Irena Lištiaková

Irena Lištiaková
Mgr. Irena Lištiaková

100 %
U blaženky 258 Praha - Brno - Ostrava 15000
+420737262409
http://irenalistiakova.cz

O terapeutovi

Jsem žena, která se díky technice Cesta naučila zvládat vlastní emoce. Dovolila jsem jim, aby mě spálily do morku kostí, stáhly na dno, kde čekala má duše. Tak mi Brandon Bays připomněla, jak v životě svobodně dýchat​

                                                                                ∞

 

„Člověk není rozumná bytost, která má emoce, ale emocionální bytost, která občas myslí.“ František Koukolík

Naše pocity jsou jako emoční kompas. Ukazují nám, zda jít doprava či doleva. Na škole se mi téměř ze dne na den můj kompas porouchal. Proč? Násilně jsem se tlačila doprava, ale magnetky mě celou svou silou táhly jinam. Zapřeně jsem to však ignorovala, naplňujíc očekávání všech a všeho kolem „tak jak se to má“. A tak se vše doposud platné se začalo bortit jako domeček z karet. Všechno, co mi doposud říkali o mě nebo o životě mi začalo připadat jako lež. Nevěděla jsem, kdo jsem a kam jdu.

„Kudy vede moje Cesta?“ ptala jsem se často sebe sama v slzách.

Přišla doba temna, přišlo totální dno i psychické problémy. Poznala jsem ty nejtemnější části mojí vlastní bytosti – nerozuměla jsem tomu.  PROČ JÁ? Celý život jsem se snažila poznat sebe samu a lépe pochopit, abych byla konečně dokonalá. Pak mi došlo, že musím sebe samu ztratit a spoustu věcí pustit. Nechat se více unášet proudem života, méně přemýšlet a více konat. Odpustit si a mít se více ráda.

To všechno se však velmi lehce píše a hůře koná v reálu, nemyslíte? Cesta se mi stala přítelem na cestách každodenního života. Je mým pomocníkem v těžkých chvílích pracovních, partnerských i rodinných. Tato metoda nemá patent na život, ale nabízí vzrušující klíč k vám samotným. Klíč, který odemyká bránu k tomu, kde je všechno možné!

Cítíte-li se připraveni převzít plnou zodpovědnost za svůj život. Přestat ukazovat a vinit druhé z toho, co děje ve vašem okolí a začít konečně měnit u sami – jsem tu pro Vás! Chci Vám ukázat, jak vzrušující se být designérem vlastního života! Chci, abyste ochutnali, jak zní tón Vašeho srdce, která melodicky tluče  pod balastem Vašeho strachu.

Ať v životě nyní stojíte před  čímkoliv – jakoukoliv výzvou či sebebolestivější ztrátou… JÁ věřím tomuto:

                                     „Naučila jsem se, že lidé zapomenou na to, co jste jim řekli.

                                                              Zapomenou, co jste udělali.

                                    Nikdy ale nezapomenou na to, jaký pocit jste v nich vyvolali.“

                                                                                                                                   Maya Angelou

Názory a hodnocení

Hanka 5. 3. 2019
 

S Irenou jsem neabsolvovala Cestu, ale "jen" popovídání o tématech, které mě trápily. Naslouchá a umí věci pojmenovávat pravými slovy, její reflektování mi pomohlo si lépe uvědomit i jiné možnosti řešení palčivé situace. Pro mě je velkou přidanou hodnotou i to, že Irena neradí z pozice nějakého mentora, ale že na sobě samotné má svůj způsob práce vyzkoušený a odžitý. Sdílení s ní tak není jen teoretizování a odříkávání učebnicových pouček- pokud tedy chcete instantní rady, tak tady neuspějete :)


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím