Šimon Pečenka

Šimon Pečenka C.Ht.

100 %
Senovážné náměstí 23 Praha 1 110 00
simon.pecenka@seznam.cz
775315389
http://www.ihypnoterapie.cz

O terapeutovi

  • léčení neuróz, při poruchách spánku, fobiích, různých závislostech (především kouření)
  • zvládání úzkostí, depresí, strachu, bolestí, migrén, odstraňování nežádoucích návyků
  • zvládání životních změn, sebekontrola a osobní rozvoj
  • posilování sebevědomí, potíže s trémou a řešení mnohých psychosomatických obtíží
  • uklidnění, zlepšení celkového stavu, dodaní energie, zlepšení celkového stavu
  • Přednášková činnost

Certifikáty


Soubor typu jpgHypnoterapie(4,5 MB)zobrazit

Názory a hodnocení

Lenka 11. 11. 2021
 

Na terapie se Šimonem se vždycky těším. Pomáhá mi s úzkostí a to velmi úspěšně. Je to laskavý člověk s velkým srdcem a k tomu skutečný profesionál, který mi vždy dokáže hypnózu ušít přesně na míru mé stávající situaci. Jsem ráda, že nás osud svedl dohromady. Tímto mu děkuji a všem, kdo mají nějaké trápení doporučuji.

Aleš 16. 9. 2021
 

Já osobně neberu Šimona ani tak jako terapeuta, jako spíš přítele, který mě nabijí pozitivní energií a dává klíče od dveřích, kterými chci projít.

Změny jsem cítil už po první schůzce. Šimon má individuální přístup, je velmi milý a přátelský.

Doporučuji

Šimon 27. 8. 2021
 

Šimon je velmi milý a působivý muž. Pomohl mi vypořádat se s problémy s kterými sem si sám nevěděl rady. Rozhodně doporučuji

Sabina 22. 7. 2021
 

Pana Šimona Pečenku jsem si vybrala, protože působí příjemně, klidně a má velice lidský přístup. Potřebovala jsem odstranit strachy a úzkosti. I když jsem si o hypnoterapii načetla informace z internetu a knih stejně jsem na poprvé měla obavu co to se mnou bude dělat. Byla jsem příjemně překvapená, jak již po první hypnoterapii jsem cítila úlevu, příliv nové energie. Po dalších sezeních přišla i chuť do života a všechny děsivé a těžké věci se mi náhle zdají být menší a lehce řešitelné. Jíž mám několik terapií za sebou a daří se nám vše odstranit. Už teď vím, že zůstanu věrný klient pana Šimona, protože se vždy na hypnoterapii těším, odpočívám u ní, nabírám sílu do dalších dnů. Z terapie odcházím pokaždé silnější a odhodlanější poprat se s každodenním životem. Mnohokrát děkuji za péči a jsem ráda že jsme se poznali. Šimon je člověk s velkým srdcem.

Honza 2. 6. 2021
 

Perfektní zážitek. Byl jsem prvně, na zkoušku. Ovšem s jasným zadáním - byl jsem unavený po prodělaném covidu a stačilo pár sezení a cítím se o dost lépe! Mohu vřele doporučit.

Ivana Stejskalová 4. 5. 2021
 

Šimon je skvělý terapeut a zároveň člověk s velkým srdcem !!!!

Z vlastní zkušenosti vím, že pro klienty dělá často až nad rámec.

Chodím k němu pravidelně na hypnózu a odcházím znovuzrozená.

Cítím pokroky, úlevu a těším se na další terapie.

Je velmi intuitivní a umí sestavit terapii opravdu na míru !!!!

Všemi deseti doporučuji a přála bych si, aby takových skvělých lidí bylo víc !!!!

Marek 14. 4. 2021
 

Šimon není někdo ke komu přijdete s nějakým problémem, on vás vyslechne, něco poradí, zkusí, vy zaplatíte a jdete.

Šimon je člověk, který se v danou chvíli stává otevřeným přítelem, tím kterého právě potřebujete. Otevře nejen své srdce a mysl, ale hlavně otevře srdce a mysl vám. Můžete s ním probrat opravdu cokoli, je naprosto nezaujatý a na věci pohlíží tak, jak vy nedokážete a zároveň potřebujete.

Dříve jsem problémy, které jsem nezvládal řešil s psychologem, bohužel jsem je ale nikdy nevyřešil. Se Šimonem přišlo řešení a změny k lepšímu hned po první návštěvě. Šimon Pečenka je opravdu velký profesionál s velkým P a osobnost s velkým O .

Upřímně hypnoterapii u Šimona doporučuju a nevěřte báchorkám o hypnóze, které nejsou pravdivé. Není se čeho bát, naopak.

Děkuju za vše.

Anička 13. 4. 2021
 

Šimon je velice sympatický mladý muž.Pomáhá mi s nespavosti a jeho terapii musím hodnotit na výbornou.

Alena 12. 4. 2021
 

Eva 11. 4. 2021
 

Nikdy jsem na hypnoterapii nevěřila.ale díky Šimonovi.který je velmi šikovný a jeho bohaté zkušenosti mě přesvědčily.že mě hypnoterapii velmi pomohla.Na jeho návštěvy se velmi těším a po jeho další návštěvě se citim velmi dobře.Je velmi milý.chápavy a dokáže se velmi dobře vcítit do pocitů druhého člověka.Velmi si ho vážím a doporučuji kde je psych.problem obraťte se s důvěrou na Šimona.Timto moc děkuji Šimone velmi mi pomáháš.

EVA M. 11. 4. 2021
 

Barbora 11. 4. 2021
 

Mily, zkušený, odborný, prijemny, chapajici. Vzdy se na nej moc tesim, na jeho zklidňující hlas, ktery mi dava mnoho energie. Diky Šimonovi rozumim i mnoha věcem ve svem zivote. Timto mu moc dekuji. Barbora

Prokůpkovi 11. 4. 2021
 

S Hypnoterapií jsme doposud neměli žádné zkušenosti než jsme potkali Šimona. Díky němu to manžela zbavilo dlouholetých migrén a naší autistickou dcerku Hypnoterapie posouvá dál a dál. Jsme nesmírně vděční, že jsme Šimona potkali a pomohl nám zatím vyřešit pro nás nejdůležitější problémy. A určitě budeme absolvovat další terapie. Můžeme jen doporučit. Manželé Prokůpkovi

Klára B. 11. 4. 2021
 

Velmi kladně hodnotím lokalitu v centru s dobrým dopravním spojením a příjemně zařízenou kancelář. Pan terapeut působil velmi synpaticky, přístupně avšak profesionálně. Myslela jsem, že nebudu schopná relaxace, avšak byla jsem mile překvapena, co jsme vše na prvním sezení zvládli. Doporučuji.

Josef Hejcman 7. 3. 2021
 

Přátelský, lidský přístup a opravdu profesionální péče. ⭐⭐⭐⭐⭐

Účinek hypnozy je pro mě dokonalý.

Petra 6. 3. 2021
 

Šimon je úžasný mladý muž, s profesionálním a velmi lidským přístupem. Pomáhá mi s mým dlouhodobým problémem, nespavostí. Těším se na každou další jeho terapii, na jeho uklidňující hlas, neboť mi to zároveň léčí i mojí bolavou duši. Šimona mohu jen doporučit, je to zlatíčko. Petra


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím