pomáhá. Mohu jen doporučit. Vždy se na ni obrátím s důvěrou s vím, že se mi bude snažit pomoci vším a hlavně srdcem. Má lidský a přátelský přístup.

Pavla Řeháková 1. 6. 2023
 

Pani Martina je anděl bez křídel. Její péče a zájem o klienta je víc než profesionální. Moc nám pomohla a stále pomáhá. Mohu jen doporučit. Vždy se na ni obrátím s důvěrou s vím, že se mi bude snažit pomoci vším a hlavně srdcem. Má lidský a přátelský přístup.

Renča 1. 6. 2023
 

Znáte ty chvíle, kdy už si nevíte rady co by vám pomohlo, nebo kdo? Ten pocit, kdy vztah se řítí do záhuby, ale vy toho druhého upřímně milujete a nechcete ho ztratit? Opakujete dokola stejné chyby a neumíte si pomoct? Jen nemáte sílu na náročné osobní rozvoje, protože máte pocit, že potřebujete větší pomoc do hloubky, odpočinek a nabrat sílu? Někdo kdo do vás nahlídne a bude vám chtít opravdu pomoct (ne lékaři)..

Martiny pomoc nám seslalo samotné nebe. Měla na začátku semnou trpělivost, když jsem měla obavy, zda mi vůbec dokáže pomoct.

A moc mi pomohla a pomáhá. Všechny rady, pomoc, komunikace, hovory, no všeho si moc cením. Martina je člověk, který opravdu pomáhá lidem, protože ví, co se v dnešní době děje a zná správné hodnoty, jak člověka, tak života.

Moc děkuji za vše co pro mě a nás děláš. Máme tě rádi a přejeme ti jen to nejlepší a hlavně odpočinkovou dovolenou

Petr Šimeček 1. 6. 2023
 

Krásný den

S Martinkou se znám delší dobu.

Spojilo nás období covidu .

Dnes mě Marti dává dohromady po fyzické a psychické stránce z hodně těžkých let co jsem mel za sebou .

Jak by řekl muj kamarád - ona tu práci dělá pro lidi!

A to je v dnešní době ten největší benefit .

Marti nevidí v ničem problém - nesoudí a nedělá výjimky komu pomůže a komu ne !

To by měl umět každý terapeut . Snaží se vidět dobro v každém a podat mu pomocnou ruku .

Dělá tuto práci se ♥️ na dlani a snaží se vždy najít řešení daného problému .

Řekl bych - více lidí jako je ona !

Ale dobrých lidi po skrovnu!

O to víc by si ji měly potencionální klienti vážit.

Dekuji za ní Dekuju Marti za Tebe a tvou práci !

Karolína 6. 11. 2022
 

Martinka mi byla v náročných časech velkou oporou, dokázala povzbudit, posvítit a dodat naději. Je velmi empatická, dokáže se na člověka nacítit na dálku a vnímat, co skutečně potřebuje. Často je to jen ujištění, že jsme milováni a že bude zase dobře... protože si většinu našich trápení děláme my samy :-) Oceňovala jsem, že si na mě našla čas jen jak to bylo možné a nemusela jsem (narozdíl od jiných terapeutů) dlouho čekat na konzultaci. Martinku doporučuji všem, kdo si neví rady se svými osobními problémy. Nemusíte na to být sami!!! A nemusíte se trápit... Úleva po konzultaci za to stojí... Přeji Martince v její terapeutické praxi jen to dobré, hodně Božího požehnání a další spokojené klienty...

Veronika 29. 10. 2022
 

Martinka je mojí blízkou kamarádkou. Než se z nás staly přítelkyně tak mi Martinka dávala vždy cenné rady v době nemoci mojí nebo mé dcerky a vždy se mi snažila předat co nejvíce svých zkušeností ohledně správných medikamentů a postupů. Její znalosti jsou dechberoucí a má také velmi příjemný uklidňující hlas.

Dcerce několikrát připravila Bachovy esence na míru, po kterých jsem pozorovala velké zlepšení pozornosti a celkové zklidnění. Martinku mohu z celého srdce doporučit, je výborný a empatický posluchač a také upřímný a laskavý rádce.

Edita 25. 10. 2022
 

Chtěla bych Martince poděkovat za pomoc mému synovi Bachovými kapkami i skvělým osobním, citlivým a empatickým přístupem. Již jsem nevěděla, jak synovi pomoci, po době "covidové" trpěl sociální úzkostí, nechutí k životu apod. Nyní má opět radost ze života a dělá i "srandičky" a je úplně jiný člověk. Tímto moc děkuji a chtěla bych Martinku doporučit všem, kteří chtějí využít alternativní cestu ke zdraví, neboť se dá řešit téměř vše. Krásný den všem

Petra 25. 10. 2022
 

S paní Martinkou mám jen skvělé zkušenosti. Pomohla mé babičce při bolestech Bachovými esencemi a kombinací silných vitaminů. Moc mi také ulehčila při babičky odchodu, kdy mne na ní na dálku napojila a mohla jsem se s ní takto rozloučit. Byla to sice smutná, ale zároveň moc krásná zkušenost a moc jí za to děkuju. Plánuju s paní Martinkou dále léčbu tatínka a hyperaktivního syna. Už se moc těším!

Nikola 24. 10. 2022
 

Jedným slovem zázrak, paní Martině patří velké Díky! Protože díky ní se mi vrátila menstruace, která mi vynechávala několik měsíců + jsem dlouho dobu bojovala s akné vyzkoušela jsem několik produktů až po konzultaci s paní Martinou jsem hned věděli kde je problém, doporučila mi kvalitní produkty, byla semnou každý den v kontaktu a pozorovala semnou změny, její ochota je k nezaplacení, kdykoliv jsem potřebovala byla mi k dispozici, jsem ráda za její pomoc. Děkuji.

Radmila 24. 10. 2022
 

Ráda doporučuji. Od Martiny jsem měla několikrát namíchané Bachovy esence pro sebe a svoji dceru, vždy pomohly. Martina je empatická a dokáže se snadno napojit na druhé, velmi dobře klade otázky, přirozeně vede rozhovor, dokáže si najít dostatek času, naslouchá.. Citlivě a přitom zcela narovinu mluví o všech tématech a může pak lépe pochopit, co každý v tu chvíli potřebuje.

RK

Sarah 24. 10. 2022
 

Děkuji Martině za její ochotu. Kdykoliv pomoci. Jak mým dětem, tak mě osobně. Umí se vcítit a hned ví, kde je problém. Moc děkuji za vše

Michaela 24. 10. 2022
 

Martinku vřele moc doporučuji.

Jak já říkám je to takový můj anděl strážný už minimálně 5let. Dokáže se nacítit a odhalý příčinu a vždy ví co jest třeba.

V nejhorších chvílích mi sos vždy pomohla.

Martinka je jak po osobní stránce zázračná, čistá duše s úžasným srdíčkem, tak po profesní stránce zlatá žena se zlatýma rukama.

Děkuji za veškerou péči.

Radka 24. 10. 2022
 

Zkušenosti mám skvělé, Martina Karla Staněk je pečující a starostlivá žena, která se dokáže nacítit do jakkékoliv osoby a pomoct.

Má neuvěřitelnou schopnost poznat o jaký problém se jedná a hned reagovat. Proto ji moc ráda doporučuji i ostatním.

Mádhava 24. 10. 2022
 

Dobrý den,

Rád bych se podělil se svými zkušenostmi s paní Matrinou.

V mých těžkých chvílích a psychických problemech, jsem našel pomoc a podporu u této citlivé duše, bohužel jsem ji v té době neuměl plně ocenit.

Ocenit její dobré srdce, ochotu pomáhat i za cenu vlastní ujmy.

Kombinace osobních kvalit a profesionálních dovedností je zárukou řešení i těch nejsložitějších problému.

Není příliš těch, kteří mají dar vykonávat službu lidem tak, jak jsem měl možnost rozpoznat u paní Martiny Karly Staňkové.

Upřímně děkuji.

Hanka Firstová 23. 10. 2022
 

Mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Paní je velice citlivá a vnímavá k emocím a prožívání svých klientů. Dokáže se napojit na druhou osobu tak, že si říkáte, zda-li není jasnovědec. Bachovy esence, které mi míchá rozjasňují mysl, zahřívají srdce a zbavují úzkostí. Jsem moc vděčná, že jsem jí poznala a kdykoliv si sebou nebudu opět jistá, tak poběžím za ní. Moc děkuji za všechnu její pomoc.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím