Iveta Nurová

Studio-Biorezonance
Iveta Nurová

60 %
Korunní 313/13 Praha 120 00
info@studio-biorezonance3d.cz
776 719 528
http://www.studio-biorezonance.cz

O terapeutovi

Zaměřuji se na zjišťování mikrobiálních a parazitárních zátěží v lidském organismu a detoxikaci celého těla kombinováním kvantové fyziky a alternativních přístupů. Na detoxikaci používám bylinné tinktury Joalis, které čistí mezibuněčný a vnitrobuněčný prostor, ale i další bylinky od doktorky H.R. Clark, nebo jiné ověřené. Mezi bylinkami zjišťuji synergii a vyměřuji na míru pro klienta. Zjišťuji pH organismu, detoxikuji tělo od těžkých a lehkých kovů, toxinů, alergenů, patogenního pole, ale i od živých mikrobiálních zátěží pomocí plazmového generátoru RPZ 14, na kterém ničím škodlivé mikroorganismy. V našem Studiu Biorezonance používáme vlastní dlouhodobě ověřované frekvence, které jsou naše know-how. Cílem této metody a celého procesu je zaměřit se na celostní zlepšování zdraví klientů a odstranění příčin onemocnění a ne pouze jeho následků. Biorezonanci mohou podstoupit jak dospělí, tak děti od tří let, případně i domácí zvířata.

S přístrojem Salvia a programem EAM-set zjišťuji mikrobiální zátěže, rozlišuji živou od neživé.

Cévní terapií přístrojem Bemer zrychluji detoxikační proces, regenerují se buňky v těle a nastartuje imunita.

Nabízím možnost masáží na automatickém termomasážním lehátku Ceragem, které v jedné masáži kombinuje známé techniky jako např. akupresura, moxace, chiropraxe, infrateplo a využívá léčivé síly polodrahokamu Jadeit.

Nabízíme kurzy sebeléčení a duchovního rozvoje, energetické masáže, školení, akupunkturu.
 

Názory a hodnocení

gaia 13. 6. 2018
 

S paní Ivetou Nurovou nemám dobrou zkušenost . Již její přístup ke mě jako klientovi nebyl orientován na zdravotní problémy, ale prioritně na obchodní stránku, na finance. Neměla jsem z jednání s ní dobrý pocit.

Ing. Josef Čáp 30. 1. 2017
 

Zatím jsem nepoznal terapeuta, který by s takovým citem a přehledem dokázal najít a vyřešit mé problémy a neřešil by zbytečně takové, které fungují jen jako fantomy. Ty sice škodí na energetické úrovni, ale nelze je ničím zahubit, protože fyzicky neexistují. Přitom je velice rychle lze odstranit, zatím co mnozí kolegové na ně marně nasazují třeba antiparazitika. Patří mezi takové i samotná guru a učitelka méně zkušených kolegů, Ing. Hana Bláhová.

Nemohu vše vyjmenovat a ani bych to nedokázal. Stačí, co jsem poznal, abych se uměl jednoznačně rozhodnout pro ucelenou logickou a tím pádem efektivní analytickou diagnostiku a odpovídající terapii.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Prahy

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím