https://www.traditionrolex.com/20

https://www.traditionrolex.com/20

Eva Smejkalová

Poradna pro rozvoj osobnosti
Eva Smejkalová

100 %

O terapeutovi

Terapie a semináře pro řešení problémů fyzických, psychických, emocionálních, vztahových, pracovních,

poruch chování a učení u dětí.

Informace o způsobu práce, terapiích i seminářích najdete na www.bytsamsebou.com nebo www.smejkalovaeva.cz

Názory a hodnocení

Lájoš Mesároš 16. 2. 2024
 

Fatálně falešné a fingované fauly fabulovaly opravy mostu. Groteskně gumoví Gustavové z Gotwaldova grandiózně gumovaly gumovými nástroji.

Lájoš Mesároš 16. 2. 2024
 

Férové finské opravny mostů se fčera chystaly do fingované opravy mostu.

Lájoš Mesároš 16. 2. 2024
 

Fanatičtí finští surfující filharmonici z Frýdlantu fatálně fingovaly finančně náročnou údržbu

Adela Karlovská 28. 2. 2016
 

U Evy jsem dělala kurz resp. zasvěcení do Reiki I a II. Eva je velmi vstřícná, má přátelský a milý přístup a projev. Je velmi trpělivá a otevřená. Velice dobře se mi s ní spolupracovalo.

Prostředí, kde realizuje své kurzy, je velmi příjemné a tiché. Spolupráce s Evou si velice vážím a mohu ji všem doporučit.

Danuše Mátlová 24. 2. 2016
 

S Evou jsem absolvovala již mnoho sezení Klíče k životu, Cesty a také kurzy Klíče k životu. Vybrala jsem si ji jako průvodce mým osobním rozvojem pro její nenásilný přístup, profesionalitu, pochopení a úctu k jedinečnosti každého člověka. Změny k lepšímu jsou trvalé a jsem velmi ráda, že jsem Evu potkala.

Irena Gajdošová 23. 2. 2016
 

Prošla jsem u Evy Cestu i Klíč. Vřele doporučuji. Vlídná, milá a vždy odcházím s pocitem úlevy a štěstí. Ví jak na to :-).

Ivana Echavarría 22. 2. 2016
 

S Evou mám mnohaleté zkušenosti, v rámci kterých jsem si prošla zasvěcením Reiki I. a II. stupně, rodinnými konstalacemi a několika kyneziologickými terapiemi. Nejvíce oceňuji Evin přístup; vyhovuje mi její popisnost problému a objektivita. Nemá tendence projektovat sebe do problémů ostatních. Z Evy je cítit vyrovnanost, klid a vnitřní síla. Nejdůležitější věcí, která by měla být alfou-omegou pro všechny terapeuty - nenechá člověka odejít z terapie bez jistoty, že je probíraný problém vyřešen, že není nic, co by bylo třeba ještě dořešit. Vždy se ujistí, že bylo uděláno maximum a vše je uzavřeno. Evu ráda doporučuji lidem ve svém okolí.

Mgr. Lydie Nevřelová 22. 2. 2016
 

Jsem šťastná, že jsem Evu poznala. Oceňuji její respektující a nenásilný přístup, který jde ale velmi hluboko. Jemně a trpělivě člověka provází, pokud se v problému "patlá" a nenechá jej okolkovat. Každé sezení s ní znamená posun. Děkuji :)

Ludmila Holubová 21. 2. 2016
 

Ing. Klára Hrotková 21. 2. 2016
 

S paní Evou mám již roky velmi dobré zkušenosti, prošla jsem u ní opakovaně terapiemi Klíč k Životu a zasvěcení do Reiki. Sezení s Evou je vždy velmi účinné, jde do hloubky. Má velmi lidský, příjemný přístup, je znát, že má mnohaleté zkušenosti, dokáže daný problém vidět z mnoha úhlů pohledu a v širokých souvislostech. Pracuje v příjemném, útulném, profesionálním prostředí. Mohu ji vřele doporučit.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

https://www.traditionrolex.com/20