Světlana Černá

TERAPIE PRO ZDRAVÍ
Světlana Černá

91 %
Kučerova 770/10 Praha 9 - Černý Most 198 00
terapieprozdravi@email.cz
775777713
http://www.terapieprozdravi.cz

O terapeutovi

Japonská nápravná terapie, Čínská Thuina masáž, reflexní terapie, lávové kameny, léčebná tělesná výchova, Dornova metoda, cvičení Ludmily Mojžíšové, ruční lymfatické masáže, přístrojová lymfodrenáž, masáž obličeje ....... to jsou termíny, které v sobě ukrývají energii, zdraví a pohodu. Pokud vám právě tyto hodnoty v životě momentálně chybí, jsme si jisti, že u nás je můžete znovu nalézt. Protože jste zavítali na tyto stránky, je jasné, že vám nechybí vůle něco ve svém životě změnit. Návštěva našeho studia je určitě dobrý začátek k vaší větší spokojenosti, s životem i sebou samým.

Dále v našem studiu naleznete tyto služby: bylinkové čaje, REIKY, cvičení na bolavá záda, jogové cvičení, relaxační víkendy se cvičením, kosmetické ošetření pleti přírodní kosmetikou Aromaterapie Karel Hádek, Original Atok,

 

Odpočiňte si od všedního dne a nechte se hýčkat .....

 

Certifikáty


Soubor typu jpgjaponský lékař Dr. M. Saionji a MISTR PAN Zdeněk Khun(115,1 kB)zobrazit
Soubor typu jpgCertifikáty(29,6 kB)zobrazit

Názory a hodnocení

Olga Kroutilova 28. 12. 2019
 

Dobry den vsem, dnes jsem si nahodou precetla "varovani pana Mysky" a myslim, ze nemusi mit zadne obavy a pomlouvat praci jinych terapeutu. K pani Svetlane chodim na JAPONSKOU napravnou metodu roky a jsem s jeji peci naprosto spokojena. Pokud mam nejaky problem ja nebo moje rodina, vzdy mi dokaze pomoci a po jeji peci se citim jako v raji. Dokaze pohladit i po dusi, protoze je to takovy usmevavy človíček a zadnou legraci nepokazi. Prala bych si, aby takovych lidicek bylo vice. Mila Svetlanko, dekuji za Vasi peci a preji v novem roce hodně zdravi a spokojenosti. Hlavne at se nemusite potkavat s takovymi lidmi, jako je pan Myska. Nechapu, jak takovy clovek muze delat terapeuta?

Mgr. Elia Beránková 23. 12. 2018
 

Dobrý den všem, tímto chci poděkovat paní Světlaně za péči, kterou mi věnuje a jsem ráda, že jsem Vás poznala. Zbavila jsem se potíží se zády a migrém, které mě trápily dlouhou dobu.

Děkuji a přeji všem krásné svátky.

Elia Beránková

Ing. Erna Jaklová 16. 11. 2017
 

Dobrý den, velmi mě mrzí, že jsem neobjevila dříve tuto stránku, na které je možné ocenit práci terapeutů. Paní Světlanu Novotnou jsem objevila před několika lety na základě inzerce na internetu. Bez nadsázky to byl den, kdy pro mě začal - dá se říci - lepší život. Postupně jsem se zbavila problémů s krční i bederní páteří, migrén a vyřešila následky svých poměrně těžkých úrazů. Uvěřila jsem tomu, že život nekončí v padesáti a nechávám se pravidelně hýčkat kosmetikou, která nevoní těžkými parfémy ale bylinkami. V příjemném prostředí jsem našla i "vrbu", s kterou si mohu popovídat o svých problémech. Pokud nastane problém nový, pak si mohu být jista, že k němu bude paní Světlana přistupovat zodpovědně a najde pro mě individuální řešení bez ohledu na pracovní dobu, víkendy a svátky.

....a teď pár slov v reakci na "info" pana Martina Myšky. Pokud jste zoufalý, nemusíte jiným ubližovat zoufalými věcmi. Každý má právo na názor, ale inteligentní člověk by si měl dát pozor na to, jak ho prezentuje. Pracuji v oboru, který také může velmi ovlivnit zdraví člověka, ve farmacii. Svou práci - smím - také provádět po předložení řady certifikátů. Po 30 letech činnosti mám také svou zkušenost. Řada certifikátů musí bý velmi dobře zaplacena, nedělá ze svého majitele mistra a nenahradí léta praxe.

Tady je tedy MÉ info pro klienty tohoto salonu: Jako reprezentat spokojené klientely paní Světlany Novotné salon doporučuji s 5 hvězdičkami.

Martin Myška 17. 8. 2017
 

Info pro všechny klienty tohoto salonu : Jako reprezentant Yumeiho pro Českou a Slovenskou republiku ( http://www.yumeiho.eu/Czech.php ) vám sděluji,že paní Světlana Novotná Yumeiho terapii provádět nesmí a nikdy nesměla,skoro nic o ní neví a je si toho vědoma již několik let a to i přes mé upozornění.Přestože jsem paní Světlaně nabízel kurz u mistra,odmítla a místo toho si na svých stránkách změnila název na YUMKIHO.Na www.znamyterapeut.cz píše,že provádí Yumeiho.Kvůli takovýmto lidem se stala Yumeiho ochrannou známkou,aby tito nezneužívali a nepošpiňovali dobrou pověst Yumeiho,tak jak to dělá paní Světlana Novotná.Svým klientům nejen lže,ale přímo je ohrožuje na zdraví. Vřele nedoporučuji tento salon! P.S. Zoufalí lidé se uchylují k zoufalým činům!

S pozdravem

Martin Myška

Světlana Černá 21. 11. 2017

Dobrý den,

ano, zoufalí lidé, dělají zoufalé činy. S tím naprosto souhlasím………..

Nevím, na základě čeho pan Myška posuzuje moji práci, nikdy mě u ní neviděl. Přesto si troufá na odsuzující hodnocení.

A to na základě jediného faktu, a totiž že jsem odmítala a odmítám platit každý rok licenci, na kterou by nakonec stejně doplatili klienti.

Omlouvám se všem zájemcům, že si místo smysluplných zkušeností přímo od lidí, kteří terapií prošli, musí číst takovéto příspěvky.

Zvu každého, ať přijde a udělá si obrázek sám, bude vítán. A nebudou-li mu moje metody vyhovovat, sám si zvolí jiné řešení. Rady p. Myšky k tomu netřeba.

Těm z vás, kteří by si přesto rádi udělali objektivní názor předem, připojuji krátký souhrn mých zkušeností v oboru :

Jsem zakyni MISTRA, PANA Zdeňka Khuna, který tuto metodu přivezl do Čech a byl zakem japonského lékaře Dr.M.Saionjiho, ktery tuto metodu vymyslel. Absolvovala jsem u pana Khuna dlouholetou praxi, abych lidickam mohla pomahat, protoze tato práce mě baví a dělám ji s láskou. A letitá praxe nejde nahradit žádným papírem!!!

Myslím, že Dr. M. Saionji se musí v hrobě obracet, když vidí co se děje s jeho idejemi a myšlenkou. Je velká škoda, že už tady není mezi námi, protože by nikdy nedopustil, aby se za jeho kurzy vybíraly tak nehorázné peníze. Dr. M. Saionji chtěl, aby se tato metoda dostala mezi širokou veřejnost. Proto sam jezdil po Evropě a celém světě, kde vyučoval tuto metodu. A já se snažím delat nápravnou metodu Dr. M.Sainonjiho pod záštitou MISTRA pana Zdeňka Khuna dále, rozšiřovat a pomáhat lidem od bolesti.

Zdravi Světlana Novotná

MUDr. Václav Procházka 3. 3. 2017
 

Vážená paní Novotná,

co napsat za hodnocení? DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!! a doporučuji!!!!!

Zdraví Procházka

Iveta Polly Belušová 31. 1. 2017
 

Držím vám palce a přeji hodně štěstí, Iv

Zuzka Berková 3. 1. 2017
 

Dobrý den všem,

tímto chci poděkovat za perfektní péči tohoto studia a za milý přístup. Otékaly mně nohy a měla jsem migrény. Po třech terapiích se cítím skvěle a už nevím, co je to bolest hlavy. Jsem klientem i nadále. Světlanko děkuji.

Zuzka Berková

Karolína Malinká 8. 6. 2016
 

V saloně jsem byla poprvé před 2 měsíci se šílenou bolestí hlavy a migrénami. Paní Světlana mě již po prvním ošetření značně pomohla. Po dalších dvou návštěvách jsem se bolesti zbavila úplně. Nadále za ní docházím preventivně a její služby jsou jedinečné. V životě jsem nepoznala lepší terapeutku. Ona je odborník na svém místě.

V saloně jsem využila i služby pedikúry a jsem moc spokojena. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI.

Krásné prosředí a profesionálové, kteří vědí co dělají.

Karel Novák 6. 6. 2016
 

Rozhodně NEdoporučuji!!!

Světlana Černá 7. 6. 2016

Dobrý den, pane Nováku,

děkujeme za Vaše hodnocení a prosím o informaci, proč byla Vaše nespokojenost. Rády se ze svých chyb poučíme!!!!! Jen chci dodat, že ani jedna kolegyně z našeho týmu Vás nemá na klienské kartě. Vypadá to, že chcete pouze poškodit dobré jméno našeho salonu. Děkuji za odpověď a přeji Vám krásné dny.

S pozdravem Světlana Novotná

Hanka Ernestová 22. 4. 2016
 

Tímto bych chtěla Světlance poděkovat za péči, kterou mi věnovala, i když jsem někdy nebyla ten poslušný klient. Díky její trpělivosti mě zbavila migrén a já už si jen užívám úžasný relax při masážích. A také děkuji za léčebnou kosmetiku pana Hádka, kterou jsem začala používat s celou mojí rodinou. Přeji všem těmto lidičkám, kteří svojí práci dělají poctivě, aby se jim v budoucím životě jen a jen dařilo. A za vše děkuji.

Hanka

Ing. Zuzana Hlavatá 11. 4. 2016
 

Dobrý den,

s manželem rádi cestujeme a musím říci, že jsem absolvovala hodně masáží, ale když jsem přišla k paní Světlaně, tak jsem hezčí masáž nezažila. Je to taková masáž "na míru" a cítím se báječně. Přeji hodně spokojených klientů.

Zdraví Zuzka

Bc Andrea Kurková 12. 3. 2016
 

Absolvovala jsem už hodně masáží, ale v tomto studiu se cítím jako v ráji. Salon je hezký, čistý, masáže a pedikúra na jedničku.

A pokud mám někdy špatnou náladu, tak Světlanka mě z ní hned dostane.................je to takový smíšek:-)))))

DOPORUČUJI VŠEM - balzám na tělo i na duši.

Andrea

Ing. Jolana Kadeřábková 13. 2. 2016
 

Tímto chci poděkovat paní Světlaně, která mě zbavila příšerných bolestí hlavy a migrén. Děkuji za takové služby a hlavně za přístup.

Přeji děvčatům hodně spokojených a hlavně ukázněných klientů.

Zdraví Jolana

Ing. Hanka Bělohrádková 1. 12. 2015
 

Paní Světlanu jsem poznala před několika lety, kdy jsem měla já i můj manžel velké bolesti zad. Chodili jsme na různé rehabilitace, ale vždycky to pomohlo jen na nějakou dobu a zase se bolest vrátila. Když jsme navštívili paní Světlanu, tak jsem zjistila, že dělá nějakou Yumeiho metodu.

I když mi vysvětlila co to obnáší, připadala jsem si, jak na lámacím kole a říkala si, že už nikdy na masáž nepůjdu. Pak jsem dostala jednoduché cviky, kterým se smál můj manžel, protože si myslel, že to nepomůže................... a najednou po týdnu cvičení, bolesti ustupovaly, na masáž jsme chodili každý týden, asi dva měsíce a dnes nevíme co je to bolest zad. Je pravda, že cvičení se věnujeme aspoň dvakrát v týdnu a masáž absolvujeme jednou měsíčně.

Tímto Světlanko moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů, jako jsme my. Když jsem dostala odkaz na tyto stránky, chtěla jsem zaškrtnou jenom hvězdičky, ale pak jsem se rozhodla napsat, co jsem absolvovala, aby si všichni přečetli co je potřeba udělat, aby se člověk zbavil bolesti. Držím vám všem palečky a přeji trpělivost.

Všechny zdraví Hanka

Monika Varkondová 12. 11. 2015
 

K pani Novotnej chodím na masáže už 6 rokov a som nadmieru spokojná. Vždy si tam odpočiniem pri profesionálnej masáži v príjemnom prostredí. Vrelo odporúčam!

Jana Kovářová 11. 11. 2015
 

Prostředí, personál i služby "NA JEDNIČKU". Jsem klientkou studia již několik let a vždy se ráda vracím. Když odcházím, přijdu si jak v ráji. Přeji děvčatům hodně spokojených klientů.

JIŘÍ PATLEJCH 11. 11. 2015
 

Pí.Novotná plně v praxi osvědčuje odbornou kvalifikaci, vyjádřenou řadou diplomů na stěně její masérny.

Ze své osobní zkušenosti mohu zejména doporučit pro výrazné zlepšení funkcí pohybového aparátu - a to vč.úlevy od bolestí - nejen její aplikaci "Yumieho metody" v kombinaci s přístrojem "Lymfoven" ale i relaxační masáže s lávovými kameny. Navíc nejen kvalifikovaný ale i vstřícný, chápavý a vysoce lidský přístup je pravidelným standardem a poměr ceny a výkonu je značně příznivý - proto jsem a i nadále budu jejím stálým a vděčným klientem.

Jiří

Hana Ptáčková 10. 11. 2015
 

Příjemné, čisté prostředí salonu, navíc nabídnou před masáží nápoj i po masáži teplý čaj. Masérka byla velmi pečlivá, masáž byla provedena dle mých požadavků i s celkovým protažením na konci. Jsem velice se službami spokojena a salon navštěvuji dlouho.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím